Zayıflamak İçin Motive Eden Söz ya da Olaylarınız Neler?

bi arkadasimin kinasina gittim, resimlerini ekledi facee...
resimlerde ne kadar sisko, ne kadar kötü göründügümü fark edince ayni gün diyete basladim
ve o günden beri diyetteyim...
14 kilo verdim, önümde var 13 kilo...

ben kilom yüzünden cok kötü seyler yasadim, cok kötü seylere maruz kaldim...
belkide yüregimi en cok acitan eski nisanlimin ailesi o zayif ben kiloluyum diye
siz yakismiyorsunuz, yaninda ablasi gibi duruyorsun, nisanlin resimlerinizi arkadaslariniza göstermeye bile utaniyor
demesi oldu.
hayatimda hic bi zaman bu kadar kücük düsürülmemistim ve kendimi bu kadar kötü hissetmemistim...
allah onları bildgi gbi yapsın dönsün de kendlerne baksınlar hic üzülme canmm bak cok gfüzel kilo wermssn hep beraber wercezz sıkma canını süpersinn :)
mayısda diyetisyen kontrolünde programa başladım 84 kilodan 73e düştüm.. hedef 61 bakalım :KK8:
cok ii wermssn cnmmm hadi dewamı gelck inşş
ben de sevgilimden aynı sözü aldımm dün :)) bi sözüyle bu kadar etkili olabilceğini hiç düşünmemiştim :KK66:

ayyy aynı sözü bende mi alsam ne :) sen kac kilosun canm kac kiloya düsceksnn

allah onları bildgi gbi yapsın dönsün de kendlerne baksınlar hic üzülme canmm bak cok gfüzel kilo wermssn hep beraber wercezz sıkma canını süpersinn :)

boşver canım onlar karakteri zayıf basit insanlarmış bak işe yaramışlar hadi ben sana inanıyorum fıstık gibi olacaksın. kaç yaşındasın canım

saolun kizlar, ama bu olayin üzerinden 3 sene gecti zaten, su an baskasiyla evliyim :)) ve cok mutluyum, o üpislik insanlarla bi daha muattap olmadim...
yasim 24.

---------------

güzel telkinlerin için tşk ederim.... ben hızla kılo verıyorum ve o ölü topragını attım uzerımden. şimdi barışmak istiyo ama yokkk...
hayat sen plan yaparken başına gelenlerdir....:KK31:

umarım biran önce istediğin kiloya sağlıklı bir şekilde gelirsin :)

bence mantıklıda olmus canım dusunsene bır de o damla evlendıgını dogum yapıp kılo alsan nelere maruz kalacaktın evet bende kılomdan mutlu degılım ama muhtemelen benımkı de boyle bır saka yapsa aynı tepkıyı verırdım

hayır adam ideal kilosunda olsa yüreğim gam yemeyecek, kendi 120 kilo yani..kendi aramızda dalga geçse neyse ama ailesinin önünde resmen inek dedi ve hepsi güldü:KK43:

inş cnmm smdi kac kilosunn

ayrılmakla cok ii etmssn bence saglıgından olmussun baksana zamanımız cok tatlım rahat rahat sakın hasta etme kendni :KK43: ama smdi 53 kilosun demek brawo walla kac kilo werdn canm sen

sağol canım:) 20 kilo verdim önce, sonrasında 3 kilo aldım:)

İlk zayıfladığımda 65 kilodan 85 kiloya çıkmıştık ozaman eşimle sözlüydük bana şişko diyip duruyordu bana bak dedim; sana öyle bir laf söylerimki çok zoruna gider bana şişko deme dedim.. O yine bana şişko dedi bende bende onana BENİM ZAYIFLAMA İHTİMALİM VAR AMA SENİN SAÇLARININ ÇIKMA İHTİMALİ ASLA YOK DEDİM VE diyete başladım 3 ayda 85 ten 60 kiloya düştüm ve evlendiğimde 50 kiloydum fakat çok hızlı kilo verdiğim için evlenincede düzün değiştiği için yine şişko oldum ama o bana şişko diyemiyor artık.

Yine zayıflamaya karar verdi son 2 aya herkezin bana hamilemisin demesi yetti bu seferde ve çok güzel olmayı düşündüğüm kuzenimin düğününde irençtim ben pek resim çektirmeyi sevmem o resimlerde o suratımın kocaman görüce kollarımı tombik dünyam karardı demek ki karnımda okadar kötükü herkez bana hamilemisin diyor. İnşallah istediğim kiloya düşerim...

valla n yalan söyleyeyım sevgılım benı terketmıstı. hemde hersey cok guzel gıderken.bana asık oldugunu benı sevdıgını soylerken. ayrılırken bıle hıc unutmuyorum aglamıstı.sonra kendımce endıselere kapıldm. sanırım kılomdan dolayı. evet zaten kılomu yıllardır problem yapıyordum. hem ırı kemıklıyım hemde 65 kıloyum. dayanamadım gıttım spora yazıldım bıras kendı capımda abur cuburu kestım derken 65 ten 59 a ındım. bır ay sonra bıraktım sporu normal yasama gerı dondum 58-59 gıdıp gelıyordu kılom.sonra barıstık tabı bız bununla . dondu bana yıne.hemde degısmıs bı sekılde buldu benı o kadar sasırdıkı. kadın ısterse herseyı yapıyor yanı. bu olaylar bıde kıs ayında oluyor dusunun. sonra dukan diyetine basladım suan 55 e ındım. inşallah 48 e inerım diye düşünüyorum. ve suan herkes cok zayıfladıgımı düşünüyor. 10 kilo verdim kızlar ama nasıl farkediyor giysilerde bile. 42-44 beden giyen ben şimdi 38 beden giyiyorum.gecen yaz yeni aldığım sortları bi iki defa giymiştim. bu sene belimden düşüyor kemer aldım bi kaç tane. siz düşünün :)))ama sevgilime tteşekkür borcluyum:KK52:

slm kızlar.bende 42 gün sonra doğum yapacak bir anne adayıyım.hamile kalmadan önce 65 kiloydum.ozamanda tombiştim yani ama bunu takmıyodum.hamile kalınca şunları farkettim.erkekler nekadar çirkin olsa da zayıf ve bakımlı kadınları beğeniyor.evet eşim beni seviyor bunu biliyorum.ama incecik bir kadın olsam giydiğim herşey yakışsa bana daha çok hayran kalacak.bende bunun için doğumdan sonra diyete başlıyacam.hepinize kolay gelsin.bu arada şimdi 77 kiloyum.

geçen hafta sevgilimle alışverişe çıkmıştık kıyafet bakıyorduk bi mağazada çalışanlardan birisi dedi ki isterseniz hamile kıyafetlerim var o an yer yarılsada içine girseydim keşke çok berbat bir zamandı bir daha böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum zayıflayacağım

geçen hafta sevgilimle alışverişe çıkmıştık kıyafet bakıyorduk bi mağazada çalışanlardan birisi dedi ki isterseniz hamile kıyafetlerim var o an yer yarılsada içine girseydim keşke çok berbat bir zamandı bir daha böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum zayıflayacağım

o da çok salakmş.bence bilerek yapmıştır.

merhabalar,

bende evlendikten sonra kilo alanlardanım.14 kg alınca eşim şakasına tombik demeye başladı.önce 6 kg'sini, ramazandan itibaren de 2 kg sını verdim.
şimdi geri kalanı için uğraşıyorum.
annem (kayınvalidem) benimle aynı boyda xxl giyiyor.
dün arkadaşı bana ve anneme kazak almış.not yazmış kırmızı kızına, mavi sana diye.
kırmızı olan bana gör. m beden olması lazım.
mavi olan xl.
annem maviyi beğendiysen al.ben kırmızıyı giyerim dedi. :KK53:
Allahtan eşim imdadıma yetişti. anne mavi sana olmaz kırmızı nasıl olsun dedi.hem mavi didoşa büyük gelir dedi :KK52:
ya iyi de xxl gibi mi görünüyorum dışardan bilmiyorum ki :KK47:

benden 2 yas büyük olan ablamın 47 kilo we 0 sıfır beden olması.görenlerin aaa biz seni abla sandık daha büyük gözüküyosun demesi...çok inciniyorum,çok ağladım ama bi o kadar da hırslıyım bende incecik olucaammmmm :95:

benden 2 yas büyük olan ablamın 47 kilo we 0 sıfır beden olması.görenlerin aaa biz seni abla sandık daha büyük gözüküyosun demesi...çok inciniyorum,çok ağladım ama bi o kadar da hırslıyım bende incecik olucaammmmm :95:

ya aynı durum bizde de var. ablam zayıf.. görenler beni büyük sanmıyor ama hep şu yorumu ekliyorlar. Siz çok farklısınız ablan zayıf sen... devamı gelmiyor genelde ama sölemiş kadar oluyolar :26:

kilom war die hemen beni büyük yapıolar..hayret bişi ya.gayet yasımı gösteriorum ablam bnden dha olgundur yüzü.ama yokkkk bu insanlar bylee kiloluyu gördün müü o büyük oluoo :KK57:

kilom war die hemen beni büyük yapıolar..hayret bişi ya.gayet yasımı gösteriorum ablam bnden dha olgundur yüzü.ama yokkkk bu insanlar bylee kiloluyu gördün müü o büyük oluoo :KK57:

baya azimlisin ama =) olucak bu iş..

beni çok inciten bir söz duymadım kimseden ama benim etrafımda arkadaşlarım hep zayıf ve doğum yapmış insanlar
inanın bir tane kilolu yok beraber bir yere gittiğimizde kendimi kötü hissediyorum onların yanında ayrıca eşim 97 kilodan 75 kadar indi
ben nasıl 70 kiloda kalabilirm zayıflamalıyım

valla ben şu an hamileyim.32 haftalık oldum ve sadece 6 kilo aldım ama görümcem beni sinir ediyooo:84:.kadına başından beri sinirim zaten ama sürekli tosuncuk gibi oldun,ay sen şişmişsin deyip duruyo.düşünsenize kendi hamileliğinde 25 kilo almış toplam ama bana kafayı yediriyo.bende o an ona cevap vermiyorum kendini bişi zannetmesin diye ama bu beni çok motive ediyo.muhtemelen doğumdan sonra eski kilomdan daha zayıf olacam.çünkü çok hırslandım.o da çekemediğiyle kalsın inş. :KK47:

X