Zekai tahir mi Etlik zübeyde mi sizce

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Kizlar Allah rizasi icin cevap verin aşılama yaptircam olmazsa tüp bebek deneyecem
1 yillik evliyiz ve 1 yildir korunmuyoruz 25 yasindayim yumurtalik rezervlerim az ozel hastaneye mi universite hastanesine mi devlet hastanesine mi gideyim aklim karisti

Ankarada Hangi hastane ve doktordan memnun kaldiniz nolur yazin. Yorum yapin ustte kalsin nolur

Kizlar Allah rizasi icin cevap verin aşılama yaptircam olmazsa tüp bebek deneyecem
1 yillik evliyiz ve 1 yildir korunmuyoruz 25 yasindayim yumurtalik rezervlerim az ozel hastaneye mi universite hastanesine mi devlet hastanesine mi gideyim aklim karisti

Ankarada Hangi hastane ve doktordan memnun kaldiniz nolur yazin. Yorum yapin ustte kalsin nolur
Zekai tahir kapanmadı mı bence üniversite hastanesine gidin hacettepeye tıp fakültesine falan zübeyde hanımı genel olarak önermem ama tüp aşılamada nasıllar bilmiyorum

Merhaba, ben 8 sene önce hacettepede doç.dr Gürkan beyde aşılama yaptırdım 1 kızım oldu tedavisinden memnun kalmistim. Benim tavsiyem üzerine bir yakınımızda gitmişti oda gebe kaldı memnundu. Hala oradamidir bilemiyorum ama belki araştırmak istersiniz diye yazmak istedim.

X