Yuzume sac acici surdum yandi lutfen yardim edin!!

Yuzunde tuy varsa iple aldirir ya da agda yaptirirsin, daha cok cikar diye tuylu tuylu mi gezelim? Allahim yarabbim islere bak...

Güneş kremini ihmal etme sakın. Kızarıklık vs geçse de kimyasalın etkisi sürebilir ve iz bırakabilir.

Neden çirkinleşiyorsun? Buraya gelip bana hakaret ederek ne kazanıyorsunuz lanet olsun böyle siteye ya. Yardim istedigime isteyecegime pisman ediyorsunuz. Allaha havale ediyorum bu hakaret edenleri!
Allaha havale edeceğine allahtan kendine akıl fikir dile :)

Hala yazarak ahimi almaktan baska bir sey yapmiyorsun. Yazik sana cok yazik!
Burda pisman olmusum gelmisim yardim istemisim yazacagin klavyeye kadar sovucem az kaldi cek git basligimdan!
Lazım değil ahın bana. Başlığada yaz kimlerin girebildiğini. İstersen söv,yerinde olsam yeltenmezdim ama karar senin :)

Antibiotik içeren krem tavsiye edebilirim, mikrop kapmaması lazım.Gözlerinize yakın hiç bir kimyasalı sürmeyin kör olabilirsiniz.Teramisin adlı bir deri merhemi işinizi görūr.

Hayatta herşey olabilir demekki, bunuda kk ya borçluyuz. Gerçek hayatlardan gerçek yaşanmışlıklar bu olsa gerek Sizede geçmiş olsun ve iyi tatiller.

onun icin tuy sarartici bir sey var neden kafaniza gore bir seyler yaparsin ki

aynen arkadasım tuy sarartıcı krem denen bısey var onu surseydın nıye her duydugunu yaparsınız kı

Benimde kolumda normal bir yanık vardı iz kaldı l&r adında bir markadan aloe veraLı bakım seti aldım sprey var ve iki krem aloe vera tedavi edici ozellik varmış öyle geçti

Gectimi cnm merak ettim gecmis olsun dusen bebeklerin yuzune koluna sana yag suruyorlar faydasi olurmu acaba yaniginiza denemek lazim luzumsuz yorumlara cvp bile verme bosver insanlik hali hersey geliyor basimiza ilimli yaklasmak lazim elestirmek yerine

Nolur bisey diyin iz falan kalir mi ((((
Yazıyı yazalı uzun bir zaman olmuş .. iz kaldı ise minik bir tavsiyem olacak .. yeşil elma pilin yapıp kırmızı dogal kantoron yagi sürerseniz tüm lekelerinizden 3 4 ayda kurtulabilirsiniz... tüm küçük yaralanmalara ve yaniklarda (ben asciyim) hep dogal kırmızı kantoron kulaniyorum ... mikrop kapmak iz kalmaz acıyı hafifletir .....gerçekten çok sağlıklıdır mutlaka herkezi evinde bulunmalı ...geçmiş olsun

Gunes lekelerı ıcın bısey bılıyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…