Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar ben 2. uygulamamı pazar günü yaptım ,ilkinde 40 sny bekletmiştim,sadece çenem ve burun çevrem soyulmuştu,bu defa1 dk beklettim,yüzüm bembeyaz oldu yıkadım ama gün boyu bi yanma hissi vardı,ertesi gün kararmaya 3. gün tam anlamıyla soyulmaya başladım,halada soyuluyorum,sizin elmacık kemikleriniz de soyuluyor mu,ben orası hariç soyuldum,eşim sürekli kızdığı için ne yaptın kendine böyle diye, birazcık kendim soydum ama zorlamadım,şimdi çenemin iki tarafında da kızarıklık ve hassasiyet var,leke oldu sanki orada,geçermi lütfen yorum yapın,ayrıca bazıları krem sürmek soyulmayı önlüyor demişti,krem sürmeye devam edeyimmi,yüzüm tahriş olmuş gibi yanıyor,bunlar normal mi,bide fesleğen kreminimi sürsem yoksa bepantolmü?cvplar için şimdiden tşkler....:KK43:

Son düzenleme:
Ton farkı cilt hassasiyetinden kaynaklanmıyorsa bir uygulama daha yaptığında geçer tatlım ama dediğim gibi cildinin hassasiyetinden olmuşsa zaman içinde cildin toparlandıkça geçer. Sık sık soğuk suyla yıka ve e vitamini eklediğin nemlendiricini kullanmayı ihmal etme:KK34:

teşekkürler lady

aldigim tca bu arkadaslar.

Biz bunu kullanmıyoruz canım..Ve ben kullanmadığım bir ürünü tavsiye edemem.Sonuçları ne olur bunu bilemeyiz. Maddi olarak külfet olacak belki ama durumunuz varsa size mesaj atacağım o yerden alın.Gayet güvenilir bir marka,ben etkilerinden çok memnunum..:KK16:

Biz bunu kullanmıyoruz canım..Ve ben kullanmadığım bir ürünü tavsiye edemem.Sonuçları ne olur bunu bilemeyiz. Maddi olarak külfet olacak belki ama durumunuz varsa size mesaj atacağım o yerden alın.Gayet güvenilir bir marka,ben etkilerinden çok memnunum..:KK16:

Meri mesajin icin tesekkur ediyorum canim.cok sag ol.ben mesaj atamiyorum ozelden daha limitimi doldurmamisim)ben dubaide yasiyorum bunuda internet uzerinden siparis ettim senin yazdigin urunu ben burdan siparis versem gelirmi sence??bide bana dun email atmislar.ben yalnis tercume etmisim adamlar aslinda 50 dakika tut diyolarmis her 10 dakikada bi yuzume tekrar surucekmisim ve yuzumude yikamicakmisim.ama bence bu asid degil cunku koluma surdum sanki su surmusum gibi oldu.adamlarda diyoki biz 1997ci yildan beri bu isi yapiyoruz diyolar.ben burdan siparis vere bilirmiyim acaba sence?yurt disina gonderirlermi?

simdi dayanamayim koluma surdum kucuk bi yere yaklasik 20 saniye bekledim sanki su surmusum gibi hic bisey hiss etmedim allah allah napsamki siparisimin gelmesi icinde 1.5ay bekledim.ben ozelden mesajda atamiyorumki burda nasil resim yerlestiriyolar acaba ve ya burdan site vere biliyomuyum sen bakarsan belki anlarsin Ladycimya .

Bilemiyorum tatlım böyle anlaşılabilecek bir şey değil ki bu:KK50:

aldigim tca bu arkadaslar.

Tatlım bu bölümde firma, marka belirtmek yasak keşke eklemeseydin:KK25:

Meri mesajin icin tesekkur ediyorum canim.cok sag ol.ben mesaj atamiyorum ozelden daha limitimi doldurmamisim)ben dubaide yasiyorum bunuda internet uzerinden siparis ettim senin yazdigin urunu ben burdan siparis versem gelirmi sence??bide bana dun email atmislar.ben yalnis tercume etmisim adamlar aslinda 50 dakika tut diyolarmis her 10 dakikada bi yuzume tekrar surucekmisim ve yuzumude yikamicakmisim.ama bence bu asid degil cunku koluma surdum sanki su surmusum gibi oldu.adamlarda diyoki biz 1997ci yildan beri bu isi yapiyoruz diyolar.ben burdan siparis vere bilirmiyim acaba sence?yurt disina gonderirlermi?

Yurtdışına gönderirler mi?Bilmiyorum. Ama öğrenmeniz zor değil telefon açarak yada onlara email atarak bunun cevabını alabilirisiniz. 50 dakika çok fazla bir süre,açıkcası ben ürperdim ve kullanmamanızı tavsiye ediyorum..

Sizin için mail attım,Arap ülkeleri gümrükte bazen sorun çıkarabiliyorlarmış. Bu sebeple gönderimde sıkıntı çıkabileceğini yazmışlar..
:26:

arkadaşlar ben 2. uygulamamı pazar günü yaptım ,ilkinde 40 sny bekletmiştim,sadece çenem ve burun çevrem soyulmuştu,bu defa1 dk beklettim,yüzüm bembeyaz oldu yıkadım ama gün boyu bi yanma hissi vardı,ertesi gün kararmaya 3. gün tam anlamıyla soyulmaya başladım,halada soyuluyorum,sizin elmacık kemikleriniz de soyuluyor mu,ben orası hariç soyuldum,eşim sürekli kızdığı için ne yaptın kendine böyle diye, birazcık kendim soydum ama zorlamadım,şimdi çenemin iki tarafında da kızarıklık ve hassasiyet var,leke oldu sanki orada,geçermi lütfen yorum yapın,ayrıca bazıları krem sürmek soyulmayı önlüyor demişti,krem sürmeye devam edeyimmi,yüzüm tahriş olmuş gibi yanıyor,bunlar normal mi,bide fesleğen kreminimi sürsem yoksa bepantolmü?cvplar için şimdiden tşkler....:KK43:

Ya aşk olsun lütfen konumun en başına dönüp okur musunuz?
Ben orada veya başka bir mesajımda hiç 40 sn tutun yazmış mıyım?!
Ayrıca yüzlerce defa uyardım soyulma sürecine kesinlikle müdahale etmeyin, elle soymayın, banyoda ovmayın.
Bunları okuduktan sonra hiç kusura bakmayın içimden ne teskin etmek ne yardım etmek geliyor:KK19:

50 dk mı:KK53:
Allahım bu nası bişi yahu:KK19:
Tca (triklosetik asit) in saf hali kaya tuzuna benzer ve destile su, gül suyu, lavanta suyu ile seyreltilip oranlarına kavuşur.
Tca her yerde tca'dır (içine laktik, mandelik, glikolik, salisilik asit eklenmediği sürece!) yani kısaca 2x2=4 olduğu halde nasıl böyle ısrar ediyorlar şaka gibi...
Lütfen kullanmayın.

Dubai'ye gönderip gönderemeyeceklerini firmaya telefon açıp yada mail olarak sormanız en doğrusu olur...:KK34:
Gönderemiyorlarsa bile belki Türkiye'den bir akrabanız veya tanıdığınız sizin için alıp kargolayabilir:KK16:

siparişimi verdim biraz önce doldurdum valla bir sürü şey aldım :KK76: %20 lik tca, yağ , kil ,lavanta suyu ve ladycim glikolik asitten bahsediyo bu aralar %10 luk ta glikolik ekledim :KK23: açıklayınca o da lazım olur nasılsa diyerek .kadınlar günü içinde indirim varmış birde haberiniz olsun kızlar . zaten o hastanede bayıldığım paraların yanında hiçbişey bu .tabi inş faydasını görürüm :KK12: iyi ki bulmuşum burayı .daha hiç yapmadım ama faydalı olucağını düşünüyorum.geell artık 19 martt :KK31:

Ya aşk olsun lütfen konumun en başına dönüp okur musunuz?
Ben orada veya başka bir mesajımda hiç 40 sn tutun yazmış mıyım?!
Ayrıca yüzlerce defa uyardım soyulma sürecine kesinlikle müdahale etmeyin, elle soymayın, banyoda ovmayın.
Bunları okuduktan sonra hiç kusura bakmayın içimden ne teskin etmek ne yardım etmek geliyor:KK19:

50 dk mı:KK53:
Allahım bu nası bişi yahu:KK19:
Tca (triklosetik asit) in saf hali kaya tuzuna benzer ve destile su, gül suyu, lavanta suyu ile seyreltilip oranlarına kavuşur.
Tca her yerde tca'dır (içine laktik, mandelik, glikolik, salisilik asit eklenmediği sürece!) yani kısaca 2x2=4 olduğu halde nasıl böyle ısrar ediyorlar şaka gibi...
Lütfen kullanmayın.

tesekkur ediyorum canim sana.evet kullanmicam bende iyice icime kurt dustu bakalim baska bi yerden bula bilecekmiyim.senin yazdigin firmaya email yazdim cevap bekliyorum tekrar tesekkurlerrr

Bilemiyorum tatlım böyle anlaşılabilecek bir şey değil ki bu:KK50:

Tatlım bu bölümde firma, marka belirtmek yasak keşke eklemeseydin:KK25:

bilemedimki yasak oldugunu.ben sadece size gostermek istemistim.bide siparisimi buyuk hevesle 1.5 ay beklemistim.tuhhh.neyse yuzume surmeye korkarim artik.belki kolumda kucuk bi yerde denerim.ama dun surdum hic yanma olmadi kolumda sanki su surmusum gibi.hayret bisey ya.bide isin kotusu burda bulamiyorumki tca hic yok.kliniklerde yapiyolar ama 1 seansi 100$ istiyolar

siparişimi verdim biraz önce doldurdum valla bir sürü şey aldım :KK76: %20 lik tca, yağ , kil ,lavanta suyu ve ladycim glikolik asitten bahsediyo bu aralar %10 luk ta glikolik ekledim :KK23: açıklayınca o da lazım olur nasılsa diyerek .kadınlar günü içinde indirim varmış birde haberiniz olsun kızlar . zaten o hastanede bayıldığım paraların yanında hiçbişey bu .tabi inş faydasını görürüm :KK12: iyi ki bulmuşum burayı .daha hiç yapmadım ama faydalı olucağını düşünüyorum.geell artık 19 martt :KK31:

:KK9: Çok doğru yapmışsın çünkü tca uygulamış olanlar için yazımın içinde %10'luk glikolik asit önereceğim:KK76:
Hani e vitamini yok listede glikolik asitten sonra e vitamini sürmenizi öneriyorum çünkü:KK17:

bu TCA çukurlukları da geçirir mi ki

Elbette geçirir ama çukur tedavisi sabır ister, pat diye olmaz önce bunu bilmelisiniz:KK34:

tesekkur ediyorum canim sana.evet kullanmicam bende iyice icime kurt dustu bakalim baska bi yerden bula bilecekmiyim.senin yazdigin firmaya email yazdim cevap bekliyorum tekrar tesekkurlerrr

bilemedimki yasak oldugunu.ben sadece size gostermek istemistim.bide siparisimi buyuk hevesle 1.5 ay beklemistim.tuhhh.neyse yuzume surmeye korkarim artik.belki kolumda kucuk bi yerde denerim.ama dun surdum hic yanma olmadi kolumda sanki su surmusum gibi.hayret bisey ya.bide isin kotusu burda bulamiyorumki tca hic yok.kliniklerde yapiyolar ama 1 seansi 100$ istiyolar

100$ vay vay vay, işte amacım tamamen bunun önüne geçmek:KK19:
Üzülme tatlım vardır bir hayır, en kötü ihtimal Tükiye'den bir tanıdığın yada akraban alıp sana gönderir firma gönderim yapmıyorsa bile:KK34:

Kadınız ve gücümüzün farkındayız...! 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun :KK71:

Son düzenleme:
:KK9: Çok doğru yapmışsın çünkü tca uygulamış olanlar için yazımın içinde %10'luk glikolik asit önereceğim:KK76:
Hani e vitamini yok listede glikolik asitten sonra e vitamini sürmenizi öneriyorum çünkü:KK17:

Elbette geçirir ama çukur tedavisi sabır ister, pat diye olmaz önce bunu bilmelisiniz:KK34:

100$ vay vay vay, işte amacım tamamen bunun önüne geçmek:KK19:
Üzülme tatlım vardır bir hayır, en kötü ihtimal Tükiye'den bir tanıdığın yada akraban alıp sana gönderir firma gönderim yapmıyorsa bile:KK34:

yok e vitamini de aldım canım onu unutmuşum yazmayı :26: kaynamış arada :KK8:

arkadasar bugun size bahs ettiyim tca ni kolumda kucuk bi yerde denemeye karar verdim cunku firma israrlabiz bu isi 1997den beri yapiyoruz ve qaranti veriyoruz diyo.guya o yuzu yakan tca lar eskidenmis ve tamponsuzmus.bende anlamadim ama burda da tca bulma sansim olmadigi icin bunu kolumda kucuk bi yerde denicem.gelismeleri size bildiricem.firma yuzunuze surun ama kizarma ola bilir dedi ilk gun 2 ci gun ve 3 cu gun surduyumde yuzum cok kizaricakmis ama okudugum kadariyla bu tca da zaten olagan seyler dimi?ben kolumda kucucuk bi yerde kulak cubugu ile denicem gelismeleri sizlere bildiricem

merhaba arkadaşlar..2 ay önce %25lik tca uygulayıp yaktığım ve iz bıraktığım bacağıma bu kez saf suyla seyreltilmiş,%18 kıvamına gelmiş tca uyguladım. hala ufak ufak soyulmalar oluyor ama izler geçti mi açıldı mı derseniz?hayır eskisinden de beter. sanırım bu iz kalıcı. ben,kendiliğinden açılacaktır geçecektir sözlerine pek inanmıyorum. bildiğiniz derin bir yanık bu çünkü..2 ayda da hiçbir olumlu ilerleme olmadı... neyse son halini resimleyeyim bari...dermatoloğa henüz gitmedim.. bu izi açabilmek için farklı önerileri olan arkadaşlar varsa bekliyorum:44: ve kullanırken dikkatli olmaları konusunda arkadaşları tekrar uyarma gereği duyuyorum. ben bacağımın son halinden çok rahatsızım çünkü

$SAM_1284 (600x800).jpg

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar..2 ay önce %25lik tca uygulayıp yaktığım ve iz bıraktığım bacağıma bu kez saf suyla seyreltilmiş,%18 kıvamına gelmiş tca uyguladım. hala ufak ufak soyulmalar oluyor ama izler geçti mi açıldı mı derseniz?hayır eskisinden de beter. sanırım bu iz kalıcı. ben,kendiliğinden açılacaktır geçecektir sözlerine pek inanmıyorum. bildiğiniz derin bir yanık bu çünkü..2 ayda da hiçbir olumlu ilerleme olmadı... neyse son halini resimleyeyim bari...dermatoloğa henüz gitmedim.. bu izi açabilmek için farklı önerileri olan arkadaşlar varsa bekliyorum:44: ve kullanırken dikkatli olmaları konusunda arkadaşları tekrar uyarma gereği duyuyorum. ben bacağımın son halinden çok rahatsızım çünkü

Eki Görüntüle 652489

slm 25 tca ile bacagınızı nasıl yaktığıızı anlayamadım ben 25 tca ile elimdeki yanık izlerinden kurtuldum siz acaba çokmu tuttunuz bacağınızda yada sizin cildiniz çokmu hassas anlayamadım 25 tca ben vücüdünmdaki sivilce izeri içinde kullanıyorum ama hiç bi yanık izi falan olması

Arkadaşlar bana birşeyler söyleyin lütfen, moralim çok bozuk :KK43: Bundan 1 ay önce sadece alnıma sürmüştüm, herşey çok güzel gitmişti, sadece soyulmalar bittikten sonra alnımda sivilceler çıktı diye üzülmüştüm (belki hatırlamışsınızdır beni). Cuma gece vakti şu hepimizin kullandığı (benim de daha önce alnıma sürdüğüm) markanın %20 lik tca'ni tüm yüzüme sürdüm, geçen ay yaptığım gibi yapmaya çalıştım. Başlangıçta herşey normal gibi görünüyordu, ancak cumartesi sabah uyanıp aynaya baktığımda resmen şok geçirdim. Bıyık ve çene bölgesi hem şişmiş hem bayağı bi kararmış vaziyetteydi, yüzümün diğer kısımları (alın, burun ve yanaklar) ise gayet normal. Ama bu bıyık ve çene bölgemdeki kararma çok belirgin bir şekilde görülüyor resmen top sakal şeklinde kapkara. Kızlar lütfen birşeyler söyleyin sizce bu bölgem yandı mı yoksa bu bölgem daha mı hassas, soyulunca geçer mi, yüzümün diğer kısımlarıyla aynı tonda olur mu? Acaba ben işlemi yaparken farkında olmadan en çok çene bölgememi sürdüm? Yandıysa ne yapmam gerekiyor? Moralim gerçekten çok bozuk, oturdum ağlıyorum :KK43::KK43::KK43: leke olmayan yüzümde leke olacak diye. Üstelik önümüzdeki pazar günü annemin çok yakın bir arkadaşı beni biriyle tanıştıracaktı, şimdi ben ne yapıcam :KK50:???

arkadaslar ben resminide paylastigim o tca ni dun koluma kucuk bi yere surdum kulak copugle.fakat sanki su surmusum gibi hic bi yanma yok en ufak yanma kizarma yok firma bana 50 dakika beklet ve bu sure icinde her 10 dakikada bir tekrar sur demisti hatirlarsiniz paylasmistim sizlerlede.ben 3 kere surdum ve 50 dakika beklettim sonra islak havluyla sildim.bugun yine az once ilk uygulamami yaptim 10 dakika sonra tekrar surucem yani 50 dakika icinde toplam 5 defa.ama bu tca tamponluymus artik o ne demekse yani hic yanma hissi yok nasil bi markaysa artik.bugun kizarma olmali firmanin dediyine gore yarinda surmem lazim 3 gun arka arkaya ayni islemi yapmam lazim ve 4 cu gunden itibaren soyulucakmis.eger firmanin dedigi gibi soyulucaksa ve gercekten yanma,moralma olmicaksa bence harika bugun 2 ci uygulamam beklemedeyim:)

X