Zararını gördüğünüz halde değiştiremediğiniz huylarınız var mı ?

mavrulam

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2007
6.527
884
38
Zararını gördüğünüz halde bir türlü değiştiremediğiniz huylarınız var mı?
Sizi nasıl etkiliyorlar ? a.s.

ah mavrulam yok demeyi çok isterdim ama var...
olaya bağlı sinirlenmelerim,mide kramplarımın artmasına nden oluyor...
evdeki aşırı olmayan titizliğim,dinlenmememe neden oluyor...
akşam içtiğim çay uykumu kaçırıyor ama çaydan da vazgeçemiyorum...
herşeyi çok ince düşündüğüm için başım çok ağrıyor...
aklıma yine gelirse eklerim canım...
sevgiler...

Olmaz olur mu :))

En sinir olduğum huyum aklıma gelenin ağzıma gelmesi

Dürüst olayım derken karşı tarafı kırmam da cabası :)))

Çok inatçıyım bu uğurda sevdiğim bir çok kişiyi kaybettim..
Asabiyim hiç kimseye tahamülüm yok , kolay kolay yaşadıklarımı anlatmam
Birde hep gerçekleri söylerim çoğu kişi gerçekleri kaldırmaz ve beni sevmezler

Çok sevsem de,aşkımdan ölsem de gururumdan bir türlü taviz vermiyorum..Çok üzgünüm çoook
Veremiyorum yani...
Oysa birazcık eğilsem belki çok mutlu bir kadın olurdum şimdi..
Ama geçmiş ola..gamyoncuiremsu

üzülme ben senı sevıyorum cunku bende aynı senın gıbıyımgamyoncuiremsu

Keşke bende yok diyebilseydim. Zarar gördüğüm halde vazgeçemediğim huyum herşeyin kötü değilde iyi taraftan bakmam, inatcı olmam inadımdan çok şey kaybetmeme rağmen, birden sinirlenmem ve asla geri adım atmamam.......

affetmek yine aynı şeyin olacagını bildiğim halde 5 dk sonra kızgınlığımın geçip affedip yine sil baştan kalbimin kırılması ama değiştiremiyorum işte...

"affetmeyi" bilmiyorum.....o yüzden sevdiklerimin sayısı cok az....insanlara şans tanımıyorum......"kinciyim",hiçbir şeyi unutmuyorum 10 yıl gecse bile hatırlıyor ve karsı tarafın yüzüne vuruyorum....

çok duygusalım ve çok hassasım.bu bana zarar veriyo.bişeye kırılıp incinsem kendimi harap ediyorum.geniş,gamsız,tasasız bi insan olmayı çok isterdim ama değişemiyorum ne yazıkki
klava:.............

Biraz geniş, rahat bir tip olmayı isterdim, eşimle ben her şeyi ince eleyip sık dokuyoruz, bu konuda muzdaribim, onun haricinde pek yok sevmediğim huy.

Doktora gitmeme huyumdan nefret ediyorum gitmem lazım ama ben hep erteliyorum klava: bide çok duygusal olmamdan nefret ediyorum dizi izlerken bile ağlıyorum ya ve evdekiler de gülüyo bana benneyaptımki

sinirliyim ama içime atıyorum bana çok zarar veriyor gastrit oldum ülser olcam az kaldı
haklı olduğum halde cevap verme özürlüsüyüm içime atıyorum haksız sanılıyorum
daha saymıyım ya..çok işe yaramazım yani

herseyı ıcıme atıorum, kendım cok rahatmısım gıbı sureklı ınsanların ıyılıklerını dusunuorum bazen onların ıhtıyaclarını ve cıkarlarını kendımden onde tutuprum, fazlaa safım anlayamıyorum herkesı ıyı sanıorum

Hayır demeyi bilmiyorum. Kimseyi kırmayacağım diye uğraşıp didinip kendi kendimi tüketiyorum. Saçma sapan insanlar bi kitliyo beni, çok fena daralmama rağmen kendimi kurtaramıyorum.

En basiti yeni yazlıktaki komşumuzun torunu. 8 yaşındaki çocuk rüyama giriyor. Çocuk bana bayıldı ve akranı sanıyor beni. Arabayı parkederken yanımızda beliriyor ve kapıyı açtığımız an misafir kabul ediyo musunuz diyerekten içeri bir dalıyor, dalış o dalış. Zorla evcilik oynatıyor bana ki ben çocukken bile evcilik hiç sevmezdim. Bir şekilde oyundan kendimi kurtarsam bu sefer şarkılar söylüyor beni de söylemeye zorluyor, dans ediyor çevremde, bana çarparak hopluyor zıplıyor, durmadan çantamı karıştırıyor, elimden cep telefonumu kapıp hayali birileriyle konuşuyor. Ben bir iş yapmaya çalışıyorum sürekli peşimde, sarılıyor öpüyor, yardım etmeye kalkıyor herşeye karışıyor, bi de sakar =) İçim daralıyor ruhum yoruluyor böyle ama kurtulamıyorum. Babaannesi geliyor kızım yordun ablayı gel artık diyor, bi an umutlanıyorum ama yok asla gitmiyor. Çocukcağızın kalbini de kırmak istemiyorum, çok tatlı çok iyi niyetli bi çocuk, seviyorum da ama ne yapacağımı bilemiyorum.

Aranızda 8 yaşındaki çocuktan fellik fellik kaçan, bu yüzden zar zor uyuyan var mı? Böyle komik dert olur mu? Şaka gibiyim. İşte bööyle saçma sapan durumlara düşüyorum bu huyum yüzünden yahu :uhm: En yakın arkadaşım ilkokul 2'ye geçti, durumum bu CADIARZU

Oh be anlattım rahatladım a.s

keske cok rahat biri olsam, kafama hic bisey takmasam, nefret ettigim insanlara bile tahamullum olsa keske.. okadar ince dusunuyorumki nefret ediyorum bu huyumdan hep kendime zarar veriyorum, benim de gastrit hastaligim var belkide bu yuzden.. belki baskasina kucuk gelir ama o kucuk seyleri cok buyutuyorum ve kinciyim... kahretsinn oyuzden de yuzumde sivilceler var, oyuzden sinriliyim asebiyim... napicagimi bilmiyorumm... sinirdennnn aklima bile getirmek istemiyorum oyuzden yazamiyorum bile kimlere nelere sinir oldugumuu.. bu da kotu huyum, sinir oldugum seyleri konusarak halletmek bile istemiyorum cunku agzima isimlerini bile almaya tahammulum yok, kendi kendimi icimde yiyorum iste/... acaba bu yasimla alaka li olabilir mi ? tek umidim o, 21 yasindayim, ins ilerde degisirim..,,,,,,,,

maalesef bende pireyi deve yapan biriyim.. çok evhamlıyım sinir bozucu bi şekildede herşeyi kafama takıyorum ..klava:
geceleri bu yüzden uyuyamıyorum iyce hortlak oldum valla .. heycanımın da önüne geçemiyorum..hele bi misafir gelecek oldumu 1 hafta önceden planlar yapmazsam çatlarım .Çok üzgünüm çoook
ayrıca çok da hassasım, çıt kırıldımmmı deseeeeemm,nane mollamı deseeeeeem ne derseniz işte..oooffffffff off ..daaa çokta neyse bu kadarı aklıma gelio şimdi..tatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…