Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Aaaa anason müptelası Fransız 😂 Vincent Vedat :))) fransız isimler hep fransua alexsandre lois olur sanıyordum, Vincent İngiliz gibi 😵‍💫
Evet onlar zaten tarih boyu hep bir sahte dostluk gizli düşmanlık peşinde oldukları için isimleri de almışlar abla 🥹 İngilizler Vinsınt diyor Fransızlar Vensan 🤣 okuyuşu değiştirmişler 🤣🤣

Benim kocam oldu olası Türk yemeğini mezesini çok sevdi ama bi de öğrendi dayımdan rakı içiyorsa anında Zeki Müren açılıyor nxnxj
Offf adam zevkliymiş yalnız, arada Müzeyyen Senar da aç, kadehin sonunda şu hareketi yapmazsa tadı çıkmaz çünkü😂

Rahmetli Müzeyyen abla rakı-balıkçıydı, her hafta sonu teknesiyle açılıp illa rakı balık yapardı.

İsimlerin okunuşu bile değişik, bizde Ahmet her dilde Ahmet işte :))) şu dilleri hiç anlayamayacağım😵‍💫 Fransızlar gırtlaktan konuşuyor, almanlar daha kaba bir dille, bizimki ne güzel dümdük :))
IMG_2208.jpeg

O zaman bu gurur hepimizin bayrakları asalım 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Zamanında Atam öyle bir dil inşa ettirmiş ki şuan da bütün diller cinsiyetsizleşmeye çalışıyor ama neredeyse imkansız 🧿
Ama Türkçe cinsiyetsiz olan ya tek dil ya da 1-2 dilden biri 🥰🥰

Depresif sen dökül, accessdenied ‘e kal geldi 😂 ben bir koşu yürüyüp geleyim, Allahım bizimkiler yetmiyor fransız dedikodusu yapacağız, hey gözünü sevdiğimin teknolojisi :KK70:
Hahahaha abla fotoları görmen lazımdı daha fazla sinirlenip enişteyi kapıya koymasın diye o kadar da kötü değil dediydik ama Allahtan sonradan accessdenied accessdenied im hepsini sökmüş 🥲

X