ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Cinsel saldırı suçunun mağdurunun, genital muayene nedeni ile ikinci bir travma altında kaldığı unutulmamalıdır.
bu çok doğru

Insallah oyledir tatlim yaaa kilo almayayim da bu sabah 62,1 geldim hala cumartesinin etkisindeyim ama tam 5 gün var ve 1 kilo vermem gerek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah oyledir tatlim yaaa kilo almayayim da bu sabah 62,1 geldim hala cumartesinin etkisindeyim ama tam 5 gün var ve 1 kilo vermem gerek

makbuş ya işi uzmanına bırak tatlım bak ben uzmanım ne diyorsa onu yapıyorum sadece tuz ve yağdan kıstım şekerim
evet ara öğünüm
ara öğün 15.00
bir kutu ayran

birazdan akşam yemeğimi yiyeceğim :

akşam yemeğim 18.00
2 kepçe mercimek çorbası
2 yemek kaşığı az salçalı makarna
bir tabak dolusu domates salatalık közlenmiş biber üzerine azıcık tuz attım yoksa yiyemem
2 kk beyaz peynir ( ben vejeteryan olduğum için beyaz peynir yemem lazım )

Cinsel saldırı suçunun mağdurunun, genital muayene nedeni ile ikinci bir travma altında kaldığı unutulmamalıdır.
bu çok doğru

Kiz ustteki mesajı nasil nerden alinti adim bilmiyorum sana cevap vereyim derken yanlislikla oldu inşallah cok degildir hesapladim da 1332 cal falan yapıyor 1600 degil yani neyse diyetisyenime guveniyorum ve devam diyorum zaten hala cumartesinin etkisindeyim 62,1 geldim ama bu hafta 61 olmalıyım

Bende oyle yapacagim canim diyetistenim ne derse o bende kestim yağı tuzu tatlim bakalim neler olacak sende cumartesi gidiyordun degil mi tatlim ben bu hafta aç gidecegim net kilomu görmek için keşke soyunabilsem :)

asıl ben o helvalarından sonra nasıl 61 olacağım ALLAH BİLİR ama bu hafta yarım kilo yağdan vermek yüzümü güldürecek benim o zaman mayısa kadar 61 görürüm sonra yavaş yavaş mayıs ayıyla gider kilolarımız mayısın 15 ine fiziğimiz gayet güzel görünür

İnşallah canım ya gitsin su kilolar bizde incecik olalim parmak isirsin gorenler

İnşallah canım ya gitsin su kilolar bizde incecik olalim parmak isirsin gorenler

evet akşam yemeğimi dediğim gibi yedim
ara öğün: 20.30
bir su bardağı yoğurt

inşallah canım ben de cumartesi gideceğim tatlım bakalım ne olacak şekerim sonuçlar ben de aç gitmeyi düşünüyorum üzerine hafif şeyler giy tatlım

öyle yapacağım tatlım bu hafta görelim artık şu 61 i

bugünki menümü paylaşayım diyet tam gaz devam ediyor

uyanınca 3 kuru kayısı ve su

sabah: 1 dilim tahıllı ekmek 1 kk peynir domates salatalık

ara: 1 incir yeşilçay(2 fincan)

öğlen:150 gr kabak haşlama 200 gr yoğurt 1 diim tahıllı ekmek 2 köfte

ara: 50 gr lıght dondurma yarım paket diyet bisküvi

akşam: 50 gr közlenmiş patlıcan 100 gr közlenmiş biber 200 gr yoğurt 1 dilim tahllı ekmek 2 köfte

ara: yarım pkt diyet bisküvi 20 gr kuru üzüm 1 armut

bu arada ben lahana kürüne başladım sabah akşam lahana kaynatıp suyunu içiyorum sabah aç ve akşam yatmadan bugün 2. gün bitti beş gün sürecek 3 gün ara vereceğim

hımm lahana kürünü dene bakalım nasıl sonuç verecek ??:26::26::26::26::26:
bugün genel provamız vardı tüm gün sahadaydık ama diyetime uymaya çalıştım yediklerim

sabah: 07.00
3 tane közlenmiş biber
1 domates
1 salatalık
limon sıkılmış bol maydonoz azıcık peynir
2 dilim çavdar ekmeği yanına demleme yeşil çay
kahvaltımı tamamen sebze üzerine yaptım gayet iyi geçti evde zeytin olmadığı için yemiyorum eve zeytin almamak fikri güzelmiş

ara öğün 11.00 saati geç oldu provadaydım zira....
bir kutu ayran marketten alınmış

öğle : 13.00
4 yk taze fasulye yemeği
1 su bardağı yoğurt
2 kepçe mercimek çorbası
3 dilim çavdar ekmeği

ara öğün: 16.00
bir çay bardağı ev ayranı

işte yediklerimmm

gayet güzel olmuş canım uymuşsun ya işte daha ne olsun

ama akşam bozdum bir tabak dolusu sebzeli bulgur pilavı yedim yanında salata akşam ara öğün yemeyeceğim şeker o nedenle sen ne alemdesin

ama akşam bozdum bir tabak dolusu sebzeli bulgur pilavı yedim yanında salata akşam ara öğün yemeyeceğim şeker o nedenle sen ne alemdesin
ben menüye uydum canım fakat çok şişim bugün neden bilmiyorum spor yapamıyorum iki gündür biraz kırgınım vücudum ağrıyor ama yarın çıkıp saatlerce koşup yürüyeceğim törenden sonra bu iki günün de sporunu yapacağım

perşembe de tatil o günde sıkı spor yapabilirsem olur bu iş ben maalesef spor yapmayınca gram oynamıyor

slm sevgili diyetiko ve sevgili sucum bugün iyi geçti törenden sonra bi saat yürüdüm ikindin ip atladım şimdi de tekrar yürüyüşe gidiyorum 1 saat yürüyeceğim 1 saat koşacağım yarın basküle çıkacağım hadi hayırlısı :18::18::18:

sabah: 2 dilim tahıllı ekmek 1 kk peynir domates salatalık

ara: 1 lokmacık puf 1 dilim kaşar

öğlen: 2 dilim tahıllı ekmek közlenmiş patlıcan, 2 yumurtalı melemen 200 gr yoğurt domates salatalık

ara: 1 fincan şekersiz kahve 5 kuru erik 8-10 kuru üzüm

akşam: közlenmiş biber, patlıcan 200 gr yoğurt 2 köfte domates salatalık marul

ara: yapmıycam tabiki

sporlar: 2 saat yürüyüş 45 dk ip atlama 1 saat koşu

su: 3 lt 4 fincan yeşil çay

diyetisyene gittim canım 62. 1 geldim kafayı yedim yarım kilo yağdan üstelik almışım of allahım yaa

uyanınca: 3 kuru kayısı ılık su

kahvaltı: 1 su bardağı süt 1 kk peynir 1 yumurta 1 dilim ekmek serbest salata

ara: 1 su bardağı süt

öğlen- akşam: 3 köfte et
1 su bardağı yağsız yoğurt
4 yk sebze
yağsız salata

ara: 1 bardak yağsız süt

gece: 1 incir 1 çay bardağı kefir

netten görüştüğüm diyetisyen de üç günlük bi liste yollamış kilo aldım diyince onu da yazayım kafam karıştı bu 10 gün protein yapıp sonrada bu üç günlük listeyi yapacağım

üç günlük metobolizma hızlandırıcı diyet

sabah: 1 adet probytik yoğurt 2 yk yulaf kepeği 1 porsyon meyve tarçınlı

ara: 2 kurukayısı

öğlen: yeşillik limonlu 30 gr lor 2 ceviz 90 gr et

ara: 1 bardak kefir

akşam: öğleyle aynı

ara: 1 elma

2. gün

sabah: 1 tk lıght labne 2 dilim lıght ekmek 2 dilim hindi füme yeşillik

ara: 1 bardak diyet kefir

öğlen: 150 gr balıklı salata

ara: 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 elma

akşam: 200 gr tavuk ya da balık +salata

ara: 1 meyve

3.gün

sabah:50 gr lor 1 dilim etimek

ara: limonlu dereotu maydanoz

öğlen: 6 yk haşlanmış bulgur(1 kırmızı biber 1 tk z.yağ pulbiber ve limon ile)

ara: 1 elma

akşam: öğlenle aynı

ara: 1 adet çörekotlu probiyotik yoğurt

inşallah işe yarar bu sabah protein kahvaltıyla başladım bakalım [/QUOTE]

slm diyetiko su yok bu aralar 23 nisandan sonra naptı acep umarım kötü bii yoktur yoğun herhalde

3 kuru kayısı su
sabah: 1 yumurta 1 kk az yağlı peynir 1 su bardağı süt domates salatalık(geç saatteydi öğle yemeği gibi oldu)

ara: 1 su bardağı süt 3 incir

2. ara: 1 su bardağı süt

akşam: adana kebap pide yemedim pişmiş domates soğan

ara: 1 çay bardağı süt 1 incir birazcık dengesiz oldu ama yarın daha iyi olacak dayanabildiğim kadar sırf protein yapmayı düşünüyorum sebzeyi sadece çiğ olarak tüketicem

Gunaydin canlarım bu hafta benim için ciddi bir protein haftasi olacak 2 kilo vereceğim en az

suuuu nerdesin canım seni çok merak ediyorum umarım kötü bişiolmamıştır :18::18::18::18:

sabah: 1 yumurta 1 kk peynir domates salatalık 2 zeytin 1 kase yoğurt

ara: yok

öğlen: 2 yumurta 1 kk peynir domates salatalık 1 kase yoğurt

ara: 1 su bardağı yoğurt 5-6 badem

akşam: 90 gr ızgara köfte domates salatalık 1 kase yoğurt

ara: 2 incir 1 su bardağı süt

spor:1.5 saat yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…