zeynep bebek

tabiki esra hanım yanlış anlamayın sizide tabikide zor durumda bırakmak istemeyiz,sadece zeynebe kıyamadıgımızdan,bizi arada zeynep hakkında bilgi verirseniz sevinirim,cunku hic aklımdan cıkmıyo zeynepcık,bende anneyim kıyamam ona cok zor gercekten,allah aileye sabırlar versın

rica ederim tabiki bilgim olunca sizede söylerim
alınmanızı istemem ayrıca ancak
birçok arkadaştan talep geldi numara için
hepinize versem aile bunalacak
vermesem ayrımcılık olacak
o yüzden böyle söyledim kusura bakmayın

Herkes çok iyi niyetli ve içten, buna inanıyorum ama ben de Esra Hanıma katılıyorum. Aile şu anda çok zor durumda, çok üzgündür eminim. Biraz zaman tanımak lazım onlara toparlanmaları için. Zeynep kızımızın haberlerini almak beni mutlu ediyor şu anda:)

Anne olmak çok zormuş, her bebeğin annesi oluyorsunuz ve her bebeğe üzülüyorsunuz. Üzüntünüz hiç bitmiyor maalesef. Hele Zeynep kuzuma üzüldüğüm kadar kimseye üzülmedim herhalde, sizi çok iyi anlıyorum. Buraya sizin gibi Zeynep'ten haber almak için giriyorum, çok uzun süredir girmediğim halde.

bende siteye sırf zeynep için üye oldum.onu çok merak ediyorum.onun güzel haberlerini almaya öyle ,ihyiyacım var ki.aklım hep onda nerdeyse her gün resimlerine bakıyorum .Esra hanım sizin yazdıklarınızı okumak için giriyorum hep ve siz yazınca çok heyecanlanıyorum kuzumdan haber var diye

esra hanım merhaba inşallah bizi yanlış anlamıyosunzdur,size sanki arkadasımla dertleşir gibi kalbimden gecenleri sizinle ve arkadaşlarla paylaşıyorum,belki siz cenaze arasında duymuşunzdur,mehtapla muratı 25 saat sonra bulmuslar ya ,acaba kaza anında belki gören olsaydı,arkalarından gelen bi araba felan acaba o anda yaşıyo olabilirmiydiki biri o anda görseydi onları hemen her yere haber verirdi,saglık ekipleri gelirdi belki kurtulabilerdi,zeynebim sogukta ve karanlıkta kalmazdı,ama şuna eminimki bir anne olarak zeynebi o anda mehtap kimbilir nasıl tuttu,sardı,bagrına bastı zeynebe bişey olmasın diye onu korumaya calıstı zeynebim diye bagırdılar,inanın belki inanmazsınız bu kelimeleri yazarkenkendimi aglamaktan tutamıyorum,keşke yola cıkmasalarmış keşke keşke ah şu keşkeler,ama gerci allahımızın bilecegi iş,kader,

Son düzenleme:

Düşünüyorumda sizin yazdıklarınıza katılmamak, düşündüklerinizi düşünmemek içten değil, emin olun o kadar çok düşündümki bende aynı şeyleri defalarca; ama anladım ki bu dipsiz bi kuyu, düşündükce sonu yok vefat eden o güzel anne babanın arkasından bol bol dua etmek gerek Rabbim son anlarında onlara evlatlarıyla ilgili böyle bi acı yaşatmamış olduğunu düşünüp öyle dua etmek ve en önemlisi geride kalan Zeynep bebeğim için o güzel kız için yine herşeyin çok çok güzel olması için karşına hep iyi insanların çıkması için Rabbime dua etmek. Ben şöyle düşünüyorum ; Zeynep aklımıza geldikçe güzel düşünceler geçirirsek aklımızdan emin olun onada güzel düşünceler ulaşır. öyle derler ya çok güzel şeyler düşünelim güzel şeyler olsun. Olumlu düşüncelerimiz inanın onada öyle ulaşır.İçteki yara kapanmaz ama üstünü zeynep adına güzelliklerle süsleybiliriz. O nerde olursa olsun düşündülerimizi hisseder diye düşünüyorum .Artık güzellikleri hissetsin bizdenyana. Bu yazıyı burdaki bütün arkadaşların yazdıklarına saygı duyarak , aynı şeyleri paylaştığımı bilmenizi istiyerek, affınıza sığınarak yazdım arkadaşlar.

Ayrıca burası; hep Zeynepten güzel haberler aldığımız bi yer olsun . Esra Hanım müsait oldukça bizlere haberlerini verirse en mutlu edici şey bu olur herhalde ondan hep bi haber almak . Sabırla bekleyelim, haberler geldikcede dua edelim. Tatlı kızım, Zeynebim adına...

Çok güzel ifade etmişsiniz.

sizi yanlış anlamak ne mümkün
biliyorum yüreğiniz acıdı
inanın hepimizin öyle
ancak bende her vakit haber alamıyorum tabiki
yazdıklarınzı düşünmemek imkansız
mehtap ve murat için rahmetten başka bişey düşünemeyiz tabiki
keşkeler artık geçersiz
tüm aile fertleri çocuk küçük gelmeyin cenazeye demelerine rağmen gelmek istemeleri bi kader sadece
evet çok geç bulundular bizlerde gecenin bir vakti öğrenip gittik hemen
çok canımız acıdı
ama olan oldu onlar birbirlerini çok seviyorlardı
ölüme bile beraber gittiler
zeynep için neler düşündüler ne çaba gösterdiler bilemeyiz ama yakından araba geçsede çok derin ve ağaçlık bölgeye düştükleri için
bulunmaları geç zordu
zeynep iyiymiş şükür bebek işte çoktan unuttu olanları
çokta güzel bakılıyor emin olun

Son düzenleme:

inşallah her haber almamda size yazacağım söz veriyorum

anne olmak çok özel katılıyorum ancak anne olmayanlarında bu olayda olanlar kadar canı yandı
benimde evladım yok ama olsada ancak bu kadar üzülürdüm emin olun
haber aldıkça tekrar yazarım inşallah

böyle olacağını bilselerdi hiç çıkarlarmıydı o dönülmez yola bırakırlarmıydı o anne baba zeynebini....Ama ecel işte hepimizin başına gelebilecek bişey (((
Zeynebimin kaderi güzel olur inşallah bundan sonra..meleğim benim öyle güzel yerlere gelsinki..okusun,onu çok sevecek bir eşi olsun evlatları olsun...
kendi kızıma istediğim kadar zeynepede o kadar içtenlikle istiyorum..................

Yok olamaz dur,
Dur gidemezsin,
Gözlerimin rengi dur,
Bulutlara dönemezsin.
Yok alamazsın,
Beni deli zaman dur,
Ömrüme o kurşuni renkleri süremezsin..

Yok olmaz erken daha,
Biraz geç kalın ne olur,
Hiç hazır değilim henüz,
Ne olur baharlarımı bırakın bir süre daha,
Tanıdık değil bana güz..

radyoda bu çıktı şuan.....
tam bu yaşananlara göre........zeynepe,annesine,babasına.......

gerçekten Rabbim'in takdiri.ecel ne bir saniye geri ne ileri.ama yaşananlardan etkilenmemek mümkün değil.insanın içi acıyor.ben artık hem zeynebin annesi,babası için hem de Zeynep için sürekli dua ediyorum çok iyi geldi bana.Rabbim en güzel vekildir.Zeynep çok seviliyor buna eminim.canım yavrum benim.Esra hanım ne olur zeynebimizin güzel haberlerini bize vermeye devam edin.iyi tanıdık sizi.inanın yoksa çıkamayacaktım işin içinden.düşünmekten bir hal olmuştum

( Kader, kısmet... Elden gelen birşey yok. Neyse ki Zeynep, tüm kötü şeyleri unutmuş. Onu o kadar çok seven var ki, asla sevgi eksikliği çekmeyecek.

( Kader, kısmet... Elden gelen birşey yok. Neyse ki Zeynep, tüm kötü şeyleri unutmuş. Onu o kadar çok seven var ki, asla sevgi eksikliği çekmeyecek.

Evet kader...
annesinin babasının ömrü o kadarmış..zeynebimin daha görecek çok şeyi varmışki o küçücük bedeniyle direndi Allah korudu...
iyiki o sevenleri var..yurda falan verilseydi üzüntüm katbe kat artacaktı..Dediğiniz gibi sevgi eksikliğide çekmeyecek ve hatta şımartılacak..ama o şımartılmayıda herşeyide hakediyor..

Yurda verilecek olsaydı herkes seferber olup Zeynep'i isterdi bence. Neyse ki ülkemizde hala akraba ilişkileri çok sağlam.
Zeynep çok güçlü karakterli bir insan olacak bence, yaşadıkları onun daha bebekken ne kadar güçlü olduğunu gösterdi.

Esra hanım birşeyi öğrenmek istiyorum..düğün zamanı sanırım 2 aile arasında tartışma olmuş daha sonra barışılmış falan ama şuan araları nasıl bu 2 ailenin..sürtüşme falan yoktur büyük ihtimalle yaşananlardan ötürü ama birde sizden duymak istedim..

birde velayet davası sonuçlandımı ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…