Zayıflıyorum yemin ettim 😐

IMG_20240610_121638.jpg
ilk öğünüm 🥹

Listeye baktım Mune Mune abla neden listede motive için mi ?
Yoksa bir insan nasıl o kiloda olur kızgınlığı için mi ?
49.3 kilosu olmak istediği kilo 47

Ya diyet listelerin de bu kilo için adam keserler linç ederler

:63:

Mss topikteki misyonum ekip arkadaşlarım Depresif Penguen Depresif Penguen ve ailurophile ailurophile ’la bir olup accessdenied ‘i sinir ederek eritmek, kendisi üzerinde denenen hiçbir diyet yöntemi işe yaramadığından sinir etme diyetini deniyoruz 😂😂😂

Derim hocam buradaki arkadaşlar ( accessdenied accessdenied ) şekeri bir türlü bırakmıyo 😒 gerçi Mune Mune abla da burda bu savaşı biz kazanırız gibi ailurophile ailurophile de var 😈
Çarşambaya ismi lazım değil birisine ceza verirken kutlama yapacak mıyız 😂😂😂
59.3 olmuşum hacılar nerdeyse 1 kilo vermişim. 😑 çarşambaya 1 olur o 😑 tebrikleri mutlaka tagleyerek ve posta kutuma çiçek emojisiyle kabul ediyorum. Dırdır yapanlar en içten özürlerini anlatan bi mektup yazabilir :63:
Allahım Allahım özgüvene bak😂😂😂

Mss topikteki misyonum ekip arkadaşlarım Depresif Penguen Depresif Penguen ve ailurophile ailurophile ’la bir olup accessdenied ‘i sinir ederek eritmek, kendisi üzerinde denenen hiçbir diyet yöntemi işe yaramadığından sinir etme diyetini deniyoruz 😂😂😂

Çarşambaya kaldı 2 gün. Cezayı netleştirelim😈

Sinir ederek içinin yağlarını eritçez inşallah 🤣

Siz cezayı düşünün abla ben de kutlmayı düşüneyim 🤣

X