Zor bir hamilelik sonrası... Bende anneyim artık

Hikayeni okudum, emin ol herkes iyi kötü birşeyler yaşamış ki bu durumda,
Bende selectra kullanıyorum,75mg'a çıkardı dr.
5.5aya kadar direndim.Sonrasında ilaçsız duramadım.

Yaşamayan bilemez ataklar korkular.Allah çocuğunu sana bağışlasın.

Herkes bir hayat yaşıyor ama öyle ama böyle.Bize düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı açtığınız ve için teşekkür ederim.
Bazen kendimi güçlü olarak tanımlamak istiyorum.Normal yaşantımı bile bir sürü ilaçla devam ettirirken hamileliğe cesaret etmek.
Evet benim için şuan her şey öyle zor ki,yaşımdan,kilomdan kaynaklanan sıkıntılarım,duygularım zaten her dakikamı nerdeyse zehir ediyor.Bazen rol yapmaktan öyle yoruluyorum ki anlatamam.Diğer forumdaki arkadaşım m.beauty nin dediği gibi hayırlı olsun diyenlere bile verdiğim cevaplar hepsi rol gereği sanki.
Ama zamanın yerinde saymadığının,herşeyin bir sonunun olduğunun farkına bir kere daha varıdım yazınla,teşekkür ederim.İnşallah bundan sonraki süreç senin için daha kolay ve mutlu olur.
Allahım yavrularımıza,bize,ailemize sağlık,mutluluk yaşam gücü,azmi ver yarabbim.
Her şey çok güzel oluyor.İyiyi,mutluluğu çağırmak içindi son cümle işe yarayacak.

Hepinize teşekkür ediyorum. En dibe battım hamilelikte. Şükür geçti. Allah hepinizin yardımcısı olsun, çocuklarımıza sağlıklı ve güzel ömürler versin inşallah. Yaşamayan bilmez, zor çok zor. Ağlamak iyi gelirdi. Ağlamamak için direnmeyin. Hamileyken 4 ayın sonunda yarım lustral, 6. Aydan itibaren yarım lustral ve yarım serequel kullandım. Doğuma bir hafta kala lustralı, 3 gün kala serequeli bıraktım.

Lustralin muadili misolu ben de 12.haftadan itibaren kullanmaya basladım.8.haftamda 0.5 mg.risperdal baslatilmisti.misolü bir ay sonra etkisini gormeye basladigim icin 50 mg.a yani gunde iki yarima cikardi dr.
Bebekte ilac kullanimina bagli huzursuzluk, vs.olmadı degil mi hersey yolunda masallah..

Nekadarda cok benziyor Hayatımız sanki kız kardeşim yazıyor bu yazıları

Bende aynı durumdayım kızlar ter titreme üşüme ölüm korkusu sonsuzluk hamileyim 19 hft bebeğimden bile soğudum yemek yemek istemyrm zorlasam midem bulanıo ve kimse beni anlamıştı düşünme diip geçio tatile gidicektm gidemiyorum çok sıcak nefes alamıcam die korku başlıo çok saçma biliyorum ama baş edemiyrm hep tesbih cekiyorm lütfen benle de konusun

Hamileyken paxil kullandın mı? Yani kullanılabiliyor mu? Ben de paxile başlıyorum da merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…