Zeki Akkum tüp bebek yaptıranlar

buzmavisi23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
23
3
21
Herkese merhaba arkadaşlar.
4 yıldır evliyim ve çocuğumuz olmuyor. Pcos luyum. Tüp bebek yaptırmak istiyoruz, doktor Zeki Akkum’u bir kaç kişiden duydum, aranızda tüp bebeği Zeki Akkum’un yanında yaptırmış olanlar var mı? Veya Elazığ’a yakın çevrelerden önerebileceğiniz tüp bebek doktoru var mı?
Biraz bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim. ☺️

Fiyatlar neydi acaba, süreç nasıl ilerliyor ne kadar sürüyor. Adet gününde mi gidilmesi gerekiyor ve transfer için bir sonraki adet mi bekleniyor ?
Çok soru sordum kusura bakmayın lütfen 🙏🏻
Ben tedavi olduğumda 72 bin hastaneye 3 bin muayeneye verdik 14 bin rahim dinlendirme 18 bin de embriyo dondurma ödedik. Adetin 2. Ya da 3. Günü gidiyosun herhangi bi problem yoksa o gün tedavi başlıyo. Yumurta ve embriyo çok olursa rahim dinlendirme yapılıp ilk adetle transfer hazırlıkları başlıyo. Yumurta Embriyo az olursa taze transfer yapılıyo yani buna doktor karar veriyo

Ben tedavi olduğumda 72 bin hastaneye 3 bin muayeneye verdik 14 bin rahim dinlendirme 18 bin de embriyo dondurma ödedik. Adetin 2. Ya da 3. Günü gidiyosun herhangi bi problem yoksa o gün tedavi başlıyo. Yumurta ve embriyo çok olursa rahim dinlendirme yapılıp ilk adetle transfer hazırlıkları başlıyo. Yumurta Embriyo az olursa taze transfer yapılıyo yani buna doktor karar veriyor
Teşekkür ederim canım 🫶🏻❤️

Ozetle yumurta gelistiriliyor
Yumurta catlatiliyor
Yumurta toplanıyor
Eşinizden sperm aliniyor
Yumurta ve sperm döllendiriliyor
Sonrada transfer gerceklesiyor
Merhaba cevap için teşekkür ederim, süreç nasıl ilerliyor neler yapılıyor fiyat nekadar ve doktor Zeki bey nasıl ilgileniyor hastalarınla?
Bende ağustos sonunda Zeki beye gitmek istiyorum 🙏🏻

Gecen seneden bu seneye ilaclar dahil 150 bine yakin tuttu diyebilirim. Bu yil sadece transfet ucreti odedim oda 35 bindi
Detayli fiyat icin arayin bilgi veriyorlar

X