Lekeler, Çiller Yüzümdeki Kahverengi lekeler ve çiller gitti:))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
lekelerin geçti mi tamamen

merhaba ben eczaneden aldığım o ürünün tüm aşamalalarını uyguladım bittiği dönem yaz ayına geliyordu hem tedavi bittiği için hemde yaz geldiği için bıraktım ilk başta lekeler yok gibi silikti ohh be sonundaa !!! demişken 2 hafta sonra eskiye dönüş sadece kullandığınız dönem silikmiş gibi gözüküyor o kadar :/

hadi yaa herkes çok memnun ama ya bende anlamadım bıraksam mı başlamadan kızarıyor hep.Birde sizde mi bir yanak için pirinç tanesi kadar sürdünüz

kızarınca advantasyon losyon ve hametan kullan bende ilk kullandığım zamanlar çok memnundum yüzüm beyazlamıştı resmen aynen pirinç tanesi kadar öncesi elma sirkesi üşenmeden yaptım sonuç geriye dönüş ayrıca bide bu tedavi ve sonrasında da solante güneş koruyucu kullandım yani güneşten olma ihtimalide az

kremi bir pirinç tanesi kadar mı sürdünüz bende az sürmeme ragmen kızarıklık oluyor

yani şimdi yüzün eski halinimi aldı yoksa eskisi kadar degil mi koruyucusuz çıkmıyorum ama bodrum güneşi malum etkiler nede olsa :/

Öncesi sonrası resim çekilmişsinizdir sanırım. Ekleseydiniz keşke biz de görseydik bu övdüğünüz şeyi. Birde kremin adı filan da yok?

kızarıklık cildinizden bide ürünü fazla sürmenizden kaynaklı 2-3 ara verin geçer pütür pütür olur yüz . valla bende bodrum güneşindeyim solanteyi aksatmadan kullanırım aynı halini aldı lekeler

anladımm bakalım inşallah çok fazla hasar almadan atlatırım kızarıklık devam ederse bırakırım zaten dün minicik bir yere denedim orasıda kızardı demek ki alerjik olsa gerek

offff krem yüzümün bir kenarında sertlik bıraktı kazık gibi sert yanağım sizdede böyle oldu mu

yıl 2017 nasıl cildinin durumu

keşek almasaydım olmayan lekele çıkardı yüzüm esmerlesti kıpkırmızı cildim dermoskin celeritte kullanacağım en azından bitkisel

Mustafa Beye ulaşıp bahsedilen kremi verilen talimatlara göre kullandım. Sonuca inanamadım, tenim pürüzsüz ve bembeyaz olmuştu. Fakaaaaat.........bir süre sonra güneş koruyucu kullandığım halde lekeler 10 katı koyulukta geri geldiler. Kremi almadan önce çok iyi düşünün derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…