Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yok bölge bölge uyguladım %20 lekelere sürdüm hemen bikere daha üzerlerinden geçtim yıkadım sonra bol suyla bugün 3. günüm ama halen kızarklarda bi degişme matlaşma yok taze gibi duruyo sence normal mi layd doktora gidip bi göstereyim mi çünkü sizlerinki 3. gün soyulmaya başlamş bende hiç bir degişiklik yok

cevabın için tesekkür ederim arkadasım henüz almadım tcayı sen nerden alıyorsun peki

Kızlar resim resim atan oldu mu 83 sayfanın hepsini okuyamadım ben çünkü de bakamadım
Benim de aklıma yattı gibi bende ergenlik döneminde asla ama asla sivilcelerimle oynamama rağmen iz yoktu ve sonra fondoten belasına bulaştım iki yıl ve sivilce kustu cildim ve iz kalmayan sağlıklı cildin kimyasını bozdum resmen Benim öyle aman aman bir izim yok ama 3-4 tane kırmızı sivilce izi var birde yanaklarda güneş lekesi var çok az.. Yıllardır iz çıktıkça tretin ile soydurdum ama o da aylar süren bir tedavi bu daha kısa pazartesi doktora gidicem cilt tipimi filan sorucam bir de kendisi yapabilirse onunla yaparım onları sorucam bakalım bakalım neler olursa

ikici uygulamamı da yaptım . bugün 3. gün

çok çirkinim :))

çok nemlendirici sürüyorum o yüzden soyulma geç olacak gibi .. sürmesem bu seferde elimi çekemiyorum yüzümden... neyse bakalım ilkine göre nasıl olacak.....

bencede doktor kontrolünde yap ben kendim evde yaptım bugün 4. günüm ve soyulma filan yok kıpkırmız duruyo artık dayanamayıp doktora gittim bugün bu kullandıgın şey yüzünü yakmış 1 ayda filan iyleşir dedi.

Hadi yaaa çok üzüldüm canım ya kırmızılığın geçmesi için filan bir şeyler vermedi mi? :18: bir de ben yüzüm konusunda takıntılıyımdır fark edilmese de yüzümdeki iz filan ben fark ettiğim için pudra filan sürüyorum çok geçmiş olsun canım tekrardan

teşekkür ederim.. yüzüm dediğim boynum yani ben boyun bölgeme yaptım hemen yapar yapmaz yıkamama ragmen böyle oldu iyki bekme filan yapmamışım yoksa daha kötü olurdu doktorumla yanık tedavisne başldım 1 aya anca düzelir dedi o yüzden önce bir doktora danışın.

cuma akşamı kolumda küçük bir bölgeye tca yaptım en son 1 ay önce yapmıştım.dün koluma fesleğen kremi sürerken üst derim elimde kaldı alttan kıpkırmızı ve çok yanan etim görünüyo niye böyle oldu ne yapmam lazım biri yardım edebilir mi (

Tca yi %kaclik uyguladiniz ve nereden aldiniz? Yapan bir suru arkadasimiz var ben de dahil olmak uzere ama hicbirsey olmadi.gerci bana asit miktari az geldi soyulmadim.mattta %20 lik tca uygulamasi yapicam.cok uzuldumcok gecmis olsun.

Kizlar benim de aklima bir sey takildi.tca yapan bir arkadasin yuzu kahverengi olmus ve oyle soyulmus.tabi soyulduktan sonra super.acaba tca dan sonra yuz kahverengi mi oluyo?kabuk falan bagliyo mu?ben ilk yaptigimda soyulmadim martta %20lik yapicam.

Cilt tonun ne?bir de %kaclik tca kullandin? Ben de martta 2.yapicam cok heyecanliyim:) yuzun tam olarak nasil suan?rengi falan?keske bi fotograf koysan:)

Cilt tonun ne?bir de %kaclik tca kullandin? Ben de martta 2.yapicam cok heyecanliyim:) yuzun tam olarak nasil suan?rengi falan?keske bi fotograf koysan:)

ben esmer tenliyim canım ama çok uzun zamandır siwilce lekelerim yüzünden esmer oluşumu bile unutttum kırmızıyım yani :)

yağlı siwilceli bir cildim war roaccutane tedawisi yüzünden de inceldi hassaslaştı ama iyileşmedi....

2. uygulamam ama lekelerime yine faydası olmadı.. siyah nokta we sivilcelerim yüzde 70 oranında azaldı...

3. için sabırsızlanıyorum :)))

Kizlar benim de aklima bir sey takildi.tca yapan bir arkadasin yuzu kahverengi olmus ve oyle soyulmus.tabi soyulduktan sonra super.acaba tca dan sonra yuz kahverengi mi oluyo?kabuk falan bagliyo mu?ben ilk yaptigimda soyulmadim martta %20lik yapicam.

benim ilk uygulamam kahwerengi oldu.. o kadar çirkin oldu ki 2. yi yapmicaktım .. 3 gün iş yerinde kimsenin yüzüne bakamadım ..

ama bu sefer daha iyi atlattım ...bugün soyulmalar başladı ... pzt salı biter

yani kızlar özet olarak 3. için gün sayıcam lekeler beni terketmedi... ee 10 yılı aştı kolay olmasa gerek :)))

yalnız benim gibi inatçı çıkmak bilmeyen ne yaptınızsa bir türlü kurtulamadığınız inatçı derin siyah noktanız warsa özellikle burunda we kenarlarında yerleşmişse ... tca ile artık orda olmayacaklar....

Tca yi %kaclik uyguladiniz ve nereden aldiniz? Yapan bir suru arkadasimiz var ben de dahil olmak uzere ama hicbirsey olmadi.gerci bana asit miktari az geldi soyulmadim.mattta %20 lik tca uygulamasi yapicam.cok uzuldumcok gecmis olsun.

.... aldım %25lik uyguladım bu 4. uygulamamdı ama böyle oldu.diğer uygulamalarımda çok güzel soyulmuştu

Son düzenleyen: Moderatör:
... aldım %25lik uyguladım bu 4. uygulamamdı ama böyle oldu.diğer uygulamalarımda çok güzel soyulmuştu

Oran mi fazla geldi acaba?gerci eger esmersen oran gayet iyi sanirim.ben de korkuyorum simdi yaa yuzum kahverengi olcak diye( bi de en son yazilanlar da korkuttu beniiladyyy nerdesiiin yaaa(((

Oran mi fazla geldi acaba?gerci eger esmersen oran gayet iyi sanirim.ben de korkuyorum simdi yaa yuzum kahverengi olcak diye( bi de en son yazilanlar da korkuttu beniiladyyy nerdesiiin yaaa(((

kız sen zaten 2. yi yapmican mı ... ilki nasıl oldu senin % 15 lik çok kararma yapmaz ben daha yeni tedaviden çıkmıştım..

2. uygulamam daha güzel geçti....

ama şu bi gerçekki 3-5 gün sıkıntı çekiyosun .. gülmek insanı güzelleştirir ya tca ile gülünce öcü gibi oluyon mesela :)))

Evet benim 2.yapisim olacaka %15lik yapmistim ve soyulmadim.acik bugday tenli oldugum icin %20lik yapmam lazimmis ama korktum valla yazilanlari okuyunca kararmak ve kabuk baglamak istemiyorum

Çiller belli olmuyor ki fotoğrafta ancak sivilce izleri olanlar çekebilir.Ama tcayı bi kaç seans yapmak lazım yoksa aradaki farkı göremezsiniz.bu da 3-4 ayı bulabilir. O neden fotoğraf çekmek pek akılda kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…