Bir degisik arkadas meselesi..

Bir de etik ahlaki kurallara uymayan insanlar bana nedense güvenilir gelmiyor. Cinsel yönelimi beni ilgilendirmez. Ama benim için bir arkadaşın güvenilir olması için etik ahlaki kurallara uyması gerekiyor.
Hırsızlık, iftira, istismar, dolandırıcı, insan yaralama vs bunları yapmış birine asla güvenemiyorum.
Yapmıştır pişman olmuştur anlarım ama ben kadın cinayetlerinin arttığı bu yıllar da hiç güvenilir bulmuyorum. Çünkü bir insanı istismar eden birisi sana neler neler yapmaz, bunların şakası esprisi olmaz. Bunlar hassas şeyler. Normal değil çünkü bunlar. Zihniyeti normal değil. Aklı başında psikolojisi sağlıklı birisi bunların hiç birini yapmaz, düşüncesi bile gelmez aklına. Bunları düşünen yapanda safi kötüdür net

Bende alkol kullanıyorum ama totomu başımı kaybedip sırf eğlence olsun diye kimsenın elektrikli scooterını çalmam. Ya kleptomani yada başka şeylerde kullanıyor normal bir kafa yapısı değil direk keserim bağlantımı belki de senden de bişeyler çalıyor şakaları bile hoş değil
Çünkü pasif agresif kişilik bozukluğu anne babayla büyümüş insanlar, bize kötü gelen şeyleri eğlenceli görüyor şakaya vuruyorlar. Birinin canını yakmak, hırsızlık yapmak bu bireyler için çok normal ve eğlenceli. Kleptomani olan insanların geçmişinde e*r*r oluyor bazen. Çok uzak durulması gereken insanlar

Tamam çocuk değil yaşı 30 olsun genede isteği dışında birini zorla ellemek tacizdir bunu hafifletecek değilim sapık işte bırakın arkadaş olmayı toplumda yer bulmamasi gereken biri girtsin onu taciz etsinler şimdi ben onu evire çevire dövmek istiyorum yapayimmi mesela dövüp kaçarım hani o taciz edip kahkalarla anlatiyormus ya bende ağzını burnunu kırıp mesela bunu kahkalarla anlatsam hoşuna gider mi acaba ruh hastasinin üstelik hırsız

İçeri girer zaten bir sepepten bu kafadaki insanlar belayı bulur ya bı hastalık yada birgün öyle birine denk gelir ki uzun yaşamaz böyle tipler fikrim bu

Ben yurtdisinda yasiyorum yaklasik 5 yildir. Pandemi doneminde bazi sikintilardan acilen baska bir evin odasini tutmustum. Evin bir odaasinda bi gay, diger odada ise baska bir cift yasiyordu. Hepimiz harika vakit gecirdik ve cok iyi arkadaslar olduk ve 3 ay sonrasinda hepimiz dagilmak zorunda kaldik, is icindi maddi sorunlardi falan derken. Cift olan arkadaslar is nedeni ile baska bir ulkeye tasindilar. Gay arkadas ve ben hala ayni sehirdeydik ve gorusmeyi devam ettirdik. Bana gore super bir arkadas ve insandi, cokca yardimlastik bu surede. Mesela ben bir sure ev bulamadim onun evinde kaldim, sonra ev bulma seruvenim ve onda kalmam cok uzun surunce baska yerlerde Airbnblere gittim ev bulana kadar ve tum esyalarimi evinde aylarca tuttu. Onun disinda da manevi olarak cok destek cikti bana. Fakat ayni zamanda bu surecte onda degisik seyler buldum. Onda kalirken bir icmemizde evdeki calinti seyleri tanitti kahkahalar atarak ve hikayeyi anlatarak, mesela bir evsizden market cantasini calmis sokakta o uyurken, bi marketten kasla goz arasinda buzdolabi stickerini calmis, sokaktan birinin elektrikli scooterini calmis falan.. Tabi bunlarin hepsini belli araliklarda yapmis olmali ki farkli bulusmalarimizda anlatti birazda sarhosken tabi ve gulerek, degisik bir ani oldu havasi ile.

Sonuncusuda; Arkadaslari ile partilerken bir cocugun poposunu cimciklemis. Ve cocuk o an tepki vermemis ama bir sekilde gece icinde baska yerde denk gelmisler ve cocuk bagirmaya baslamis 'beni taciz eden bu' diye, sonra bizimkide kosarak ve kahkahalar atarak kacmis arkadaslari ile oradan. Bunu cidden kahkahalarla anlatti eglence gibi. Bende iciyorum alkol ve size diyeyim ben cidden iyi iciyimdir, ama onca yildir tek yaptigim sarhos olunca yatagima gidip uyumak, eglence icin hic boyle garip seyler yaptigim olmadi o yuzden alkole veremiyorum bu durumu.

Ama cok rahatsiz oldum daha onceki hikayelerde rahatsiz oldugum gibi... Bana iyi arkadas olmasina ragmen, yasadigi hayatin gerisinden, yaptiklarindan (herseyide yazmadim ama daha bazi baska seylerde var eglence gecelerinde ve hayatinda) hoslanmiyorum. Ama bunlar iliski kesmek icin neden mi onu bile bilmiyorum. Bu kadar zamaan bana sadece iyiligi dokunan biri. Ve benim cok arkadasimda yok burada. Siz olsaniz ne yapardiniz?
Sıranın kendinize gelmesini mi istiyorsunuz ? Mesafeli olarak devam edin çok istiyorsaniz.

Onunla nasıl korkmadan aynı evde kalabilirsiniz. Size bir şey yapmayacağı ne malum. Baştan aşağı sorun.

X