Bölgesel İncelme Zayıflamayan Kalmasın ! Bölgesel Kilosu Olanlarda Baksınlar !

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
mucize gibi geldi. mümkün mü acaba. o masaj aletinin bi benzeri de ben de var. ama hiç kullanmadım eşim kullanır omuzları için.

benim sadece göbekte birikiyo sorun o 1.5 yıl önce doğum yaptım e zaten öncedende vardı göbek onu halletmeye çalışıyorum.
sağolasın

Denemediğim şey kalmadı simidimi eritmek için... bu da eksik kalmasın, önce masaj, sonra kese... yapalım bakem... -tatlicadiarzu-

mucize gibi geldi. mümkün mü acaba. o masaj aletinin bi benzeri de ben de var. ama hiç kullanmadım eşim kullanır omuzları için.

bölgesel problemınız varsa bunu aşabılırsınız kılonuz varsa ılk yaazdıklarımı uygularsanız neden mucıze olsun kı hersey ıstemekle başlar..makınanız varsa sadece banyoda degıl boş zamanınızdada sadece yag ıle yapabılırsınız..

teşekkür ederim :) bugünden denemeye çalışıcam ..yalnız ben sık sık banyo yapıyorum spordan dolayı 2 günde bir yapsam zararı olmaz dimi ?

canım masajı hergun yapabılırsın..ama kese cıldını tahriş edebılır sen en ıyısı haftada 1 banyoda yap masaj ve kese..hergunde masaj yap kendıne..yanı bılemıyorum herkesın yag oranı dengesı farklı ınsallah işe yarar bol suyu ve sporu da ıhmal etme

Miriana, buaksam zeytinyagı ve limon masajını yapıcam kesem yok şuan için, alıcam ama masajı yapmayı çok istiyorum açıkçası, çokk teşekkür ederim verdiğin bilgiler için hayatım :dance:

kızlar henüz bir haftadır gün aşırı spor yapıyorum, sabah kalktgımda bi 10 dakikamı ayırıyorum, mükemmel işe yaradı hemen etkisini görebildim :)) 167 boyum ve 57 kilom var, ama benim sorunum göbek bölgemin kalın olmasıydı(yavaş yavaş geçiyo bu artık :)) vücut ölçüm 87-72-87.. belimi 65 yapana kadar durmak yokk :dance: lütfen başka tavsiyeleri olanlar da paylaşsın, önemli olan yalnızca zayıflamak değil, sporu ve düzenli beslenmeyi alışkanlık haline getirmek :) ben spor hareketlerimi Kellogs K'nın internet sitesinden almıştım bilgilerinizeee sositososito

kollarıma ve karnıma yapıcam bakalım yag ve lımonum yok ama salata gıbı hıssettım kedndımıohaoldumsmile

X