Zayiflayamiyorum :(

hayatınızdan ekmek, şeker ve çikolatayı çıkarmanızı tavsiye ederim :dondurma:

ben iki ayda 11 kilo verdim çok az yemek yediğim halde zayıflayamıyordum, abur cubur ve ekmeği kesmek baya etkiliyor :kk77:

ben ekmeği simiti ve hamurişini bıraktım:hamarat:
bazı günler resmen ekmek kokusu geliyordu burnuma :kk77:

ama sonu güzel oluyor bence bırakın, ben çok kötü olduğumda lavaş yiyordum yarım ince lavaş mesela :rapci:

O zaman bana bunlar kilo yapio sekeri cikolatayi keserimde ekmeksiz yiyemiyorum hicbiseyi :)
Kahvaltılarda 3 dilim diğer öğünlerde de 2 dilim tam bugday ekmegi yiyebilirsiniz çok tok tutma özelliği var
Bazen az yiyoruz ama yanlış beslendiğimiz için üstüne bide kilo alıyoruz

Biliyorum ilk baslarda cok zor gozukuyor ama beyninde bittirdinmi oyle bir oluyorki sen bile sasiriyorsun duzenli beslenmen lazim suyu cok fazla tuketmen lazim kadin yeterki istesin kafasina koysun bir kadinin yapamiyacagi hic bisey yok :)

Bazen sadece kahvalti yapiorum saat 4 5 e kadar hic birsey yemiyorum su sogan suyu diyorlar onu iciorum normalde cok yoruliyorumda cocuklar ev isi yemek koca derken dinlenmiyorum merdiven cikiyorum o kadar benm bu bunye banamisin demiyor :KK43:

sabah kahvaltini yap ara ogunu yap aksam yemegini tukket bende senin gibiydim sabahlari hic yemezdim aksam bi baslardim ohh durdurmak bilmezdim saglikli beslenmeye basladim ara ogun sabah kahvalti aksam bolca su derken 40 kilo verdim ve suan halen devam ediyorum cunku istedigim kiloya ulasamadim daha ama saglikli beslenmesini kaptim yemedigim sebzeleri tukketmeye basladim su icmezdim sudan haric yesil caydan haric bisey tukketmiyorum sekeri bile hayattimdan cikardim

Basaririm insallah evlendigimde 50 kiloydum simdi 78 kocam kilomdan asiri sikayetci o olmasa bn takmiyorum ama cok ustume geliyor kilom yuzunden bende hirs yapip basarmak istyrm

Akşam öğününü atlayıp diğerlerini yiyebilirsin aslında.Sabah ılık suya bir iki damla limon işe yarıyor.Ayrıca sadece yediklerini azaltmakla da olmaz düzenli spor bir gün spor yapıp sonra yapmazsan faydası olmaz :KK51: Ben ekmeği sabahları tüketmeye başladım ama tekrar kesicem galiba :-)

Ben hep kiloluydum esim hic bir zaman sorun yapmadi hatta ben kiloluykene tanistik nisanlandik evlendik vs ama kayinvalidem her seferinde cok guzelsinde ama az kilo versende bilmem ne kadin gozun kormuydu oglun begendi boyle beni kilolular hic sevmem felanlar esim zayif ben kilolu baktim olmayacak dedim kendimce oylemi gorursunuz diyette basladigimda esim dediki ne diyeti can bogazdan gelir hemende zayifladin he ya dedi dedim siz gorursunuz onada dedim bugun tahrihini bir kenara yaz diye simdi telefondan soruyor bana migde amaliyattimi oldun oyle diyorlar yok diyorum kim dedi diyorum ne alaka diyorum yaptirsam soylerim diyorum neymis esimin teyzesine en yakin akrabam soylemis cok komik

Basit bir denklem, ihtiyacınızdan az yiyor olsaydınız kilo verirdiniz. Arttığınıza göre fazla yiyorsunuz. Kilonuzdan rahatsızsanız bir şeylerden fedakarlık etmeniz gerek. Yok şekersiz aburcubursuz yapamıyorum yok ekmeksiz yemek yiyemiyorum bu şekilde yok katedemezsiniz. Kararlı olun önce, bir yol çizin, şunu yiyeceğim şunu yemeyeceğim. Her gün şu kadar yürüyüş ya da şu kadar egzersiz yapacağım şeklinde bir karar alın. Yapmak istedikten sonra güzelce verirsiniz. Önce bahanelerinizden kurtulun. Stres kilo yapmaz, belki iştah açar ama kilonuzu artıran şey midenize girenler.

X