Zayıflıyorum yemin ettim 😐

giphy.gif
Tuvalete oturdum kalkmıyorum 2 saattir, umut fakirin ekmeği 😑

ben yarın tartılıp başlangıcımı yapiciiim ama zaten 1 aydır buralarda yine takılıyordum 68 ile başlamıştımda yarın ki tartım burada başlangıç olsuunnn :KK68: bide iki gündür cacık filan öğün atlıyorum aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum kahvaltıda yok akşam da yok açım yaa açımm sizde öylemisiniz çok acıktıımmm:KK43: tabi iş yemek yeme faslına gelincede iki çatal alıyorum başka da bir şey yemek istemiyor canım bu nasıl bi kısır döngüüü

Eklentiler

• 1000107552.jpg
    1000107552.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
ben yarın tartılıp başlangıcımı yapiciiim ama zaten 1 aydır buralarda yine takılıyordum 68 ile başlamıştımda yarın ki tartım burada başlangıç olsuunnn :KK68: bide iki gündür cacık filan öğün atlıyorum aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum kahvaltıda yok akşam da yok açım yaa açımm sizde öylemisiniz çok acıktıımmm:KK43: tabi iş yemek yeme faslına gelincede iki çatal alıyorum başka da bir şey yemek istemiyor canım bu nasıl bi kısır döngüüü
Bugün tartıl çarşambadan çarşambaya tartı günü

Aktif yazarsan bildirim gelicek
tarti aticakmisin bu arada bu gun tarti günü de
ya benim tartı bozuldu ilk çıkınca örneğin 62 ise ikinci çıkmam da 61 gösteriyor arada 1 kilo oynuyor kafayı yedi yarın sabah ölçümüm var buraya yazacağım inşallah ilk katıldığımda da demiştim sonra ilk iş adam akıllı bi tartı alayımm :KK70:

X