Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Burada tek mesele yemek. Her an yemek konuşulur ya da yenir. Zorla yedirirler bir de. Karşı da koyamıyorsun çünkü yemekler aşırı güzel. Biraz dirensen sonra illa ki yiyorsun. Isrardan öte artık resmen baskı görüyorum. 🤣 Mesela Bursa’da daha kolay yapılır diyet.
Senin ve Luckk Luckk ın işi çok zor, biriniz Adana biriniz Antep

Keşke oraların mutfağı Ege'ye monte olsa. Tatilde eşim hiç memnun kalmıyor açık büfelerden
Tatilde farklı şeyler yiyince bize koymuyor hiç. Antep’e döner dönmez eve gitmeden hemen bir kebapçıya giriyoruz o ayrı. 🤣

yemeye yemeye insanın midesi de istemiyor artık önceden şu tabağı görsem bunla nasıl doyuluyor derdim :)) he tabii hala bir içli köfte aşkımın yerini hiç bişi tutamaz ama alıştık yememeye bakalım yaza fit gireceğiz neticede inşallah :KK70:
Kız çok güzel doyuluyor ben de öyle sanıyordum yiyince anlıyorsun😍
En doğru diyet yemeklerini yapanda sensin🧿
Canımmm detoks suan yoksa normal yiyip porsiyon kısıyorum 🤩

Yaparlar. Bir de hamile ve emzirenlere zorbalık yapıyorlar resmen. Düşün okul müdiresi sınıfa nöbetçi öğrenci yollatıp beni çağırıyordu. Allah Allah mesele neymiş acaba diyerek gidiyordum odasına. Bir bakıyorum döşemişler masayı, sen hamilesin yemen lazım diyorlar. İyi de benim bu hafta rüzgarları bitirmem lazım, sınav var diyorum. Bunu ye öyle bitir diyor. 🤣
Ayy hamile deyince ne geldi aklıma; yeni evliyiz daha. Eşimin halasına oturmaya gittik. Hastaydı o zaman. Evde de yardımcı olmaya gelen bir komşusu vardı. Tam nereli bilmiyorum da güneydoğulu. Yemek yiyip gitmiştik, o zaman da dikkat ediyorum yediklerime işte glutensiz falan besleniyorum. Kadın tutturdu şu yemek var ye. İlla tadına bak. İstemiyorum, bu saatte yemiyorum diyorum. Yok. Belki bebek vardır ye dedi. Yahu olsa ben bilmez miyim ne demek belki bebek vardır kdjs :KK70: :KK70:

X