Yüzdeki tüyleri ne ile alıyorsunuz

Çoooook memnunum. Bir kadının kendine yapabileceği en iyi yatırımlardan biri desem, hiç de abartmış olmam sanırım.

Benim iğneli epilasyonla üçüncü ayım bitecek. Çıktıkça gidilen bir şey olduğu için seans şeklinde ifade edemem;fakat her hafta 2 3 saat kadar gidilip sıkı çalışılan bir üç ay sonrası neredeyse sıfırlanma aşamasına geliyor. Tek tük çıkanları ve inceleri toplatmaya gidiyorsunuz. Bu ay kar kış kıyamet gidemedim, yüzüm iyileşti, o kadar az ve cılızlar vardı ki, dün toplattım onları. Şu an yüzümde hiç yok.

İlk başlarda şişlikten, kabuk bağlayan iğne yaralarından, alttan yeni çıkan kıllardan korkup, işe yaramıyor evhanıma kapılmayın lütfen. Yüz bölgesi hızlı uzayan bir bölge. İstikrarlı devam edin, çok rahatlayacaksınız. Ayrıca korkmayın kalıcı iz olmuyor. Hafif pembelikler de birkaç aya tamamen geçiyor. Alttan çıkan kıllar iğneli epilasyon yapılırken henüz baş vermemiş olanlar oluyor. Benim seneler evvel de ufak bir alanda iğneli deneyimim oldu, oradan biliyorum. Hormonel sıkıntılarım sonrası bile çıkmadılar. Yani iğnelinin kesin çözüm olduğunu kendimden biliyorum.

Vücudum için de çalışıyoruz, kollarım da sıfırlandı. Bacakta lazerden kalanları da bir iki saatte bitirdi. Genitali lokalle yaptık. Şu an tertemizim. Varsın tek sıkıntım kabuk ve iyileşme süreci olsun :)
Ütülemeye gitmeyi düşünüyordum ama fikrim tamamen iğneliye kaydı. Kışa doğru inşallah yazılacağım ben de. Çıktığı dönemler tüylerinizi nasıl sakladınız. Yoksa çıkar çıkmaz gidip işlem gördürebiliyor muyum

X