Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

niyeben...

Sen bana bakma, ben baktığın yönde olurum...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
1.252
765
ya arkadaslar bende zayıf olup göbeği önden gidenlerdenim.napsam netsem gitmiyor.bugün itibariyle lahana yağı alıp streçle sardım spor yaptım.her gün yapıcam.bakalım gelişmeler nasıl olacak...mafoldumben

bende de var gobek zayıfım ama gobiş genede var biraz spor yapmadan gitmez ama eger cok degilse takma kafana

bir de şu lanaform denen korse gerçekten işe yarıyor mu acaba.79 ytl miş. gercekten işe yarayacagını bilsem paraya kıyıcam ama.sonuç alanlar lütfen yazsın burayaa...:ecrin_bebek:

heyoo.Ben de varım. Ben de 1 haftadır, önden giden göbişime çözüm arıyorum ama sanırım en etkili çözüm spor kızlar.
vücudun nerdeyse en hareketsiz bölgesi karın.Ve noluyor, bütün yağlar zayıf bile olsak löp löp birikiyor.
Nefret ettim artık pantalondan etekten pörtleyen bir göbek, ondan asağısı iyi.
Yok yok böyle olmayacak, mekik ve karın kaslarını çalıştıran egzersizlere başlamak lazım.
Şu lahana yağı olayını ilk kez duydum, faydası var mı gerçekten. eğer varsa bi denemek lazım.

bende varım kızlar zayıf olan göbegi pörtleyenler arasında :KK43:(( bi ara düzenli spor yaptım ama sanırım cabuk sıkıldım istedigim sonu alamayınca ama gaza geldim bugün yine baslıyorum erimeli bu göbek :)
bu arada yaptıklarından sonuc alan arkadaslar yazarsa bizde uygularız ..

ya işte bende yeni başladığımdan sonuç alamadım henüz.lahana yağı sürüp streçle sarıyorum ve spor yapıyorum.ama mekik gercekten insanın canını acıtıyor.lanaform yorumlarını okuyunca biraz ümitlendim.acaba gercekten etkkisi var mı?

oooof oooofff :nazar:
yıllardır göbeğimden kurtulamadım
çok kilolu değilim ama giydiğim hiç bi şey yakışmıyor
elbise etek bişi giydiğimde hele herkes hamile misin diye soruyor
en son katıldığım bi düğünde o kadar sıkıldım ki bu sorudan mikrofonu elime alıp
hayır ben hamile değilim lütfen herkes bunu sormasın diyesim gelmişti
e haklılar çünkü göbeğim o kadar kötü gözüküyor ki sanki üç dört aylık hamile gibiyim mafoldumben

kızlar bende ayn dertten muzdaribim

bu ne ya zayıf olucaksın göbeğin pırtlıcak hele oturunca kat kat olmaz mı ıyyyy

mekik çekiyodum bi ara bıraktım valla zor oluyo

bi arkadşaım yürürken karnını içine çek çek bırak der hep hiç yapmadım yapsak mı ki ne dersiniz..

Kollarımı, bacaklarımı görseniz çöp gibi, kalçadan da sorunum yok, sadece göbeğim var, lahana yağını bende denicem kaydirigubbakcemile5 , annem almış, evde öylece duruyor.

yaa lahana yağına başladım da öyle kötü kokuyor ki ama napalım katlanıyoz.besbucakta kalkıp babamla yürüyüşe cıkıyoz inanın.fakat bu azim nezaman kadar sürer bilinmez.bu aradda pasaklı tanrıca o düğün olayından benimde başıma geldi.yıllardır görmediğim lise arkadaslarımla ortak bir arkadasın düğününde karsılastık.göbegimi görünce Allah analı babalı büyütsün diye dalga gectilr.üstelik evli de değilim yanii.fitil oldum fitillll:KK43:

bende varım yaafisfisfisçok fazla belli değil ama hemen şişiveriyor
oturunca da belli ediyor kendisini:eek:klava:

bende zayıf ama gobeklilerdenim.kafayi bozmus durumdayim bugunlerde. Sırf gobegım gitsin diye zayiflama ilaci kullanmayi bile dusunuyorum.
lahana yagi gercekten işe yariyor ama sarip oturmak yok, yuruyus yada mekik.(bence yurumek daha kolay) strecle sarıp 2 saat tutmanız yeterli.Dus alinca geciyor zaten kokusu, inceltigi icin 2 saatcik katlanilir bence.
ben usengecligimden devam edemiyorum bu aralar.
Lanaform aldim. Tavsiye etmiyorum.Cildim hassas oldugu icin 8 saat vucutta tutunca bende sivilcelenme yapti isilik gibi.
Zaten bosuna para vermis olursunuz. Lahana yagıyla 2 saatte lanaformun yapamadigini yapiyorsunuz.
Lahana yagi 15 tl , lanaform 79 . yinede size kalmiş.

Slm kızlarr bendegöbeği gümleyenler arasındayım :teytey: işin kötüsü zayıfım göbekde iyice kötü duryor hele oturunca kat kat oluyor millet soruyor yaaa düşük bel giyiyorum yaa ondan alttan sıkyor yoksa fazla yok :kedi: yaaalllaaann oysa nasıl var artık bunu demkten sıkıldım bende hergun mekık cekıyorum sabah 50 akşam 50 birde şu oturup oklavayı enseme koyup sağasola dönüyorum yan yağlarda var bende bende streç film sarmyı düşünüyorum bbakalım

Merhabalar;
Ben 34, kızkardeşim de 32 yaşında. Geçenlerde kendi aramızda konuşuyorduk. Yeni trend düşük bel pantolonlardan sonra genç kızlar zayıf dahi olsalar pantolondan pörtleyen göbekleri var neden acaba diye. Şuna karar verdik. Giyim tarzı bel, göbek bölgesini sarmadığı için vücut ilerleyen süreçte böyle bir form alıyor. Ne bileyim bu şekilde düşük bel giyilecekse, alttan çıtçıtlı bodyler vücudu saran atletler giyilse daha sıkı olabilir bu bölgeler. Ben de kardeşim de zayıfız ama öyle sorun edilecek göbek problemimiz yok. Çinde ayakların küçük olmasının güzellik simgesi olduğu bir bölgede hanımlar ayaklarını küçültmek için sıkı ayakkabılar giyermiş, ayaklarını görseniz çocuk ayağı gibi. Bu uç bir örnek elbette bunu söylemek istemiyorum ama giyim tarzı vücudun şekillenmesinde katkı sunabilir bence. Bol sütyen giyinmenin göğüsleri sarkıtması gibi...

mekik çekmek lazım bide mekik aleti alıp benim gibi evde bekletmek lazım kaydirigubbakcemile3

wenes peki lahana yağını ne zamandır kullanıyorsun etkisi ne oldu sende kaç cm

Canim ben 2 hafta uyguladim hergun yapmadim ama.ve 4cm inceldim hem belden hemde gobekten. Ama usengeclikten devam edemiyorum. kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem ucuz hemde garantili yontem. Eger benim gibi tembel degilseniz gayet iyi sonuclar alirsiniz.opuyorumnanaktan

bu lahana yağını alıp göbek çevresine sürüyor sonra streç filmle sarıp spormu yapıyoruz tam olarak anlayamadım yaaa?

Canim ben 2 hafta uyguladim hergun yapmadim ama.ve 4cm inceldim hem belden hemde gobekten. Ama usengeclikten devam edemiyorum. kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem ucuz hemde garantili yontem. Eger benim gibi tembel degilseniz gayet iyi sonuclar alirsiniz.opuyorumnanaktan

inşallah canımŞenizbi ara göbek topiğindeydim yok oldu ama sonra gene hortladı mafoldumben
lahana yağını bi alayım eritmessem onuCADIARZU

bu lahana yağını alıp göbek çevresine sürüyor sonra streç filmle sarıp spormu yapıyoruz tam olarak anlayamadım yaaa?

evet aynen öyle ama streç kendini toparlıyor ip gibi oluyor kıvrıla kıvrıla
eğer korse giyersen daha makbul hem daha çok sıkılaştırır hemde strecin kıvrılmaz
bende alcam korse korseyi örneğin ben 36 bdenim kendi bedenimden bi küçük alcam yani 34 azcık bi süre geçtimi 1 ay kadar 2 beden küçük alcam yani 32 tabi varsa
böyle böyle hem sıkılaşıp hem eriyip gitcekopuyorumnanaktan

X