Lekeler, Çiller Yüzümdeki Kahverengi lekeler ve çiller gitti:))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhaba bana hiçbir zarar vermedi ,soyulduğu bile belli olmadı sanki sadece kahverengi lekeleri kaldırdı gözümle gördüm leke düştü yani.burada ben kimseyi inandırmak zorunda değilim.sizleri de anlıyorum tercih sizlere kalmış.
Kremin adı ecz.bilgilerini de paylaşırsanız herkes faydalansın amaç yardimci olmak degilmi ? Neden bu gizlilik

Şeytanla işbirliği yapmış kadın çok defol reklamcı seni

formülü kk da bulmuşsun yaz madem eczacıyı niye karıştırıyorsun.amaç yardımcı olmak mı merak uyandırmak mı?
bi de hazıra konmayın diye azarlıyorsun kk da sizin gibisine ilk defa rastlıyorum.
şu saatten sonra size nasıl inanacaklar hiç düsündünüz mü?
Haklısın cilvenaz...ki bencede reklam yapıYO merak uyandırıyor KENDINCE...dürüst ve gerçek olan insan kullandginin adini yazar ve resmini koyardı.....INANMAYINNNN ARKADAŞLAR

ben yazın ortasında kullandığım halde gitti temmuz ağustosa da kullandım.2 -3 ay oldu.mustafa beyi aradım tekrar gelmemesi için haftada 1 -2 kere kullanmaya devam edicem. sonuçta cilt sureklı bakım ıstıyor.bu da bakım yapıp canlı tutuyor şu an çok memnunum devam edicem.43tl .
😂😃😂😃😂😃😂😂😂

Internete merkez eczanesi yazin telefon numarasi ile ulasin cildinizde ne sorun varsa eczacinin yaptigi kremi o size oneriyor zaten 17 yıllık lekelerden bende kurtuldum denemediğim hic birsey kalmamisti su an zerre lekem kalmadi. Asla pisman olmazsiniz mutlaka deneyin

merhaba ben 36 yaşında esmer buğday tenli bi bayanım.bu yaşıma kadar yüzümdeki güneş ,çil ve kahverengi lekeler için yapmadığım kalmadı.çok fazla yoktu ama yine beni rahatsız ediyordu.çok araştırdım.tca kimyasal peeling,en pahalı kremler ,q swith lazer,hatta en son co2 fraksiyonel lazer yaptırdım.limon karbonat yoğurt aklınıza ne gelirse denedim ama fayda etmedi.yine kk de yorumlar okurken bir arkadasın yazısını okudum ve son olarak bunu da denıcem dedim ama artık sondu benim için.çünkü annem bile bana "kızım senin yüzün olmak istemem"demişti.düşünün eziyeti.o arkadaşa inandımve sağolsun duacıyım o eczacıya yüzümde hiçbir leke kalmadı çıkmasın diye de halen ara ara kullanıyorum.düşün kahverengi lekeyi bırakın ben bile rengi açıldı hatta ıyıce silikleşti.ben reklam yapmıyorum.sızın gibi çare arıyordum ve gerçekten moral bozucu olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.sinoplu eczacı abimiz mustafa beye sonsuz teşekkür ediyorum burdan.
Tanıyorum bu abiyi ben de , geçen yıl kremi kullanamadım ama bu sene tekrar yaptıracağım , çok sevindim sizin adınıza :)

Internete merkez eczanesi yazin telefon numarasi ile ulasin cildinizde ne sorun varsa eczacinin yaptigi kremi o size oneriyor zaten 17 yıllık lekelerden bende kurtuldum denemediğim hic birsey kalmamisti su an zerre lekem kalmadi. Asla pisman olmazsiniz mutlaka deneyin
Lütfen hangi eczane isimi ne Sinop’taki eczanenin adı

merhaba ben 36 yaşında esmer buğday tenli bi bayanım.bu yaşıma kadar yüzümdeki güneş ,çil ve kahverengi lekeler için yapmadığım kalmadı.çok fazla yoktu ama yine beni rahatsız ediyordu.çok araştırdım.tca kimyasal peeling,en pahalı kremler ,q swith lazer,hatta en son co2 fraksiyonel lazer yaptırdım.limon karbonat yoğurt aklınıza ne gelirse denedim ama fayda etmedi.yine kk de yorumlar okurken bir arkadasın yazısını okudum ve son olarak bunu da denıcem dedim ama artık sondu benim için.çünkü annem bile bana "kızım senin yüzün olmak istemem"demişti.düşünün eziyeti.o arkadaşa inandımve sağolsun duacıyım o eczacıya yüzümde hiçbir leke kalmadı çıkmasın diye de halen ara ara kullanıyorum.düşün kahverengi lekeyi bırakın ben bile rengi açıldı hatta ıyıce silikleşti.ben reklam yapmıyorum.sızın gibi çare arıyordum ve gerçekten moral bozucu olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.sinoplu eczacı abimiz mustafa beye sonsuz teşekkür ediyorum burdan.
Bana fayda etmedi. Lekem yoğun değildi. Param boşuna gitti

Ne kullandığınızı söylemediğinize göre reklam :KK70:

ben güneş lekesi için doktora gittim ve doktor expigment diye bi krem verdi, sadece sorunlu bölgeye sürülüyor, çünkü ilk önce kırmızılık oluşuyor ve ardından soyuluyor ve sonuç olarak cildimde leke kalmadı
Benim hayatımı cehenneme çeviren bir kremdi hatırlayınca bi hüzünlendim :KK70:

Ne kadar iyi bir doktora denk gelmemiş olsakta ne olursa olsun cilt tipinize göre analiz yapıp öyle krem veya işlem uygulanması gerek. Herkesin cilt tipi o kadar farklı ki bunu kullan demek tüm ciltler için doğru değil. Mesela expigment krem vardır cildi soyan bir krem doktorum yazdığı halde cildimi mafetti koyu lekelerim ekstra koyulaştı sebebi de doktorun eksik bilgi vermesi yoksa kullananların çoğu memnunmuş ama bende yine de ters tepti. Şimdi burada verilen tavsiyelerle de aynı şey yaşanabilir.

X