Yüzük meselesi

puhahahaha
bi de bayıl istersen
bu ne dram ya

Sinirden güldüm sonra gözlerim doldu ya erkek kardeşimiz oğlumuz da böyle bir kızın eline düştüyse yaw gücü neye yeterse onu alır almaz yüzüğü de başka bir zaman alır botlarimi sattımi okuyunca tüylerim diken diken oldu.

geçici bir süre belirli sebeplerden işsiz kalsa anlarım,işsizliği kendisine meslek edinmiş bir adamsa zaten hiç ilişki içinde olmamanız lazım. parası olmadığını bildiğiniz birinden istediğiniz beklediğiniz şeyler alınmıyor diye ağlanmasını anlayamıyorum. adam ultramilyoner olsaydı da siz evlilik için yeterli olgunluğa sahip değilsiniz . annesinin her lafını taşıyan en küçük şeye ağlayan olmadık beklentiye giren evlenmek için daha büyümeli.

Linç yükleniyor
Kusura bakmayın da şehir değiştirip çalışacak yaştasınız meslek sahibisiniz belli işsiz güçsüz cebinde 100 tl olmayan adamla hangi parayla evleneceksiniz ? Adam daha seneye çalışıp ciddi gelecekmiş adam bir yıl çalışınca sorunlarınız mı çözülecek ? Şimdi herkesten ayrı linç gelecek ama kadın olsun erkek olsun eli ayağı tutan bir insan neden çalışmaz mevzu sadece para kazanmak değil boş boş avare gibi gezip ne yapar aklım almıyor ya benim 19 yaşındaki kız kardeşim bile çalışıyor gel 2 ay dinlen çalışma diyorum 2 ay evde duramam kafayı yerim diyor erkek arkadaşınızın bir özürü mü var ? Çalışmaması için sebep ne ?

İşte bunu diyoruz zaten. Herkes çalışıyor, herkes yırtınıyor bişeylerin sahibi olayım diye. Bu beyefendi oturmuş devlet ona iş versin diye bekliyor.

İşte bunu diyoruz zaten. Herkes çalışıyor, herkes yırtınıyor bişeylerin sahibi olayım diye. Bu beyefendi oturmuş devlet ona iş versin diye bekliyor.
yılbaşına piyango bileti alacağım.bana çıkarsa büyük ikramiye bir şirket kurayım bari de konu sahibinin sevgilisini de ceo olarak işe alırım.

Devlet büyükleri dün toplanmışlar karar almışlar konu sahibinin erkek arkadaşına iş vermeye

Devlet büyükleri dün toplanmışlar karar almışlar konu sahibinin erkek arkadaşına iş vermeye
şöyle genel müdürlük ceo luk daire başkanlığı gibi boş pozisyon olup, bilip de söylemeyen geleceğimle oynayan varsa aranızda yazıklar olsunnn kızlarrr.

Konu nerden baksam acaip, 2 taraf da bir acaip.

Adam 100tllik yüzüğü alamıyor, ayakkabısını satıyor?? Yukarda günlük işte çalışsa anket yapsa, garsonluk yapsa 100tlyi bahşişten bile toplar yazmışlar gayet haklılar. Asgari ücretle çalışsa bile 100tlsi vardır yani.

Yüzük konusuna gelince nerden baksam saçmalık, kadın bir insan evladı adama yüzük resmi atıyor bunu bana al diye saçmalık zaten burda başlıyor, bunu yapan kadın bir doktor ama 100tllik yüzük istiyor, sonra da gelmedi diye oturup ağlıyor. hayatımda duyduğum aptalca ve acaip şeylerden biri bu ağlama kısmı ne yazsam bilemedim. Adamın parası yok biliyorsun konu sahibesi madem alamayacak belli atma o zaman sonra neye oturup ağlıyorsun? Bir de parasını göndereyim diye aşağılıyorsun.

Doktorsun sen 100tl kazanamayan adamla ne yapacaksın? Bunların hepsini geçtim sen bu kafayla, acaip hareketlerle tıbbı nasıl kazandın? Tıp fakültesinin bir çıtası var her öyle elini sallayan girremiyor, özel ünvlerin de giriş puanları yüksek bildiğim kadarıylaSaçamalayıp oturup ağlayan doktor düşünemiyorum bile, annem hemşire babam doktor, onların arkadaşları çok sayıda sağlıkçı tanıdım hepsi zehir gibi insanlar sen asla doktor profilinde değilsin. Neyse hangi hastane yazarsan iyi olur, işim düşerse asla gelmicem evde ölmeyi beklerim daha iyi

kaç yıllık arkadaşımsın.bak çok heveslendim.şirketine beni ceo yapsana.asgari ücret versen yeter.ama titrim ceo olsun mutlaka.şaka bir yana bu konuya şaşırdıkça şaşırdık kızlar olarak.100 tl yi sağdan hesapladıkkk soldan hesapladıkkk ı ıhhh.100 tl si olmayan başka birini bulamadık.

Sevgilisi doktor olduğu için statülü iş bakıyormuş evden. Herşey konuyu sahibi için, adamcağız memur olamıyorsam hiç çalışmam sevgilime ayıp olur diye düşünmüş

Hayır evlenene yuva kurana allah yardım eder sen bilmiyosun doğan çocuk da kısmetiyle doğar cahil cahil konuşmayın ya

Konudaki tek akıllı insan konu sahibesinin annesi

Adam 100 tl yi denklestrmek icin kredi cekecek neyin kafasi ya bu?Gercekten sasiriyo bu insanlar bazen.Neyle evleneceksiniz pardon da?Yuzuge guvenmeyin 2.elde 20 tl eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…