zeynep bebek

Merhaba Esra Hanım,
Zeynep'i görme şansınız oldu mu acaba? Durumu nasıl, ben hala merak ediyorum masum meleği. Sizi zor durumda bırakıp sıkmak istemem ama uygun olunca bir yanıt yazarsanız çok sevinirim.

Merhaba Esra Hanım,
Zeynep'i görme şansınız oldu mu acaba? Durumu nasıl, ben hala merak ediyorum masum meleği. Sizi zor durumda bırakıp sıkmak istemem ama uygun olunca bir yanıt yazarsanız çok sevinirim.

merhaba
evet söz vermştim size görünce haber ederim diye değil mi?
ancak göremedim arkadaşım
hafta sonu gidildi aysel teyzelere
ancak aysel teyze muratların datca daki evlerini boşaltmaya gitmiş akrabaları ve mehtap ın kardeşiyle beraber
o yüzden elif zeynep te ananesine gitmiş hafta sonu
göremememizin sebebide bu
ancak söylediklerine göre aile fertlerine alışmış çoktan
normal yaşantısına dönmüş yani
çok sıcak kanlı br bebekmiş zaten
herkese uyum gösteriyormuş yani
ağlama sızlanma yapmıyormuş
kısaca iyiymiş merak etmeyin
hoşçakalın

Çok teşekkürler bilgi için, içimi rahatlattınız. Fırsatınız olduğunda arada bilgi verirseniz çok sevinirim kendi adıma. Sevgiyle kalın.

bizi böyle bilgilendirip merakımızı gideriyorsunuzya çok çok sağolun Allah razı olsun sizden..
Bundan sonra mutlaka zeynepten haber alırsınız..zaman zaman bizide yine bilgilendirirmisiniz?Çünkü bizim zeyneple ilgili merakımız hiç bitmeyecek azda olsa bize konuda yardımcı olabilirseniz size minnettar kalırız inanın...

esracım çok teşekkür ederim bende çok merak ediyordum yazsam mı yazmasam mı sıkarmıyım diye düşünüyordum
saolasın valla merakımızı gidermişsin iyi olmasına çok sevindim haberlerini bekliyoruz arkadaşım

Elif Zeynep başlığına hemen her gün bakıyorum. İçimde bir yara olarak kaldı o bebek. Mutlu olmasına, olayı unutmasına öyle çok seviniyorum ki, ama durmadan birilerinin hatırlatması gerekiyor, Zeynep iyi, merak etmeyin diye :) Esra Hanıma da çok ağır bir yük yükledik aslında, bu kadar insana cevap yetiştirmek kolay olmasa gerek. Çok teşekkürler

yooo rica ederim yük olarak görmüyorum
ancak babanesiyle sürekli konuşsakta olayı çok hatırlatmamak adına elif zeynepi sıklıkla soramıyoruz
nasıl diyoruz onlarda işte iyi yemek yiyor ya da oyun oynuyor falan diyolar
geçenlerde bi ağlıyormu diye sordum yok çok nadir biyeri filan ağrırsa ağlıyor dediler
o yüzden size ayrıntı veremiyorum
evlerimiz çok uzak olduğundan ancak hafta sonları ziyeret ediyoruz

önemi değil canım keşke daha çok bilgi verebilsem ancak bende b kadarını biliyorum
bizim ailemiz muratla bağlantılı
mehtap ın annesinde şimdi zeynep o yüzden bizde tam bilgi alamadık son günlerde

canım haber alınca zaten sizede yazarım merak etmeyin
sizdende Allah razı olsun

canım haber alınca zaten sizede yazarım merak etmeyin
sizdende Allah razı olsun
Esra Hanım, eğer bu sitede siz ve yazdıklarınız olmasaydı bu üzüntüyü kolay kolay atlamazdım ben. Bilgi aldığım için içim rahat. Çok teşekkürler herşey için, tüm dilekleriniz gerçekleşir umarım :)

aynen o yara bendede kaldı ne zaman iyileşir yada hiç iyileşirmi bilmiyorum...yine bugün o haberler ilgili videoları izleyip izleyip durdum zeynepi göresim geldi ((((
Ama bi nebze esra hanımdan aldığımız haberlerle daha iyiyim birde halalarını ve dayısını gördüm anladığım kadarıyla çok alakalı iyi birileri..ömürleri boyunca zeynepe sahip çıkacaklardır..o açıdanda içim rahatladı (

emin olun bir çok insan bu konuda en az sizler kadar yaralı
ben ve eşimde tahmin edemeyeceğiniz kadar çok üzüldük
sevgili mehtap ve muratın düğünleri gözümün önünde
öyle oynamıştımki ayaklarım ağrımıştı
taktir bu şekildeymş arkadaşlar
tüm akrabaları halaları ve dediğiniz gibi dayısıda çok ilgililer cidden
içiniz rahat olsun

anlıyorum
bizler hala olayın etkisindeyiz
yalnız taktir böyle
ve buna itikat etmekten bakada elimizden bişey gelmiyor

Ben de arada resimlerine bakıyorum, ama babasının facebooktaki resimlere bakıyorum artık, böylee mıncıklayıp öpesim geliyor resimleri görünce:) Bazen de çok hüzünleniyorum...
Çokkk şeker bir bebek. Kendisini çok seven bir ailede demek ki, umarım tüm hayatı boyunca sevilir şimdi sevildiği gibi.

anlıyorum
bizler hala olayın etkisindeyiz
yalnız taktir böyle
ve buna itikat etmekten bakada elimizden bişey gelmiyor

kimse kolay kolay ben tanıyorum diye ortaya çıkamazdı.soru yağmuruna tutulmak,insanların niyetlerinin samimi olacağına güvenmek zor bir çünkü..
sen gerçekten bizleri rahatlattın..Allah razı olsun.

Aileyede allah sabır versin. Umarım herşey daha iyiye gider onlar içinde.
Evlerini boşlatacaklar demişsin çok zorda olsa herkes yaşamaya devam edecek.
takdir bu hakikaten..
Allah vefat edenlerede rahmet eylesin

insanlar merak ederken bana neler sorarlar çaktırmayayım demek vicdana sığmaz
evet evlerini boşaltıp eşyaları ihtiyaç sahiplerine verecekler canım
zeynepinde bazı özel eşyalarını getirecekler
çok zor bi durum cidden
içim sızladı benimde

allahım o anne için ne kadar kötü bi durum.yavrusunun evine gidecek ama kimseyi bulamıycak,yavrusunun kaza yaptıgı yeri görecek,üzüntüden mahfoldum bittim,canım zeynebim cıktıgı evine birdaha dönemedi,o ev nasıl boşalacak,içim yandı,ne o annesine babasına doyabilid,nede babasıyla annesi zeynebine,bir ocak kapandı.allahım gercekten cok acı,ben burda aglamaktan b
bittim,o aile eve girince ne yaptı,bize bilgilendirin esra hanım inanın zeynep icin buraya kayıt oldum.canım meleyim,allahım inşallah herzaman zeynebin yüzünü güldürsün,bu son olsun,2 tane gencecik fidan gitti,esra hanım bana özelden ailenin tel numarasını verebilirmisiniz lütfen.aileler nasıl acaba araları zeynebi üzecek bir durum yaşamazlar inşallah,aklımdan hic mi hic cıkmıyo.
kusura bakmayın sizi rahatsız ediyoruz

rahatsız etmiyorsunuz tabiki yok öyle bişey
ancak size ailenin numarasını veremem
taktir edersinizki size verirsem birçok kişide banada vrin diyecek
kimsei birbirinden ayırıp size veririm size veremem diye ayırt edemem
o yüzden şimdilik böyle bişey yapamam
ama aileyle uygun zamanda konuşabilirsem eğer görüşmek istediğinizi söylerim
izin verirlerse numara veririm
bu konuda bana kızmamanzı ve anlayış göstermenizi rica edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…