Zona hastalıgı

Gncgm28

FF•zαмαи вєи∂є ∂υя∂υ..᭄
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
5.036
4.165
Slm hanımlar oğlum 15 aylık ve elınde tomurcuk tarzı su gıbı şeyler oluştu basına gelen oldumu acaba acılde doktora götürdüm Uçum kıremı verdı ama bacaklarında poposundada çıktı

Uykuları bozuldu devamlı ağlar oldu 😞😞

Eklentiler

• 1000017522.jpg
    1000017522.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 55
Slm hanımlar oğlum 15 aylık ve elınde tomurcuk tarzı su gıbı şeyler oluştu basına gelen oldumu acaba acılde doktora götürdüm Uçum kıremı verdı ama bacaklarında poposundada çıktı

Uykuları bozuldu devamlı ağlar oldu 😞😞
Merhaba evet zona olmuş.oğlum tuvalet eğitimi sırasında oldu. Kaygı stres gbi bir durum yaşadı mı çocuğunuz? O tetiklemiştir.

Merhaba evet zona olmuş.oğlum tuvalet eğitimi sırasında oldu. Kaygı stres gbi bir durum yaşadı mı çocuğunuz? O tetiklemiştir.
27 günlük kardesı var doğunca benden uzak durdu hıc bana yaklaşmadı daha yenı yenı yanasıyor bana gece hastaneye doğuma gıtmıstım onu bırakıp gıttım zannettı sanırsam önceden annecı olan oğlum şuan babacı daha 15 aylık gerçekten sıtres mı yaptı 😞😞😞

Bacagında ve poposu bu şekılde doktor uçuk kıremı vermıştı ozaman sadece elinde vardı sımdj oralarındada var

Eklentiler

• 1000017555.jpg
    1000017555.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 47
İkinci çocuğu olan biri olaraktan söylüyorum çocuğun üzerine kuma gelmiş daha ne olsun. Mutlaka onunla çok fazla ilgilenin.oyun oynayın vakit ayırın inşallah geçecek.biz bunları kullanınca ilerlemedi.medicasol ve fucidin karoştırp günde 3 kez sürdüm.ampül yanlış hatırlamıyorsam tek kullanımlıktu

İkinci çocuğu olan biri olaraktan söylüyorum çocuğun üzerine kuma gelmiş daha ne olsun. Mutlaka onunla çok fazla ilgilenin.oyun oynayın vakit ayırın inşallah geçecek.biz bunları kullanınca ilerlemedi.medicasol ve fucidin karoştırp günde 3 kez sürdüm.ampül yanlış hatırlamıyorsam tek kullanımlıktu
Bize sadece asıvıral adında bır kırem verdı ler Sürmene rağmen hıc bır ise yaramıyor

Yarın tekrar doktora götürücem

Fotoğrafları gördükçe içim kan ağlıyor bu kadar stresyapacapını bilemezdim

Eklentiler

• IMG_1523.png
    IMG_1523.png
    311,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1503.jpeg
    IMG_1503.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 38
Elimin üzerine o iki kremi azcık sıktım karıştırdım sürdüm.ampülü hatırlamıyorum ama sanırım tek kullanımlık içirimlik bir şeydi. Fucidin düz(fucidin H) değil.o nokta önemli.bnce de hemen başla günde 3-4 kez sürerseniz geçer kısa zamanda kaç doktora gittim inanamadılar bu yaşta zona olduğuna

Elimin üzerine o iki kremi azcık sıktım karıştırdım sürdüm.ampülü hatırlamıyorum ama sanırım tek kullanımlık içirimlik bir şeydi. Fucidin düz(fucidin H) değil.o nokta önemli.bnce de hemen başla günde 3-4 kez sürerseniz geçer kısa zamanda kaç doktora gittim inanamadılar bu yaşta zona olduğuna
Attıgın resmı dırek ekran reamı alıp almaya yolladım kaç güne gecıyor

X