Lekeler, Çiller Yüzümdeki Kahverengi lekeler ve çiller gitti:))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kremin adı ecz.bilgilerini de paylaşırsanız herkes faydalansın amaç yardimci olmak degilmi ? Neden bu gizlilik

Şeytanla işbirliği yapmış kadın çok defol reklamcı seni

Haklısın cilvenaz...ki bencede reklam yapıYO merak uyandırıyor KENDINCE...dürüst ve gerçek olan insan kullandginin adini yazar ve resmini koyardı.....INANMAYINNNN ARKADAŞLAR

Internete merkez eczanesi yazin telefon numarasi ile ulasin cildinizde ne sorun varsa eczacinin yaptigi kremi o size oneriyor zaten 17 yıllık lekelerden bende kurtuldum denemediğim hic birsey kalmamisti su an zerre lekem kalmadi. Asla pisman olmazsiniz mutlaka deneyin

Tanıyorum bu abiyi ben de , geçen yıl kremi kullanamadım ama bu sene tekrar yaptıracağım , çok sevindim sizin adınıza :)

Lütfen hangi eczane isimi ne Sinop’taki eczanenin adı

Bana fayda etmedi. Lekem yoğun değildi. Param boşuna gitti

Ne kullandığınızı söylemediğinize göre reklam

Benim hayatımı cehenneme çeviren bir kremdi hatırlayınca bi hüzünlendim

Ne kadar iyi bir doktora denk gelmemiş olsakta ne olursa olsun cilt tipinize göre analiz yapıp öyle krem veya işlem uygulanması gerek. Herkesin cilt tipi o kadar farklı ki bunu kullan demek tüm ciltler için doğru değil. Mesela expigment krem vardır cildi soyan bir krem doktorum yazdığı halde cildimi mafetti koyu lekelerim ekstra koyulaştı sebebi de doktorun eksik bilgi vermesi yoksa kullananların çoğu memnunmuş ama bende yine de ters tepti. Şimdi burada verilen tavsiyelerle de aynı şey yaşanabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…