Zararını gördüğünüz halde değiştiremediğiniz huylarınız var mı ?

üwf ya ewet war..insanları kendim gbi sanıp çok sıcak davranıyom sonrada hep kazık yiyomklava:ince ayrıntıya çok takılıyom baş belasışakkıdıeşime çok cewap veryom:tomato:ama oda hakediyolaelaelaelaelaeÇok üzgünüm çoook

evde çok aşırı titiz olmam degişmeyen kötü huyum...ayrıca çabuk sinirleniyorum..haksızlıga tahammülüm yok...bunlarda benim huylarım.e can çıkar huy çıkmazmış...

olmaz olasıca sinirim war..anında tepemin tası atıweriyo..çok çabuk sinirleniyorum,ışık hızıyla filan yani..soora içimdekileri biir birr döküweriyorum o sinirle..çok yıpratıyo tabi beni..bi de herşeyi çok ince düşünürüm..bu karşımdaki açısından iyi bişe belki ama başkalarına gösterdiğim incelik bana gösterilmediği için hep kırılan oluyorum..bi de insanlara çok çabuk ısınıyorum..çabuk sewiyorum..çok değer weriyorum..gerçi artık yawaş yawaş bu huyumu yenmeye çalışıyorum ama işe yarar m bilmem...ay daha da wardır ama bunnar geldi şimcik aklıma...

Sinirli biri değilim ve sinir bozucu bir olayda hemen tepki vermem,
ama çok düşünürüm taşınırım, kendimi yer bitiririm,
bir de insanlara çabuk güvenirim ve hep zararını görürüm

malesef var.:1ninca:
çok ince düşünüyorum herşeyi,ondan dolayı çok çabuk kırılıyorum.
birde sinirlendiğimde birden patlayıveriyorum.en son söyleyeceğim şeyi ilk söylüyorum.sonuç da berbat oluyor...pişmanlık!
ve daha rahat bi insan olmayı çok isterdim.herşeyi kafaya takmamayı...keşke olabilsem.böyle devam edersem eğer yakında deliricem..layhayhoy.

Çok tez canlıyım bu huyumu hiç sevmiyorum değiştirmek istiyorum hayat hep benim istediğim akışta gidecek değil ya öyle değil mi..?Ama gel de bunu benim kafaya anlat..Nato kafa nato mermer:))

aklımdan geçeni lönk diye söylüyorum haliyle ben de yanımdakiler de rezil oluyo bazen

evt var cok detaycıyım vede cok duydusalım ınsanlara kolayca ınanıyor kendım gbı sanıyorum vede hep kazık yıyen ben oluyorm bu huymu sevmıyorm ama elımde degıl (

var asiri derecede kindarim
kiskancim ve sinirli alinganim offf offff bu duygulardan kurtulmak istiyorum

benim en sinir olduğum huyum inatçı olmam.beni kıran ve üzen insanları hayatta affedemiyorum.sürekli hafızamdalar.onlara bakdıkca hatırlayıp kinayeli konuşmalarla yüzlerine vuruyorum.malesef bu evliliğimdede geçerli bu yüzden mutsuz olduğum anlar olmuyo değil.şu huyumdan bi vazgeçsem relaks bi insan olsam belkide dünyanın en mutlu insanlarından olurum.

Evet gerçek dünya hayatinda değil kendi içimdeki o mühteşem güzel dünyamda yaşiyorum..herşeye iyi ve güzel bakiyorum.hayatta zor olan hiç birşey yok diyorum insan yeter ki istesin diyorum...her kötü bi olayda vardir bundada bi hayir diyorum ve ne olursa olsun asla kin tutamiyor asla küsemiyorum hep gülüyorum hep beni kiskananlari çekemeyenleri daha çok seviyorum daha çok yakinlaşiyorum hep zor olani seçiyorum hiç birşeyden pişmanlik duymuyorum ben yaptiğsam iyisini yapmişşimdir diyorum..herkez benden çok memnun ama işte ben benden kendimden ve şahsimdan hiç mennun değilim....gerçek hayat bu değil işde bunu biliyorum ben olgunlaşiyorum ama ruhum maaalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…