ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

merhaba sevgili günlüğüm su bugün diyetisyene gidecekti ama naptı bilmiyorum bişi oldu diye de korkuyorum hiç böyle yapmazdı zira

bende biliyorsun bu hafta dukanvari bişi uyguluyorum bugün çok geç uyandım öyle olunca 2 öğün besleneceğim bende sıkı bir kahvaltı yaptım kahvaltım:
2 yumurta 1 kk peynir 1 kk kaşar 5 zeytin 5 badem 1 kase yoğurt

inşallah b hafta 59 u görmeyi hedefliyorum çok fazla biliyorum ama inanıyorum evrene mesaj yolluyorum :)

su hala gelmedi senle devam ediyorum umarım kötü bişi yoktura yaa

bugünki menüm bira karışık oldu tam protein hiç bi zaman yapamıyorum ben yaa ama sağlıksız bişi de yapmadım bence gayet güzel geçti gün

sabah: 2 yumurta 1 kk beyaz peynir 1 kk kaşar 5 zeytin 5 badem 1 su bardağı yoğurt

ara: 2 incir 3-4 badem 1 su bardağı süt

akşam: 2 közlenmiş patlıcan ve domates ayran

ara: 1 kefir

akşam yemeğinde dışardaydık patlıcanlı kebap söylemiştim aslında ama köfteler çok yağlıydı bende yemedim spor da yapamadım 30 dk 15 dk lık yürüdüm sonra alışveriş yaptık baya ağırdı 5. kattaki evime taşıdım iyi gidiyorum günlüğüm bugün 3. gün bitti proteinde dayanabildiğim kadar yapacağım basküle de çıkmıyorum perşembeye kadar da çıkmayacağım sürpriz olsun istiyorum en az iki kilo vereceğim eminim çünkü karbonhidrat grubu hiç yemiyorum bu hafta 59 göreceğimmmm

günlerdir kendi kendime yazıyorum ama olsun napalım tam gaz devam ediyorum bugün basküle çıktım 61.4 olmuşum çok şükür aynen devam edeceğim inşallah 60.5 olabilirim bu hafta diyetisyene kadar 59 görsem kafayı yiyeceğim sevinçten ama zor artık sporu biraz sıkışmak için yapacağım o yüzden ebru şallıyla yapmayı planlıyorum 21 günde yağlarınızdan kurtulun en güzeli diye düşünüyorum hem yağ yakıp hem inceleceğim

bugün mangal yakacağız çok kaçırmam inşallah ama bolca ayranla yiyip mümkün olduğunca az yemeyi planlıyorum bugün gene iki öğün olur iki öğün olmazsa akşam sadece 2 yumurta haşlar yerim diye düşünüyorum allahım çok sevinç doluyum bugün ne harika bir pazar çoookk mutluyum artık şu kiloların hepsini vermek istiyorum ölçülerimi de aldım bugün onlar da beni mutlu etti her yerden incelmişim çok güzel

bel: 68

kol:26

kalça:92

alt karın:78erimesi lazım

göğüs:82

belden 5 cm daha koldan 4 cm daha kalçadan 6 cm daha alt karından 10 cm daha göğüsten 6 cm daha incelmem lazım incecik olacağım pilatesle inşallah haziran sonuna hedeflerime ulaşmış bir şekilde gideceğim memleketime ve plajda koşarken hiç bir yerimi saklamak zorunda kalmayacağım ince ve diri bir vücutla yüzeceğimmm

sabah: 2 yumurtalı elemen 1 kk az yağlı beyaz peynir 3 zeytin domates salatalık

öğlen: 150 gr tavuk ızgara 1 bardak lıght kola 1 közlenmiş patlıcan 3 biber

ara: 1 incir 3 kuru kayısı 5 badem 1 bardak az yağlı süt

akşam: közlenmiş 2 biber ve1 patlıcan 1 kase yoğurt 1 haşlanmış yumurta domates salatalık

ara: yapmıycam

Yalniz bana bir bildirim gelmiyor yazilinca nasil olcak esimin mailini vermistim oyuzden ara ara girip bakarim artik ok?

Merhaba makbule varmisin birlikte zayiflayalim arkadas olalim

Yalniz bana bir bildirim gelmiyor yazilinca nasil olcak esimin mailini vermistim oyuzden ara ara girip bakarim artik ok?

Hoşgeldin Gunlugume olur tabi neden olmasın yalniz ben tam bir kaplumbagayim bir aydir ayni kiloda takildim 61,5 kiloyum su anda 8,5 kilo verdim ama 5 ay sürdü senin boy ve kilon kac kendinden bahseder misin biraz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Off off ben de nasil soylesem dilim varmiyor 79 kiloyum boyum 160 evliyim 10yasinda kizim 5 yasinda oğlum var 30 yasindayim adim duygu

Off off ben de nasil soylesem dilim varmiyor 79 kiloyum boyum 160 evliyim 10yasinda kizim 5 yasinda oğlum var 30 yasindayim adim duygu

Iki tane çocuğun varmis canim niye soyle yemeye sin merak etme sen beraberce kurulacağız bu kilolardan :)

of yaa suya bişi oldu ama bilmiyorum onu çok özlüyorum günlüğüm :44::44:

kendimden nefret ediyorum gen dayanamadım ne zaman misafr gelse o incirleri ortaya çıkarıp onlardan fazla ben yiyorum of of

sabah: 1 yumurta 1 kk az yağlı beyaz peynir 3 zeytin 1 brdak süt domates salatalık

ara: 1 kutu ayran

öğlen: çok az tavuk sote çok yağlıydı bende kenarlardan tırtıkladım sadece 1 kase ayran o da yağlıydı az salata onu da tırtıkladım sadece

ara: 5-6 kuru incir 15 falan badem 5 kuru erik:18::18::18:bu kadar meyve yenir mi yaa

akşam: 2 yumurta 1 kk az yağlı beyaz peynir domates salatalık

ara: 1 bardak süt düşünüyorum ya da yoğurt veya kefir

canım mekbuşum geldim canım her şey o kadar ani oldu ki hiçbir şeye zaman olmadı telimden internet ayarlarım bozuk mu ne siteye giriş yapmadı hep hata verdi

canım 23 nisan harika geçti hatta yerel gazete yaptığımız gösteri için ismimi aldı özellikle bahsetti benim adımdan isminden gazetelere çıktım reklam oldum ünlü oldum kız

ama sonra belediye başkanının geleneksel mangal partisine gittik pikniğe zaten her şey koptu sonra müdür bey cuma günü izin verince hemen otobüse bindik abimlere gittik internet yok orda vallah arkadaşlarla filan buluştuk yemeğin cipslerin kızartmaların kolaların dibine vurduk abim de yedikçe yedik yemek düzenim değişti

sanırım iki kilo aldım ve şuan 64 kilo çıkıyorum tartıda ne yapacağım makbuşum hemen bana acil bir çare canım arkadaşımmm

bu arada ben seni bırakmayacağıma söz verdim bunu unutma anca beraber kanca beraber senin adına çok sevindim 61 leri görmüşsün ben ağlıyorum şuan tiksiniyorum kendimden

Iki tane çocuğun varmis canim niye soyle yemeye sin merak etme sen beraberce kurulacağız bu kilolardan :)

Bu gun esimin tatil gunu hep disaridaydim yuruyus ayakkabisi falan baktim bide fitnes platese de basliyorum oyuzden hic ugrayamadim sen kac yasindasin nerede yasiyorsun

canııımm seni gördüğüme nasıl sevindim anlatamam bırakacağını hiç düşünmedim zaten ama başına kötü bişi gelmesinden korktum neyseki keyifli zaman geçirmişsin kilo için üzülme canım bir haftada halledersin bugün itibariyle hemen bir dönüş yap tatlım bir haftanı lamz merak etme onun zaten 1 kilosu ödem tuza biraz dikkat et yağ zaten sınırlı yiyyosun halledersin canım benim ay çok sevindim iyi olmana bu arada 23 nisandaki başarılarından dolayı tebrik ederim bebebğiiiim bu arada canım Şanlıurfa doğu görevi olmuş bu da benim burda çakılıp kaldığım anlamına geliyor ahh ahh kaldık urfada

Bu gun esimin tatil gunu hep disaridaydim yuruyus ayakkabisi falan baktim bide fitnes platese de basliyorum oyuzden hic ugrayamadim sen kac yasindasin nerede yasiyorsun
ben 23 yaşındayım şanlıurfada yaşıyorum canım ne güzel sağlıklı alışveriş

Evet oyle oldu fitnes ayakkabisiyla yurunmuyormus megersem onu ayri al digerini ayri ne dolstik ayaklarimiza kara sular indi

Kızlar hafif ve sağlıklı diyet yemekleri konusu altında yemekler paylaşıyorum sizde paylaşımda bulunmak ister misiniz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet oyle oldu fitnes ayakkabisiyla yurunmuyormus megersem onu ayri al digerini ayri ne dolstik ayaklarimiza kara sular indi
güzel spor olmuş canım

Diyet yalan oldu iskender yedim yaaaa bol tereyagli cok pismanim
hemen leslie 3 ya da 5 mile yap bence bunu vücuduna borçlusun

Ama yarin tam gaz devam ins
yarın menünden eksilt yağ miktarını mesela zeytin varsa yeme salatalarına yağ ekleme dengelensin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…