Zevk suyundan hamilelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lutfenyardi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
482
15
25
Mart ayinin başında bi surtunme ile ilişkim oldu zevk suyu vajinama değil popo kısmıma geldi. İlsikiden 2 buçuk ay sonra, 3 ay ve 3 buçuk ay sonra kan test yaptırdım negatifti ama ya Reglima bir saat ya da regil 3 ve 5. Gününe denk geldi testler. Regl iken test yanlış sonuç verir mi yani düşük çıkar mı değer. Daha mı yüksek çıkar. Suan karnımın içinde kasiklarimda gerçekten ufak ufak oynamalar hissediyorum. Rahim hizamda da sanki içeriden minicik minici vurmalar var. Aradan 4 ay geçti dört kez de ultrason ile baktırdım. Son ultrasonum üç gün önce son kan testim de üç gün önceydi. Çıksa çıkardı dimi.

Buyrun 3 aylık bebek ultrasonu. Sizce bunu doktorun görmeme gibi bi olasılığı olabilir mi?

Son düzenleme:
Bebek tekme mi atıyor yani?

Öyle bisi olur mu sizce dalga geçmeyin lütfen henüz 19 yaşındayım ve bilmiyorum bu konuları ilk ve son kez bisi yaşadın dört aydır hayatım zehir oldu.
Neyse dayanın şurada ne kalmış ki. Beş ay sonra da doğurmazsanız demek ki hamile değilsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…