Lekeler, Çiller Yüzümdeki Kahverengi lekeler ve çiller gitti:))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar dikkat edin. Bu malum kremi farklı karışımlarla yapıyorlar. Eczacı diyerek direkt kullanmayın. Ben kullandım ilk hafta inanılmazdı yüzüm porselen gibiydi. 2.hafta iğne ucu kadar yer kalmayacak şekilde bildiğiniz pütür pütür sivilce oldu. Kızarıklıklar cabası. Yüzüm kartona döndü. Yanık gibi kabuklandı. Ve egzama başladı. Düzeltmek için coresatin kullandım. Sonrasında da bileğime bile sürsem direk alerji yaptı. Hepsini çöpe attım. Yani yarayıp yaramadığını bilemiyorsunuz. Kullanacaksınız gerçekten test edin. Çünkü içeriği söylenmiyor ve yazmıyor.

Kendimin kullandığı ve olumlu sonuçlar aldığım bende bir tarif yazıyım sizlere..

Malzemeler
* Ozolanmış zeytinyağı (güvenilir aktarlardan alınız soğuk sıkım olacak)
* Sarı Kantoron yağı ( isteğe bağlı ) Bazı günler ozon yağıyla karıştırılarak kullanılacak - Soğuk sıkım olacak.

Kullanım
* Akşamları yatmadan önce yüzümüzü günlük cilt temizleyici ile güzelce temizliyoruz. Tonik kullanıyorsak tonikliyoruz. Son olarak temiz parmak ucumuz yada kulak çubuğu yardımıyla yüzümüze masaj yaparak uyguluyoruz. Yaklaşık 2 çay kaşığı yeterli olacaktır.

Not: Cilt bakım maskelerinde,ürünlerinde önemli olan cildinizi iyi tanımak.Pürüzsüz cilt herkezin hayali. Ancak, cilt tipinize göre bakım yapmak en güvenli yol. Ozonlanmış zeytinyağı daha çok kuruya yönelik karma ciltler, sivilcelenmeye meyilli hassas ciltlerde kullanılabilir. Cildiniz çok yağlı ise daha farklı kürler uygulanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyiki bu siteye girmişim. Sayesinde doğum ve güneş lekelerime veda etmeye başladım.krem etkili kesinlikle.beraberinde güneş kremini de düzenli kullandın mı ok.yüzüme renk geldi.goggle da sinoplu eczacı mustafa ERŞAHİN diye girin telefon numarası çıkıyor.kremi kendisi yapıp kargoluyor.ben bodrum da yaşıyorum düşünün ki ne kadar sıcak öyle olduğu halde lekeler gitti sayılır ki daha yarım aşamasındayım. Ben kesinlikle faydasını gördüm. Şiddetle tavsiye ederim. Ne akrabası ne tanıdığım buradan okuduklarımla ulaştım kendisine.ve çok teşekkür ediyorum. Merak edenlere son bir şey kesinlikle soyulma yara vs olmadı bende.anlamadım bile nasıl gittiğini.tabi ki her cilt bir olmaz ama denemeden bilemeyi z dimi ama.benim gibi rahatsız olanlara duyurulur.ha bir de mustafa bey eczacı zaten kötü bir şey olsa riske girmez herhalde.ben şifamı buldum darısı başınıza

İyiki bu siteye girmişim. Sayesinde doğum ve güneş lekelerime veda etmeye başladım.krem etkili kesinlikle.beraberinde güneş kremini de düzenli kullandın mı ok.yüzüme renk geldi.goggle da sinoplu eczacı mustafa ERŞAHİN diye girin telefon numarası çıkıyor.kremi kendisi yapıp kargoluyor.ben bodrum da yaşıyorum düşünün ki ne kadar sıcak öyle olduğu halde lekeler gitti sayılır ki daha yarım aşamasındayım. Ben kesinlikle faydasını gördüm. Şiddetle tavsiye ederim. Ne akrabası ne tanıdığım buradan okuduklarımla ulaştım kendisine.ve çok teşekkür ediyorum. Merak edenlere son bir şey kesinlikle soyulma yara vs olmadı bende.anlamadım bile nasıl gittiğini.tabi ki her cilt bir olmaz ama denemeden bilemeyi z dimi ama.benim gibi rahatsız olanlara duyurulur.ha bir de mustafa bey eczacı zaten kötü bir şey olsa riske girmez herhalde.ben şifamı buldum darısı başınıza
kreminiz bittimi acaba bide şuan lekeleriniz n durumda ??

Arkadaşlar merhaba ne yaptıysam geçmeyen çillerim var artık bunlarla uğraşmaktan yorgunum ama yinede ya işe yararsa diye düşünür oluyorum fondotensiz gezmek tek isteğim.bu sinoplu eczacı mustafa erşahin numarası bilgisini veren arkadaş banada bilgi verirmi

Arkadaşlar merhaba ne yaptıysam geçmeyen çillerim var artık bunlarla uğraşmaktan yorgunum ama yinede ya işe yararsa diye düşünür oluyorum fondotensiz gezmek tek isteğim.bu sinoplu eczacı mustafa erşahin numarası bilgisini veren arkadaş banada bilgi verirmi
merhaba ben 36 yaşında esmer buğday tenli bi bayanım.bu yaşıma kadar yüzümdeki güneş ,çil ve kahverengi lekeler için yapmadığım kalmadı.çok fazla yoktu ama yine beni rahatsız ediyordu.çok araştırdım.tca kimyasal peeling,en pahalı kremler ,q swith lazer,hatta en son co2 fraksiyonel lazer yaptırdım.limon karbonat yoğurt aklınıza ne gelirse denedim ama fayda etmedi.yine kk de yorumlar okurken bir arkadasın yazısını okudum ve son olarak bunu da denıcem dedim ama artık sondu benim için.çünkü annem bile bana "kızım senin yüzün olmak istemem"demişti.düşünün eziyeti.o arkadaşa inandımve sağolsun duacıyım o eczacıya yüzümde hiçbir leke kalmadı çıkmasın diye de halen ara ara kullanıyorum.düşün kahverengi lekeyi bırakın ben bile rengi açıldı hatta ıyıce silikleşti.ben reklam yapmıyorum.sızın gibi çare arıyordum ve gerçekten moral bozucu olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.sinoplu eczacı abimiz mustafa beye sonsuz teşekkür ediyorum burdan.

Selamm ben de iki senedir burnumda ve çevresinde yer edinmiş güneş lekelerinden kurtulmak istiyorum ve KK'da bu Sinop Merkez Eczacısı Mustafa Erdinç'in yaptığı kremi genel olarak kullananların çoğunun olumlu sonuç alıp övgüler yazdığını gördüm. Ancak korkum şu ki, bu ürün 2009 yılında falan kullanılıp duyurulmuş, yıl oldu 2017 acaba bu kremi hazırlayan kişi ilk yaptığı formülün orijinalliğini koruyor mu ve de kendini o olarak tanıtan sahtekarlar internete telefonlarını koyup sahte kremler gönderirseler? En son kullanıp bitirmiş olan var mı diye soracaktım bu nedenle? Gerçekten ürünün ilk övüldüğü zamandaki gibi bir sonuç elde ettiniz mi? Kremi temin ettiğiniz kişinin güvenilir ve gerçek kişi olduğundan ve de kremin orijinal formülünü koruduğundan emin misiniz? Lütfen en son kullanıp bitirmiş olan arkadaşlar varsa sonuçları yazsın tesekkurler :)

Mrb, kremi denemekte misinis, nasıl gidiyor öyleyse, paylaşırsaniz sevinirim ben de talep etmeyi dusunuyorum ama pek guvenemedim
Mrhb.evet kremi kullanmaya başlayalı 6 gün oldu ilk üç gün yüzümde hafif gerginlik oldu mustafa beyin önerisiyle ogün yatıştırdım talimatlara uygun gidiyorum benim yüzüm çok fazla hassas olduğu için henüz soyulma olmadı ama olurmu bilmiyorum gidişatı merak ediyorum umarım çabalarıma değer sizin sorun neydi

Mrhb.evet kremi kullanmaya başlayalı 6 gün oldu ilk üç gün yüzümde hafif gerginlik oldu mustafa beyin önerisiyle ogün yatıştırdım talimatlara uygun gidiyorum benim yüzüm çok fazla hassas olduğu için henüz soyulma olmadı ama olurmu bilmiyorum gidişatı merak ediyorum umarım çabalarıma değer sizin sorun neydi
Sinop merkez eczanesinin telini netden aldım irtibata geçerek kremi temin ettim.

nihayet üuü olabildim.Bende 5 gün önce aldım kremi ilk kullanımda yüzüm kıpkırmızı oldu bıraktım kullanmayı suan 4 .günün kızarıklık yeni yeni geçiyir ama yüzüm çok kaşınıyor tamamen geçtikten sonra pirinç tanesi kadar süreceğim bakalım görecegiz sonucu sizdede kaşıntı olmuşmuydu

nihayet üuü olabildim.Bende 5 gün önce aldım kremi ilk kullanımda yüzüm kıpkırmızı oldu bıraktım kullanmayı suan 4 .günün kızarıklık yeni yeni geçiyir ama yüzüm çok kaşınıyor tamamen geçtikten sonra pirinç tanesi kadar süreceğim bakalım görecegiz sonucu sizdede kaşıntı olmuşmuydu
Yüzde kızarıklık olunca kremi kullanmaya ara verip bi kaç gün fito krem kullandım sonra yüzüm sağlıklı bi şekilde soyuldu ama hala geçmeyen lekeler varsa yüzümdeki soyulma bittikten sonra leke kremine devam ettim

banada advanten m losyon önerdi kızarıklık için onu sürüyorum anladık kızarıklık gecene kadar ara vereyim o zaman

X