Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Mss ben maksat geyik olsun accessdenied ‘e takılayım diye gelmiştim, yorum yazanlar da hep bildiğim hatunlardı bir anda listede buldum kendimi 🤣 ama iyi oldu çok sıkmıyorum ama yediğimi içtiğimi dengeliyorum bu topik sayesinde, hem de eğleniyoruz beraber 🫶🥰
Bende arada gelip yazıp gidiyorum takiliyorum
Aynen iyi oluyor azıcık geyik azıcık eğlence
Şu aralar modum yerin dibinde iyi geliyor yazıp çıkmak 👍

Ben kışın alıyorum kiloyu ablacığım ama yazın bağ bahçe işlerim oluyor toprakla uğraşıyorum kilolar gidiyor dengeliyorum 👍👍

Kilo vermeye başlasınlar kebab börek baklava listeleri yazicam kurban bayramı da geliyor
:halay::halay:

Kovsalar da gelicem Yaşasın kötülük :KK62::KK62::KK59:

Ama hızlandırmak için yapicam hepsini :-):KK66:

Tamemen iyi niyet :rolleyes:

Bende arada gelip yazıp gidiyorum takiliyorum
Aynen iyi oluyor azıcık geyik azıcık eğlence
Şu aralar modum yerin dibinde iyi geliyor yazıp çıkmak 👍

Ben kışın alıyorum kiloyu ablacığım ama yazın bağ bahçe işlerim oluyor toprakla uğraşıyorum kilolar gidiyor dengeliyorum 👍👍

Kilo vermeye başlasınlar kebab börek baklava listeleri yazicam kurban bayramı da geliyor
:halay::halay:

Kovsalar da gelicem Yaşasın kötülük :KK62::KK62::KK59:

Ama hızlandırmak için yapicam hepsini :-):KK66:

Tamemen iyi niyet :rolleyes:
gel gel çekinme, bak ben bile topiğe yapıştım bırakmıyorum, accessdenied istese de geliyorum istemese de 🤣

Kış aylarında hepimiz kilo alıyoruz, vücut soğuktan korunmak için yağlanıyor yaz mevsiminde de normalde o yağlardan kurtulmamız gerekiyor ama ismi lazım değil baş harfi accessdenied gibi hatunlar hamburgerleri börekleri yutunca yağlar yapışıp kalıyor😆

gel gel çekinme, bak ben bile topiğe yapıştım bırakmıyorum, accessdenied istese de geliyorum istemese de 🤣

Kış aylarında hepimiz kilo alıyoruz, vücut soğuktan korunmak için yağlanıyor yaz mevsiminde de normalde o yağlardan kurtulmamız gerekiyor ama ismi lazım değil baş harfi accessdenied gibi hatunlar hamburgerleri börekleri yutunca yağlar yapışıp kalıyor😆
Haahahah yettiniz deyip cımbızla bizi konu dışına atıp kapının önüne bırakmazsa eğer zayıflayana kadar burnundan gelebiliriz bizde enerjimizi böyle yollayalım

Tamamen motivasyon tamamen hemde :KK48: :KK48:

1 kilo verdim diyorum 😐 kıskanma beni Mune 😑 sen de uğraş sen de ver 🤣

Ben cezamı söyledim ama accessdenied accessdenied katil azrail muamelesi yaptı bana 😂
IMG_2152.jpeg

Benim iletimin altına bunu atmış 🥲 o yüzden normal abla sana öyle muamele yapması 😒

X