zeynep bebek

Bende o bebeği her gördüğümde ağladım..takdiri ilahi rabbimiz böyle istemiş muhakkak bir hayır vardır.Allah imanla yaşayıp ahlaklı temiz bir insan olmayı nasip etsin yavrucuğa...

bu haberi ilk duyduğumda şok oldum 2gün uyuyamadım.o kadar etkilendim ki şimdi bile ağlama krizine girdim.kızım aklıma geliyor.ama burda son gelişmeleri okuyunca biraz daha rahatladım.

inşallah çok mutlu güzel bir hayatı olur minik prensesin.zeynebin.

arkadaşlar meraba
zeynebin durumunu merak eden arkadaşlar var az önce geldim babaneesilerden
zeynep henüz hastanede
halaları yanındaymış bu gece
yarın gecede ananesi ve dayısı kalacakmış
zeynep halasının laptopundan pepe seyrediyormuş en son
ve hediye gelen elbiseleri giymeye çalışıyormuş
sağlık durumu çok iyiymiş
pazartesi taburcu olup babanesine getilecek
daha sora velyet için mahkeme olacak zaten bu süreçtede
ananesi ve babanesi bakacaklar ona zaten herkes çok seviyor onu üzerine titriyor

tv de izlediğima göre bebeğe askeriye sahip çıkmış kızmayın zeynep bebeğe sahip çıkanlar var ya diğer bebeklere olcak haberlerde görüyoruz

esracım canım çok saol.
tatlım benim pepesini yesinleronun.
hala aklımın yüreğimin bir köşesinde zeynebim

canım merak etme zeynep çok iyi
güzel elbise verince komutanın eşi
hemen kafasından geçirmeye çalışmış
birde külotlu çorap varmış onuda hemen ayaklarına giymeye çalışmış herkesi güldürmüş
ver giydirelim deyince ben ben diyormuş
kendi giyecek güyaa

yavrum ne kadar masum,
hıç bırşeyden habersız
gözlerım doldu, çok üzülmüştüm haberı ızledığımde..
Umarım çok güzel bı hayatı olur zeynep bebeğımızın

verdiğiniz her tür bilgi için sizden Allah razı olsun..
belli sebeplerden her zaman buraya giremiyorum.
yeni üye olduğumdan cevapta yazamıyorum bazı şeylere

zeynep bebek icimizi yakti ama guzel haberleri gelince cok mutlu olduk esimle allah saglikli ve mutlu bi gelecek nasip etsin kuzumuza

verdiğiniz her tür bilgi için sizden Allah razı olsun..
belli sebeplerden her zaman buraya giremiyorum.
yeni üye olduğumdan cevapta yazamıyorum bazı şeylere

rica ederim eminimki zeynep için herkes çok üzüldü
aile metanetli durmaya çalışıyor
aysel teyze yani muratın annesi
hafta sonu bana yemek yedim bugün dedi
bende iyi etmişsin yemelisin tabiki deyince kendim için değil elif zeynep için ona çok iyi bakabilmek için sağlam durmak için yedim dedi
kendilerinden çok elif zeynepi düşünüyorlar
bugün hastaneden ıkacak bir aksilik olmassa
bi haber alırsam sizede veririm bilgi

esracım çok teşekkür ederim bilgilerin için inan ki pazartesi olsa da haberlerini alsam diyordum ve içimi çok rahatlattın
zeynep bebeğin keyfi yerinde demek allah daha çok güldürsün yüzünü yaşadıklarını unutsun güzel bi hayatı olsun inşallah çok sevindim ben yinede takipçinim :) haberlerini bekliyorum

Çok teşekkürler bilgi için.
Ben Elif Zeynep'in gülüp gülmediğini merak ediyorum, yaşadıklarıyla ilgili bir şeyler hatırlıyor mu? Korkusu aklımdan hiç çıkmıyor. Bebeklerimi kucağıma aldığım, uyuttuğum, sarıldığım her an o gece tek başına kaldığı aklıma geliyor, hala çok kötü oluyorum.
Annesini ve babasını soruyor mu, arıyor mu ya da? Bebekler çabuk unutuyor, bu onların hayatta kalabilmesi için bir bakıma iyi bir özellik. Bu acıya bu yaşta dayanması zor olur bir insanın.

tv de izlediğima göre bebeğe askeriye sahip çıkmış kızmayın zeynep bebeğe sahip çıkanlar var ya diğer bebeklere olcak haberlerde görüyoruz
Her bebek özeldir ve bakılması sahip çıkılması gerekir bence de. En azından biri kurtuldu diye düşünüp seviniyorum ben.
İlk doğum yaptığım aylarda bebeklerimi her sevdiğimde yuvalardaki kimsesiz çocukları düşünüyordum. Onları da bu kadar seven birileri olur mu, ağladıklarında, altlarını kirlettiklerinde, acıktıklarında hemen koşup gelen birileri var mıdır diye? İnanın krize girme derecesine geliyordum neredeyse ve maalesef yapılacak bir şey olmuyor.O yüzden bir kişi dahi olsa kurtulana, sahip çıkılana seviniyorum. O bir kişi bir dünya çünkü.
Bilmediğimiz ne iyilikler vardır diye de teselli ediyorum kendimi. Umarım bebeklere iyi davranan insanlar çoğunluktadır...

merhaba
arkadaşlar merak etmeye devam eeden arkadaşlar için yazıyorum bunları
zeynep hastaneden çıktı sağlğının son derece iyi olduğunu söylediler
şu an babanesinin evinde
velayet davası sonuçlalana kadar ortak bakılacak
en iyi şekide bakılacağından emin olabilirsiniz

Çok şükür ki Zeynep melek fiziksel bir hasar almadan çıkmış hastaneden. Zeynep'in ruhsal durumu nasıl acaba?? Anne babasının yokluğunun farkında mı?Dayısının kucağındayken hiç gülümsemiyordu, acaba şoktan mı öyleydi yoksa şaşkınlıktan mıydı?

canım dayısının kucağındaki resmini bende gördüm elbette
orada herkes zeynepin resmini çekiyor filan ya şaşkın biraz o resimde
tabikide gülüp eğleniyormuş canım pepe seyrediyormuş en çok o zaman eğleniyormuş
annesini ilk vakitler sormuş tabiii
emiyordu bide ya o yüzden sorması doğal
ama şu an bilmiyorum canım tam olarak
unutmuştur ama sanırım ya bebek çünkü daha
kendisiyle ilgilenen kişilere adapte olacak zamanla

inşallahhh..

bebğimle her geçirdiğim vakitte o geliyor hala aklıma
diyorum annesiyle babasıyla yatakta ortalarında birlikte yatıyordur..şimdi kim yatıracak onu aralarına
ben fena duygusallaştım yine
ara ara bilgi verirsin değil mi?
eşim buraya girmemi istemediği için ya işteyken ya da o evde yokken ancak bakabiliyorum ama takipteyiim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…