İlişkiden 4 buçuk ay geçti ama midem bulanıyor

Sürekli cinsle ilişki yaşayan biri değilim. Tek değerlikte yalnızca
Lütfen aynı sebep için defalarca konu açmayın, üyeler artık dalga geçtiğinizi düşünüp rapor ediyor, siz dalga geçmiyorsunuz ama muhtemelen sizde obsesyon var, siteye daha önce de üyeydiniz aynı soruları soruyordunuz, buradaki üyelerin hamile olmadığınıza ikna etmesi mümkün değil, ki hamile değilsiniz ama obsesyon için uzman yardımı almalısınız.

Bugün aşırı derecede midem bulanıyor ve belim ağrıyor. Son ilişkim surtunme ile martın 6sinda oldu. Bugün aşırı derecede midem bulanıyor ve belim ağrıyor. Reglima daha 12 gün var. İdrar yollarımda enfeksiyon var diye doktor antibiyotik verdin sabah akşam iki tane farklı antibiyotik ilaçları kullanıyorum yan etkisi olabilir mi
Bes kez ilişkiden 2 buçuk ay 3 ay 3 buçuk ay ve 4 ay 4 buçuk ay sonra tekrar test yaptırdım sonuçlar 0.1 -1.2 -0.1 den küçük be 0.5 den küçük çıktı ve 6 kez de ilişkiden sonra aralıklarla ultrasona girdim. Gebelik yok ama mide bulantım beni şüpheye düşürdü. Antibiyotik ağır gelmiş olabilir mi bugün antibiyotiklerimin de bitim günü yeni başlamadım içtim bitirdim
Geç döllenme böyle bir şey değil🤣

Bugün aşırı derecede midem bulanıyor ve belim ağrıyor. Son ilişkim surtunme ile martın 6sinda oldu. Bugün aşırı derecede midem bulanıyor ve belim ağrıyor. Reglima daha 12 gün var. İdrar yollarımda enfeksiyon var diye doktor antibiyotik verdin sabah akşam iki tane farklı antibiyotik ilaçları kullanıyorum yan etkisi olabilir mi
Bes kez ilişkiden 2 buçuk ay 3 ay 3 buçuk ay ve 4 ay 4 buçuk ay sonra tekrar test yaptırdım sonuçlar 0.1 -1.2 -0.1 den küçük be 0.5 den küçük çıktı ve 6 kez de ilişkiden sonra aralıklarla ultrasona girdim. Gebelik yok ama mide bulantım beni şüpheye düşürdü. Antibiyotik ağır gelmiş olabilir mi bugün antibiyotiklerimin de bitim günü yeni başlamadım içtim bitirdim
Siz şimdi hamile olmak mı istiyorsunuz ben anlamadım.

Ciddi söylüyorum hastasınız. Sanki dünya diliyle değil de bir uzaylı gibi yabancı bir dil konuşuyorsunuz. Biliyorum kendinize söylediklerini mantıklı geliyor olabilir ama değil. Acilen psikiyatriye gitmeniz lazım sizde çok ileri boyut bir sanrı durumu var. Obsesyon var. Söylediklerime kulak verin. Büyük ihtimal baskıcı bir ailede çevrede büyüdünüz bu tarz tabularda çok saçma uç düşünüyorsunuz. Üstelik bu düşünceleriniz yüzünden zoraki evleniyorsunuz. Nasıl temizlik obsesyonu olan evi temizlemekten dışarı çıkamıyorsa siz de bu obsesyonunuzda hayatı kendinize dar etmeye başlamışsınız.

Ve hayır hamile değilsiniz. Hiçbir test o kadar yanılmaz. Hiçbir ultrasonda kocamam gebelik kesesi bebek gözükmemezlik olmaz. Üstelik siz sözde 4.5 ay hamilelikte bir şeylerin yanlış çıkabileceğini düğünüyorsunuz. Öyle şeyler yaşayan adet gübü 1 gün gecikenler falan saçmalıyorsunuz. Söyledikleriniz deli saçması.

Psikiyatriye acil gidin çok acil.

neden rapor ediyorlar endişem var sadece. Ve dalga gececek durumda değilim
Sürekli aynı konuyu açarsanız rapor ederler haklı olarak.
Endişelerinizi ne yaptığınız yapacağınız testler, ne usg, ne konunuza yazan üyeler gideremez çünkü dediğim gibi hamile kalmaktan korkmak sizde obsesyona sebep olmuş gibi görünüyor, obsesyon için terapi almadığınız sürece hamile olmadığınıza ikna olmanız mümkün değil, gibi binlerce genç kadın konu açtı sitede, onlar da hamile olmadıklarına asla ikna olmadı.

Cinselliğin tabu olduğu bir yerde, nasıl hamile kalınır üreme nedir bilmeden, toplum baskısı ve aile korkusuna rağmen bekaret endişem olmasın ama bir şeylerde yaşayayım deyip yüzeysel birliktelikler yaşıyor sonra böyle takıntı yapıyorsunuz, uzman desteği almanız şart.

Bence bu sitede bazı ergenler var sadece dalga geçip eğlenmek için hesap açan ve bu tarz başlıklar açan bu başlığın sahibi de o kişilerden biri gibi geliyor bana. Maalesef ülkemizde işsiz de çok empati yoksunu, anlayışsız da çok.

Eğer durum bu şekilde değilse yaşadığı psikolojik durum için üzgünüm başlık sahibine bizim söyleyeceğimiz hiç bir şey fayda etmez onca kan testi ve ultrason yardımcı olamamışken.

Bence bu sitede bazı ergenler var sadece dalga geçip eğlenmek için hesap açan ve bu tarz başlıklar açan bu başlığın sahibi de o kişilerden biri gibi geliyor bana. Maalesef ülkemizde işsiz de çok empati yoksunu, anlayışsız da çok.

Eğer durum bu şekilde değilse yaşadığı psikolojik durum için üzgünüm başlık sahibine bizim söyleyeceğimiz hiç bir şey fayda etmez onca kan testi ve ultrason yardımcı olamamışken.
Dalga geçmiyorum o kadar zamanım yok. Dalga geçenleri gördük burada bir iki kez yazarlar sonra giderler. Dalga geçecek durumda zaten değilim.

Sürekli aynı konuyu açarsanız rapor ederler haklı olarak.
Endişelerinizi ne yaptığınız yapacağınız testler, ne usg, ne konunuza yazan üyeler gideremez çünkü dediğim gibi hamile kalmaktan korkmak sizde obsesyona sebep olmuş gibi görünüyor, obsesyon için terapi almadığınız sürece hamile olmadığınıza ikna olmanız mümkün değil, gibi binlerce genç kadın konu açtı sitede, onlar da hamile olmadıklarına asla ikna olmadı.

Cinselliğin tabu olduğu bir yerde, nasıl hamile kalınır üreme nedir bilmeden, toplum baskısı ve aile korkusuna rağmen bekaret endişem olmasın ama bir şeylerde yaşayayım deyip yüzeysel birliktelikler yaşıyor sonra böyle takıntı yapıyorsunuz, uzman desteği almanız şart.
Alacağım inşallah burada da kimseyi rahatsız etmem

X