zmirli ikiz hamileler nerede doum yapacaksnz?

canım sayfanı sadece ikiz anneleri içinmi açtın yoksa tekiz anneleride nerede dogum yapmayı düşündüklerini yazabilirlermi?

butun hamıle arkadaslar ıcın actımm ben 21 haftalık ıkız bebeklere hamıleyım smyrnaya gıdıyorum ama kafam karısık ikiz bebeklerin erken gelme ıhtımalı oldugu ıcın kuvözu olan bır yerde dusunuyorum ama universite hastanlerınde dogumdanda korkuyorumm...siz nerde dusunuyorsunuz dogumu ve hangı dr en azından hepımız arastırdıgımız ıcınfıkırlerımızı paylasırız... herkese hayırlı dogumlar

smeyraya gidiyorsan ege üniversitesinide tercih edebilirsin canım hem tecrübeli dr lar hemde yenidogan ünitesi açısından ben bucadaki doruk tıp merkezine gidiyorum ama aklımdanda ege geçmiyor degil hani bende 32 haftalık hamileyim ikinci dogumum olacak nasipse normal düşünüyorum

smeyraya gidiyorsan ege üniversitesinide tercih edebilirsin canım hem tecrübeli dr lar hemde yenidogan ünitesi açısından ben bucadaki doruk tıp merkezine gidiyorum ama aklımdanda ege geçmiyor degil hani bende 32 haftalık hamileyim ikinci dogumum olacak nasipse normal düşünüyorum

ilk dogumunu nerde yaptınbence hıcbır sorunun yoksa ozelde dogum yap unıversıte hastanelerınde kotu davranıyorlar dıyorlar ben ıkız bebeklerım olacagı ıcın erken gelme ıhtımallerıne karsı egeye gıtmeyı dusunuyorum ne guzel 32 hafta yı bulmussun aslnda suda bırgercek onemlı olan bebeklerın saglıgı tam donanım lı bır hastane olması daha ıyı

ilk dogumum tepecik ssk oldu daha önce yengem 2 dogum yaptı çok rahattı bütün kontrollerim orada oldu ama şansızlık benim sezeryanlık bir durumum varmış zorla bastırarak kesimli dogum yaptırdılar kaburgalarım ezildi ve bebegimi 40 gün kucagıma alıp emziremedim annemde kaldım evime gidemedim lohusa yatagım ve bebegimin beşigi boş kaldı şimdi hayatta gitmem oraya allahtan birşey olmassa gittigim merkezin ssk anlaşması var sakinde bir yer şimdilik herşey yolunda gibi ama dogumda belli olur son durum yinede

X