Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kaşar koydum valla burda beyaz peynir yok gerek fêta diye uyduruk bişey var tahtaya sürsen anca tebeşir
Aşkım feta da kötü değil bence ama senin imkan sınırlı orda bari az yağlı bi peynir al 🥹
Tamamdır koçum🤩 ben kahvalti yapamadim direk oğlen yedim salataliklar dogradım karıştırıp yedim
Ohhhhh afiyet olsun kuzucum 2 ögün yaparsın bugün 🥰
arada bi şöyle de olabilir,kapya biber doğruyoruz tavada rendelenmiş kabakla kavuruyoruz sonra da yumurtayı kırıyoruz farklı bir seçenek,yanında da yeşillikle 😍diyetisyenimin önerdiği menüden biriydi.
Tabii tabii yağı az koyduktan sonra isterseniz mantarlı yapın 🤓 çünkü tek düze tek tip beslenmek insanı bayar. Zevk alamayınca zorunluluk haline gelir ve bence sürdürülebilir olmaz. Bence önemli olan sürdürülebilir bir beslenme biçimi oluşturmak. Yoksa insan diyet bitince kötü alışkanlıklarına dönüp kilo alabilir. Ben çok kasmayı doğru bulmuyorum.

Aşkım feta da kötü değil bence ama senin imkan sınırlı orda bari az yağlı bi peynir al 🥹

Ohhhhh afiyet olsun kuzucum 2 ögün yaparsın bugün 🥰

Tabii tabii yağı az koyduktan sonra isterseniz mantarlı yapın 🤓 çünkü tek düze tek tip beslenmek insanı bayar. Zevk alamayınca zorunluluk haline gelir ve bence sürdürülebilir olmaz. Bence önemli olan sürdürülebilir bir beslenme biçimi oluşturmak. Yoksa insan diyet bitince kötü alışkanlıklarına dönüp kilo alabilir. Ben çok kasmayı doğru bulmuyorum.
Evet sürdürülebilir olması çok önemli .Kesinlikle yağı az koymalıyız her şeye

IMG_5787.jpeg

X