Zevk suyundan hamilelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunların birincisi 2 buçuk ay sonra diğeri de yaklaşık 4 ay sonra olsa olurdu dediğiniz gibi sizin atiğiniz ultrason görüntüsü ile çok farklı
Burası kadınlar kulübü zibilyon tane gebelik grupları var, bakarsanız hepsinde 3-4 aylıkta aynı görüntüyü görürsünüz korkmayın

Gerçekten korkuyorum hemde çok korkuyorum beni anlayın lütfen. 3 tane kan testi 4 tane ultrasona rağmen yine de buralardayım. Karnımın içindeki o şeyler gerçekten tekme midir
Bunun cevabını sana üç tane kan testi, dört tane ultrason muayenesi vermiş zaten.

Yanılmaz dimi. Bazıları önce negatif sonra pozitif olmuş
Ne kadar baydın insanları ya bu kadar sorun edeceksen ne diye riskli bir durum yaşıyorsun 4 aydır yapmadığın şey kalmamış tüm her şeyde yanlışlık olabilir mi sence? Birisi 5 ay bekle doğurmazsan değilsindir yazmış katılıyorum bir tek o zaman emin olursun artık doktorlar inandıramamış biz ne yapabiliriz ki sal biraz

Her şeye rağmen korkuyorum. Bir kez oldu çocukluk ettim yaptım daha da yapmadım. Bu aya kadar bile çok sor dayandım. 12 kilo verdim. Bıraksalar ben her gün doktora gidip kan vs vereceğim yanılırsa diye. Negatif olup pozitife dönen hanımlar vardı burada ondan korktum

HAMİLE DEĞİLSİN

O değilde bu ilişkiyi yaşadığın kişi ne yapıyor? Kesin onu da daralmışsındır çünkü

O değilde bu ilişkiyi yaşadığın kişi ne yapıyor? Kesin onu da daralmışsındır çünkü
Aslında evet onu da mahvettim. Tam 6 kez doktora götürdü sırf iyi olayım diye. 3 kan testi 4 de ultrason ile baktırdık. Bir doktora ikinci kez bile gittim emin olamadım tekrar geldim diye. Böbreklerimin susuz kaldığını yumurtalıklarımda ufak bir kist olduğunu dahi gördü ama bebeği göremedi diye endişem başımda aştı. Evet okb olabilirim ama benim takıntım oldu bu. Bazıları hem regl oluyor hem de dört beş ay sonra hamile
Olduklarını öğreniyormuş okuyunca korktum. Ki regllarim gecikmeli oldu . 4 5 ayda öğrenenler neden öyle geç öğrendi kanda ultrasonda mı çıkmadı acaba

Psikiyatriye gitmen lazım senin bu kadarıda normal değil. Karnında kendi nabzını hissediyosun kasıklarımızdan kocaman arter geçiyor pıt pıt atar onu duyuyosun ne bebeği Allah aşkına. 4-5 aylıkken öğrenenler adet görenler , betanın artmaması imkansız bunun yanılma payı yok. Ultrasonda minicik bezelyeden küçük cisimler bile görünürken bebek, kesesi gözükmeyecek mi sanıyosun. Yaşın küçük boşuna korkmuşsun ama sana ders olsun bi daha bulaşma böyle şeylere

Yahu her şeyi geçtim zevk suyundan hamile kalman için birleşme olması “şart” adam boşalmadan kendini geri çekerse dışarı boşalırsa ,penetrasyon sırasında salgıladığı sıvıdaki spermlerden kalınabilir deriz. (Geri çekilme korunma yöntemi değildir denmesinin sebebi budur) Popoma geldi elime değdi ile olmaz o işler

Rica ederim aynı konuyu defalarca açmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…