YÜZYIL HASTANESİ TÜP BEBEK BÖLÜMÜ

Cok geçmiş olsun benim doktorum tufan hoca ben çok memnun kaldım en kısa zamanda bebeğiniz olur inşallah

Aaaaaaa resmen acemilik ayiptir günahtır yazıktır yaaaa

Bnde bahceci de tedavi görüyorum yüzyılda yaşadıklarınızı ağzım açık okudum

Guzel kalbinizin iyi niyetinizi den dolayı paylaşımınız için tüp bebek sürecini birebir yaşayan olarak çok teşekkür ederim.
Cimer e sikayet edin .⚘

Onca acı boşuna tedaviler ve giden zamanın bedeli kimde aaaa çok sinirlendim

Bence siz hiç üzülmeyin bu anlatiminizdan yapılanlardan ben embriyonuzun olduğuna da düzenli ve güzel embriyoglarla işlem gördüğüne inanmadım çünkü

Insallah kötü deneyiminizi kısa sürede unutursunuz sorunuz vs olursa elimden geldiğince tecrübemi paylasmak isterim

bülent hocayla devam etmenize sevindim iyi ve bilgili bir insan dün akşam da ben gittim tekrar geçen ay yumurta çatlatma yaptı olmadı bu ay tekrar başladık bakalım hayırlısı.
Rabbim evlat isteyen herkesin versin inşallah sizde en kısa zamanda evlat sahibi olursunuz bize acıbademi söylemişti Bülent hoca sizde mi oraya gidiyorsunuz ?

Çok teşekkür ederim benim için çok kötü bi tecrübe oldu ilk deneme hala daha kendime gelemedim vücudumdan ilaçları atamadım bu ay 3 kez adet gördüm hiç bitmeyen lekelenme var Bu süreçte de yeni transfer yapmak istemiyor doktorlar zaten benimde ikinci bir transferi kaldıracak gücüm kalmadı

İnşallah bizde kendimizi hep böyle teselli ettik. Orda şuanda 4 tane dondurulmuş embriyomuz var onları da taşıcaz seneye inşallah
Başka merkezde tüp bebek yaptırmak istediğiniz zaman dondurulmuş embriyolarınızı ilk merkezden alabiliyor musunuz ben bunu bilmiyordum

Merhaba hastaneyi dava ettiniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…