Zengin Olabilecek misiniz?

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
Her EVET yanıtı için 1 puan verin.

*Yaşamınız boyunca kimseden size daha fazla sorumluluk vermesini istediniz mi?

*Aşk konusunda cesur adımlar atabilir misiniz? Sizin için hoşlandığınız kişilerle tanışmak kolay mıdır?

*İş ve okul yaşamı dışında yıllardır uğraştığınız hobileriniz var mı?

*Geniş bir aileniz olmasını tercih eder misiniz?

*Moda akımlarını takip etmeseniz bile onlardan haberdar olur musunuz?

*Planlarınızı paylaştığınız yakın arkadaşlarınız var mı?

*Yabancı kültürlere ve dillere ilgi duyar mısınız?

*Gelecek ile ilgili somut planlar yapar mısınız?

*Birikim yapmayı sever misiniz?

*İş konusunda kararlar alırken mantığınızın sesini mi dinlersiniz?

*Yaşanan tüm şanssızlıklara rağmen başarıyla bitirdiğiniz işleri hatırlıyor musunuz?

*Yapmak istediğiniz işler riskli olsa da bu riskleri göze alır mısınız?

0-3 puan:

Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Aksi takdirde yaşamda hak ettiğinizin çok daha azıyla yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizle barışır ve donanımınızı güçlendirirseniz, kapıların size birer birer açıldığını göreceksiniz.

4-7 puan:

Zenginlik sizin için ulaşılmaz değil. Aslında sizin asıl önemsediğiniz zengin olabilmekten çok kişiliğinizi değiştirmeden zengin olabilmek. Fakat maddi başarı yolunda sizi nelerin engellediğini düşünmek ve alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirmek çok faydalı olabilir.

8-12 puan:

Sizin belki de şimdiden maddi konuda bir başarı hikayeniz var. Yaşama bakışınız fırsatları görmeye ve değerlendirmeye çok uygun. Zenginlik sizin için kapıda diyebiliriz.

8-12 puan:

Sizin belki de şimdiden maddi konuda bir başarı hikayeniz var. Yaşama bakışınız fırsatları görmeye ve değerlendirmeye çok uygun. Zenginlik sizin için kapıda diyebiliriz.

az kaldı kızlar zengin oluyorumsırnaşık şey​

8-12 puan:

Biliyordum,biliyordum,biliyordum!!!a.sa.s
Bir gün turnayı gözünden vuracağımı çok iyi biliyordum...!şakkıdı

8-12 puan:

desenize tüm kk zengin olacakCADIARZU o zaman sitenin adı zengin kadınlar kulübü olsun baritatlicadiarzu

8-12 puan:

benim zengn oma şansm daha fazlajeyyar ben daha küçüğüm önümde cok sene varnaniknanik

:1shok: İlk maddelerde, ne oluyoruz dedim, bir umut vardı, onu da elimden alıyodun:mymeka:
Neyse ki sonralarda, ihtimali bir nebze de olsa arttırdım:1rolleyes:
4-7 puan :bbo:

4-7 puan:

Zenginlik sizin için ulaşılmaz değil. Aslında sizin asıl önemsediğiniz zengin olabilmekten çok kişiliğinizi değiştirmeden zengin olabilmek. Fakat maddi başarı yolunda sizi nelerin engellediğini düşünmek ve alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirmek çok faydalı olabilir.

4-7 puan:

dusundum dusundum dusundum bir engel bulamadim fisfisfis

benim yuregim zengin ayoll napcam baska zenginligiitatlicadiarzu

8-12 puan zenginlik kapımdaymış:1closedeyes:kapıyı açayım bariiitatlicadiarzu

hihahaha
elmaslar gümüşler yakutlar kürklerr
hepsi beni bekliyor :dance:

8-12 hayhayyy ben zaten zenginim bi cok insanin sahip olamadigi pek cok seye sahibim guzeller allahima bin sukur

8-12 puan:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…