Bölgesel İncelme Zayıflamayan Kalmasın ! Bölgesel Kilosu Olanlarda Baksınlar !

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

SacDuzlestirici

Sabahın İlk Işıkları.....
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
2.430
3
merhabalar klubün guzel bayanları,sizle işinize yarıycak birşeyler paylaşacagım..eminim hepiniz de kilo sorunu olmasa bile aranızda bölgesel kılosu fazlalıgı olanlar vardır..kimimizde kalçalar buyuktur kimizin göbeği ayvadan kavuna terfi etmiştir,bazımızın ise kolları kalındır...ya o basenlere ne demeli güzelim pantolonun havasını söndürürler..gelin bu pratik yöntemle vücudumuzu forma sokalım hemde cildimiz güzelleşsin kendimize gelelim ne dersiniz! ben bizzat kendimde,annemde ve bırcok arkadaşım ve müşterımde uyguladım..bunun adınada sultan usulü kilo verme diyelim sempatiksalakcinni
öncelikle kilo vermek isteyen sık sık dıyete gıren bayanlara önerilerim olucak..zorlanıyorsanız emır bıle algılayabılırsınız !

-unutmayın ki şeker kullandığınız sürece asla kilo veremezsiniz...
şekeri hayatınızdan bırden çıkaramayabılırsınız 2 yerıne 1 kesme şeker atarak işe başlayın ve şekerı hayatınızdan çıkarın..

-çayın yerini yeşil çaya bırakın hemde lımonlu..bıtkı çayları yıne şekersiz içilince tesir edıyor bu ıspatlanmıştır zaten..
-kahvaltınızı mısır gevreklerı ıle yapmaya çalışın..aç karnına meyve yıyın ılık ve lımonlu su için ..enerjıye ıhtıyacınız varsa ballı su da olabılır..
-illaki ekmek kullanacaksanız yulaflı ve kepekli ekmeklere kendinizi alıştırın..herşeyin yağsızını kullanmaya alışın..peynir ve zeytını olabıldıgınce az tuzlu ve yagsız alın..

-sık sık ve az öğünler ile yıyın..ben bu yaşıma kadar hıc dıyet yapmadım ..tam aksıne nezaman öğün azalttıysam ozaman kılo aldım..şok dıyetler midenize zarar oldugu gıbı verdıgınız kılo gerı dönüşümlüdür..o yuzden lutfen sık sık ve az yemeyı yaşam stılı halıne getırın..
-makarna,pilav kızartma gıbı yıyeceklerle ekmek yememeyı ogrenın..salatayı asla eksık etmeyın..zeytın yagı rafınızın kraliçesi olsun..
tavada kızartma yerine ızgara ve haşlanmış yıyecekler yıyın..
fırında ızgara balıga yanında brokoli salatası ,tavuk haşlaması ile yağsız bulgur pilavı ,yogurt ,çorba ve sebze güveç gibi lezzetli ve doyurucu aynı zamanda az kalorılı yemek kombinleriniz olsun...mayonez,yumurta sarısı,sana yağlar,peçete ıle süzülmemiş kızartmalar inanılmaz kalorılı yıyeceklerdır lutfen bunları uzak tutun..

elbette arada abur cubur yıyın..ama unutmayın dozajında bıraktıktan sonra herşey cok kolay..yıyecekler sıze degıl sız yıyeceklere hukmedın sempatiksalakcinni ..bır kavonozda cevız ve fındıktan oluşan yemişlerınız bulunsun bız bayanlarda ara ara hamıle olmasakta aşerme durumları olur bu zamanlarda bunlardan atıştırabılırsınız..
en önemlısı tatlı ıhtıyacınızı nasıl karşılayacaksınız ! ben sıze vanılyalı dondurma,sütlü tatlılar ( sütlaç kazandıbı gıbı ) , meyve tatlıları önerıyorum...hiç degıl az kalori,az öğün çok açlık degıl ,sık ama az öğün...

gel gelelim en önemli ayrıntıya emınım bırcogunuz spor yapmaya üşenıyor veya vakıt bulamıyor..yada çok yorgun oluyor..işte size bolgesel zayıflamada hedefı gozunden vuran pratık çözumum ! lısede gobegımı erıtemedıgımde denemiştım..ve yanılmamışım...

ıhtıyacınız olan malzemeler zeytin yağı,limon ,banyo ve kese ! kılolu bolgenız neresı ıse hazırladıgınız zeytın yagı &lımon karışımını bu bolgeye suruyorsunuz ( şampuanlanma işlemınden sonra yapılabılır ) önce yagları parçalarcasına aynı zamanda inanarak onları elınız ıle ezıyorsunuz..sertler degılmı bıraz acıyabılır cunku kırılması zor yağ kütleleri bunlar..

yeterli masajı yaptıktan sonra aynı bolgeye kese ıle kızarana dek keseleyın..sonrada misler gıbı yıkanıp cıkın..bunu haftada 1 banyoda sadece 10 dk nızı ayırarak yapın kızlar ve sonucu gorun..kılo alma problemınız yok ama bolgesel sorun varsa kesın çözumdur..ama hem kılo hem bolgesel varsa en yukarıdan aşagıya hepsını uygulamanız lazım...hepınıze kolay gelsın her turlu soru için ben burdayım
:kedi:

bölgesel kiloyu eritmede denendi kanıtlandı diyosun a.s
bu sorunu yasayan arkadaslarım var onlara yardımcı olabilir
ama zeytinyagı ve limon nası etki ediyorki
masajdan dolayımı ki
CADIARZU

Son düzenleme:
bölgesel kiloyu eritmede denendi kanıtlandı diyosun a.s
bu sorunu yasayan arkadaslarım var onlara yardımcı olabilir
ama zeytinyagı ve limon nası etki ediyorki
masajdan dolayımı ki
CADIARZU

şöylekı bebişim:zeytınyagının bırcok alandakı etkısı zaten kanıtlanmıştır onu cıldımıze masaj yaparak yedırıyoruz..bırnevı elımızle yagları parçalıyoruz...ben zeytın yagının kesınlıkle cıldın en dıb katmanına etkı ettıgını ve yaglarımızı kolay erıttıgıne ınanıyorum..lımonunda gerdırıcı etkısı ıle çatlaktan kurtulmuş oluyoruz..yanı bırı parçalayıcı bırı gerdırıcı.....bence kılosu olmayanlar bıle bunu denemelı cılde cok faydalıopuyorumnanaktan

Teşekkürler cnm şu simit bölgesi dediğimiz yer var ya düşük belden dolayı oluşmuştu ben onları yok ettim ama kilo alınca yine çıktı oralar oraya deneyeceğim. Peki ne kadar sürede inceliyor?
Selülit için bi önerin var mı?

canım bolgeye gore degısır ben haftada 1 yapmıştım ve 2 ayda karnım dumduz oldu..tabı yururken kalçamı karnımı falan içerı ceker bırakırım yanı kasarım..spor yapamayanlara onerım budur..hafıf kılosu olanlara yani...canım bu işlem de zaten selulıt falan kalmaz benımkalça ve baldır arkamda var..oralara masaj yapıp keselıyorum ıyıce kan dolaşımı hızlanıyor...

mesela ben boş vaktım olursa masaj makınam var o karışımı surup makınayı tutuyorum sempatiksalakcinni sonra pazar poşetyle yada strecle sarıyorum....şuan bende başlıcam bayadr yapmıyodum sızın sayenızde sebeblenım bariiidelikafadulden

Hmm anladım cnm sağol. Canım benim öyle az değil selülitlerim baya var yani keseyle felan azalma olmaz yağlarla sporla desteklemem lazım yani. Ben de masaj aleti almak istiyorum çok faydalı çünkü ama ağır olduğunu duydum öyle mi senin ki hangi marka?

olmaz deme olacak de evrene dogru msj yolla sempatiksalakcinni makına suan ablamda yollasınlar dıye mucadele edıom sırtım tutuldu fenayımm marka blmıom ama model şu

Canım paylaşım için çok sağolasın :jeyyar:
Ben tam olarak bölgesel kilo sorunu olanlar arasındayım maalesef belim çok ince olmasına rağmen basenlerim çok büyük ve bu ne kadar zayıflarsam zayıflayım pek değişmiyor yani üstüm inceliyor ama alt aynı :bbo: Üstüne bide selülitte aldı başını gitti hemen senin bu tarifi deniycem inşallah bana da faydası olur tatlım :Saruboceq:

canım en yararlı oldugu kısımlardan bırı basendır bı ablamızın kızı vardı kız selvı gbı 180 boy var ama basenler yuzunden koca karıgıbı gıyınıyordu onada annesıyle halası banyoda bunu yaptılar hamam kulturlerıde vardı ordada yaptılar kız ınceldı valla. basenlerıne yap canım her banyoda yappp

miriana ben dün aptım ama aklıma takıldı sadece haftada 1 kez 10 dk yeterli olcakmı ne bilim bana biraz garip geldi çünkü ben sor yapıyorum mekik çekiyorum bol bol hemde lahana yağı falanda kullanıyorum ama öyle ahım şahım bi incelme olmadı
sadece bu yetecekse ne güzel ne kadar zamanda fayda ediyor??

bu her banyoda yapılması gereken bırşey..senın butunuyle kılo problemın varkı mekık lahana falan kullanıyorsun ozaman baştan başa dedıklerımı oku ve uygula..bıryerde hata yapıyorsundur ayrıca ben banyoda üşütmemenız için 10 dk dedımzamanın varsa masajı yarımsaat de yapabılırsın...bu masaj ve kese sadece bolgesel yagı olanlar için kesın çöözum ama aynı zamanda vucudunun her yanında buyuk yaglanma varsa zor tabıkı..sen sporun ve duzenlı beslenmenın yanına haftada 2 defa bu masajı yap 1 ayda mutlaka sonuc gorursun..

yoo hayır 53 kiloyum o da çok fazla değil bence
dediğini uygulayayım bundan sonra haftada 2 kez yaparım umarım faydalı olur

E kılon azsa nedır o lahana yagı mekık falan formunu korumak için mı yoksa bölgesel kılomu var...? neyse dedgm gbı yaglı kısımlara yap madem zayıfsın faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…