Zayıflayamıyorum

Şimdi baktımda 21günlük hızlı drğişim programı varmış hiç denediniz mi
Denedim evet. Once 10 gunluk programlarina katildim. 10 gunde 4 kiloya yakin verdim. Sonra 21 gunluk geuba katildim. 7 civari verdim. Ama 21 gun zorladi beni yalan yok. Cok iyi verdim. Ilk hafta 4 sonra 2 sonra 1. Ama ucuncu hafta psikolojim cok dusuktu. Simdi de bireysel basladim. Daha cok yeni basladim.

Denedim evet. Once 10 gunluk programlarina katildim. 10 gunde 4 kiloya yakin verdim. Sonra 21 gunluk geuba katildim. 7 civari verdim. Ama 21 gun zorladi beni yalan yok. Cok iyi verdim. Ilk hafta 4 sonra 2 sonra 1. Ama ucuncu hafta psikolojim cok dusuktu. Simdi de bireysel basladim. Daha cok yeni basladim.
Bende çok istedşm ama emziren anneler katılamıyormuş malesef çok üzüldüm

Bana şimdi detayları attılar sanki benimde daha çok hoşuna gitti

Tabiki faydasız diyemeyiz. Oksijen alıyorsunuz. Depresyondan uzaklastirir yürüyüş vs. Zayıflamak için tempolu yürümek lazim bebisle olmaz o. Allah bağışlasın evladinizi

X