Zayıflamak istiyorum :(

fatmagul0609

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2017
10
12
26
18 yaşındayım 1.65 boy 72 kiloyum zayıflamak için her yolu denedim bir turlu olmuyor diyetisyende fayda etmiyor etim sıkı olduğundan sarkık ve cok etli görünmüyorum ama cok rahatsız ediyoruz beni göbek ve basen sikateim var acil

18 yaşındayım 1.65 boy 72 kiloyum zayıflamak için her yolu denedim bir turlu olmuyor diyetisyende fayda etmiyor etim sıkı olduğundan sarkık ve cok etli görünmüyorum ama cok rahatsız ediyoruz beni göbek ve basen sikateim var acil
Şeker , un, prinç, patates tamamen keserseniz, üzerin de hergün 1 saat spor ekler, 2 -3 litre su içer ve 6 dan sonra yemezseniz , zayıflamamanız imksansız. Üstelik bu genç yaşta...
Tiroide bakıldı di mi?

18 de nişanlamak da niye bu arada...yaw yazık valla bence.

spor ve sağlıklı beslenme bir arada olmalı. bünyesi yavaş çalışan insana malesef başka çare yok.
diyetisyenden verim alamıyorsanız daha iyisine gidin. her diyetisyen iyi değil malesef.
şu suyu iç, bunu aç karnına iç, söyle yap iç, sabah ılık suya bıdı koy iç... bunlar çok verimli değil. hatta olduğunuz yerde sayarsınız.
ama tekrar diyorum..
spor spor spor...

kan tahlilleri yaptırdın mı? insülin direncin vardır belki ? diyetisyen nasıl yardımcı olamıyor. listesine mi uymuyorsun. sporsuz kilo vermek hayal bence.

X