Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Mss topikteki misyonum ekip arkadaşlarım @Depresif Penguen ve @ailurophile ’la bir olup accessdenied ‘i sinir ederek eritmek, kendisi üzerinde denenen hiçbir diyet yöntemi işe yaramadığından sinir etme diyetini deniyoruz 😂😂😂

Çarşambaya ismi lazım değil birisine ceza verirken kutlama yapacak mıyız 😂😂😂

Allahım Allahım özgüvene bak😂😂😂
O kadar belli ki Mune Mune ablacığım 49 kilo bir kadın neden kilo vermek istesin ki

Listede gayet kilosu ideal olanlar var bence topyekûn accessdenied i sınır etme topigi olmuş

Sinirden erirse oh ne ālâ yada tam tersi sinirden kendini yemeğe verir ters teperse vay ki vay haline :KK70: :KK70:

Ay ben susayım kovacak şimdi beni :KK16::KK16::KK53::63:

O kadar belli ki Mune Mune ablacığım 49 kilo bir kadın neden kilo vermek istesin ki

Listede gayet kilosu ideal olanlar var bence topyekûn accessdenied i sınır etme topigi olmuş

Sinirden erirse oh ne ālâ yada tam tersi sinirden kendini yemeğe verir ters teperse vay ki vay haline :KK70: :KK70:

Sen de gel sen de fur herkes duyan koşsun gelsin bence 🤣

Mss ben maksat geyik olsun accessdenied ‘e takılayım diye gelmiştim, yorum yazanlar da hep bildiğim hatunlardı bir anda listede buldum kendimi 🤣 ama iyi oldu çok sıkmıyorum ama yediğimi içtiğimi dengeliyorum bu topik sayesinde, hem de eğleniyoruz beraber 🫶🥰

Kızı susturma, dur ben ondan daha Azerbaycan dili öğreneceğim, seni Türkçeyle zayıflatmıyorum, Fransızcaya Fransızım, bir de Azerbaycan rebuplicasının dilini deneyelim 🤣
Azerbaycan türkçeside türk dili olduğu için hemen çözersin abla🤣 ama accessdenied accessdenied daha önce Azerbaycanda yaşamış dili biraz biliyor ona işlermi bilemem🤣

X