Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
lady teşekkürler cevap için birçok kez yazdım ama o kadar çok kişi yazıyorki sana o yüzden tekrar yazıyım dedim benim izler derin çukur değil örnek :izel :))) benimkiler daha çok gözenek şeklinde kasım ,aralık ,ocak seansımı yaptım ilk iki seansı %15 likle yaptım ama ilk seansta güzel soyuldu ama ikincide pul pul soyulduğundan 3 cü seansı %20 le yaptım ve süper soyuluyor şuan :) şubat, mart ve eğer güneş çok yoğun olmazsa nisanda da yapmayı düşünüyorum ve bu yaz fondoten kullanmama gerek olmaz inşallah diye düşünüyorum yaz boyunca da çok iyi bakıcam cildime tabi ki ilgine tekrar çok teşekkürler :)

Kızlaaar 1 hafta önce bende kimyasal peeling yaptırdım.İlk seans olduğundan dolayımı bilmiyorum ama bende pek bi değişim olmadı.250 tlye yaptırdım 4 seans olacağını söledi. Yapan uzman doktor.2.seansım ayın 4 de gelişmeleri burdan size yazarım.Benim lekelerim hafif ama bilmiyorum.sizin kaç seansta geçti merak ediyorum.

Bende sipariş verdim bakalım hayırlısı, çocuk emziriyorum retinoic acid içeren soyucu kremlerin yan etkisi olabileceği söyleniyor o yüzden vazgeçtim kullanmaktan. 1hafta sonra gelecek siparişim. Biraz gergin ve heyecanlıyım :/

Ladyciim merhaba kaç aydir konuyu takip ediyorum iyice bilgilendim artik karar verdim bende denemek istiyorum

Bir sorum olucak sorulmussa daha onceden kusuruma bakma :)

Simdi ben bu islemi dustan sonra yapicam ve geneldede her dustan sonra yuzume kese yaparim sonra temizlerim tekrardan çunku cildim hep pul pul olur,asiti surmeden once kese atayimmi yuzume yoksa zaten asit suruyorsun yapmami diyorsun ?

Ve de rica etsem satin aldigin siteyi mesaj olarak atarmisin bana

Site için google a doa kozmetik yazman yeterli olucaktır , sevgiler :)

Keseyi kesinlikle, ne öncesi nede sonrası yapıyorsun. Dediğin gibi zaten asit sürüyorsun. İlk sayfada özellikle belirtmişti kese yapılmayacak diye.

ben sivilce ilacı kullandım 7 8 ay sürmüştü tedavi 4 sene oldu. hiçbirzaman mı kullanamayacağım ben
ismi zoretanin

Son düzenleme:

Tatlım nisan ayının durumuna göre bak yağmurlu olursa yap ama güneş ciddi ciddi kendini gösterip ısıtıyor olursa yapma
Fondoten kullanma ama güneş koruyucuyu asla ihmal etmemelisin.

Kimyasal peeling asitleri çeşit çeşit yüksek ihtimal aha grubu uygulanıyor sana, yani meyve asitleri diye tahmin ediyorum, bizim uyguladığımız tca.
Doğal olarak aldığımız sonuçlar birbirinden farklı olacak

Üzgünüm emzirme sürecinde kimyasal peeling yapılması doğru değil, emzirmeyi bıraktıktan sonra kullanabilirsin

Aslaaaa aman ha!
Ne öncesinde ne sonrasında kese yok!
Lütfen konunun ilk mesajını dönüp tane tane acele etmeden okur musun ?

ben sivilce ilacı kullandım 7 8 ay sürmüştü tedavi 4 sene oldu. hiçbirzaman mı kullanamayacağım ben
ismi zoretanin

hayır üstündenn çok uzun zaman geçmiş , bende kullandım 8 ay geçti yaptım , doktorumda 6 ay demişti :) yapabilirsin..

Evet ciddi uzun süre geçmiş. Tedavi sürecine ve kullanılan ilaca göre süre değişiyor. Sen kullanabilecek gruptasın

Reactions: ria
ladyciğim,
tam tamına ilk sayfada yazdıklarına ve grubun tamamını okuduğumda aldığım notlara uygun bir uygulama yaptırdım kardeşime...fakat 4. gün olduğu halde hiiiççç dökülme pullanma olmadı. sadece biraz biz cildi kırıştırdığımızda yaşlı insan cildi kıvamına yakın bir hal almış durumda.göz kenarı ve dudak kenarları. kardeşim ısrarla tekrar yapmak istiyor ama durduruyorum. senin de fikrini almak istedim. uygulamamız 1 dakika içinde dört kere tca sürerek oldu. yarım dakika da bekledik ve yıkadı. ne yapabilriz sence?

Lady daha iyi bilir ama sanırım sorun yarım dakikada :/ 1,5 dakika olmalıydı

Her adim dogru tatlim ama % 15 hafif gelmis demek.
Ancak 30 GUN SONRA! Tekrar uygulayabilirsiniz.
Cok tepki almamis olsa bile elinizdekinin asit oldugunu hatirlat lutfen kardesine.
30 gun gectikten sonra % 20 uygulayin, bu kardesinin cildine uygun oran demek

Lady daha iyi bilir ama sanırım sorun yarım dakikada :/ 1,5 dakika olmalıydı

Evet su sure olayini hala karistiriyorlar.
Sure; Tca'yi surmeye basladiginiz andan itibaren baslar.
1,5 dk icinde 4-5 defa tca surmek en iyi sonucu verir (bu sadece % 15 tca icin gecerli)

% 20 tca'da oran daha yuksek oldugu icin 2 defa surmek yeterli olur

Evet bence böyle az bir soyulma varsa (ki umarım soyulma azlık veya çokluk kavramlarımız aynıdır!) %20 deneyebilirsin elbette.

3. kimyasal uygulamamı yaptım. 1,5 dk zor dayandım çok fazla yandı.cildim öyle kırıştı ve buruştu ki herkes sordu. bundan öncekilerde olmayan bir şekilde soyulma oldu. lekelerde az da olsa bölge bölge giden yerler bile oldu. daha önce neyi yanlış yaptım diye düşününce sanırım tca yı az sürmüş olmaktan başka bir şey gelmedi aklıma fark olarak ama artık yüzümün nasıl soyulacağını biliyorum.mart ve nisan ayında da yapıp havalar kapalı olursa mayısın ilk haftası itibari ile sonuncu olarak 6. kimyasalı yapıp yaz için hazır olacağım..ve kesinlikle % 15 le devam edeceğim.

Teşekkürler lady..

cesaretin , azmin ve kırışıklık sorgulamalarına rağmen devamlılığın için tebrik ederim senii

işte bakın tecrübe ettikçe doğruyu yanlışı eksiği böyle tespit ediyoruz
Yeterli miktarda sürmek çok önemli, hadi bakalım gelsin bebek gibi cilt bende haftaya pazartesi yapacağım
cesaretin , azmin ve kırışıklık sorgulamalarına rağmen devamlılığın için tebrik ederim senii
Kesinlikle bende tebrik ediyorum. İstikrar ve gözlem her zaman kazandırır

Yapan arkadaşlara sormak istiyorum. Gerçekten yaptığınıza değiyor mu? Cildinizde değişim oranı ne kadar? % 10 mu? % 20-30 mu?

Yapan arkadaşlara sormak istiyorum. Gerçekten yaptığınıza değiyor mu? Cildinizde değişim oranı ne kadar? % 10 mu? % 20-30 mu?

3. yapışım ve gerçekten değiyor , Allah razı olsun Lady' den !! Her defasında ona dua ediyorum :) 3. yapışım %70 diyebilirim , iki kez daha yapıp istediğim kıvama ulaşcam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…