Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bende bugün soyulmaya başladım. Alnım kabuk kabuk atmaya başladı en sonunda. Ailemin yanına geldim, hava değişimi yaradı sanırım
Annemde naptın suratına diyip duruyor.

Geçende franksiyonel lazeri sormaya gitmiştim iyi bir güzellik salonu&polikliniğe. ilgilenen bayana da, TCA olmaz mı dedim. O sivilce lekeleri için kullanılırmıyor ki dedi. Biraz tereddüt etti bunu derken ama sanki beni illa lazere yönledirmek için. Ki cildimde yaklaşık 8 senelik ergenlikten kalma sivilce lekelerim+geniş gözeneklerim var

Bugün 4.günüm az önce duşa girdim yüzüme su dışında bir şey değdirmedim sadece ellerimi yüzüme götürdüğümde ölü deri parçaları geldi yani soyulmaya başladım.. :)
Şuan renk farklılığı mevcut yüzümde ama daha çok az soyuldum çünkü kendim soymamaya gayret ediyorum.
Dün dışarı çıkıp metrobüse bindim bir kaç teyze suratıma bakıyordu içlerinden heralde vah vah kızcağızın suratı yanmış heralde gibi bi düşünce geçti ki bana acıyarak baktılar ama hiç oralı olmadım hatta gülümsedim onlara :))
Soyulma tamamlandığında görsünler birde

Lady,nasilsin?:) ben doakozmetikteki beyle gorustum.15 lik tca uyguladigimi ve cok fazla olmamak kaydiyla pul pul dokuldugumu soyledim.onlar da bana 20 lik hatta 25lik tca almami soyledi.sen ne dersin bu konuda??

Kızlar arkadaşımın kuzeni yapmış geçen yıl,yüzündeki kılcal damarlar belli olmuş ve geçmiyormuş..ben korkuyodum..
şimdi iyice tırstım..
:18::18::18::18:

Kızlar arkadaşımın kuzeni yapmış geçen yıl,yüzündeki kılcal damarlar belli olmuş ve geçmiyormuş..ben korkuyodum..
şimdi iyice tırstım..

aystea bende senin gibi çok tedirgin oluyordum. Şimdi yüzüme glycolic asit pad le siliyorum bir kutuda 50 adet pad var sacece ince ince soyulma yapıyor hiçbir yan etkisi yok bitki özlü olduğu için denemeni tavsiye ederim.

yani site

sitede telefonları yok biliyo musun? ben de cok sasırdım fax var tel yok :26:

yok isim yazmak yasak değil
link yasak yani sitenin likini verirsek yasak oluyo

Aksi belirtilmediği sürece bir numara hem telefon hem faks olarak kullanılır

Hayırlı olsun tatlım sevindim güzel sonuç almana ki sende güzel örnekler arasına girdin dediklerime uyarak başarılı uygulama yaptığın için çok teşekkür ederim. Evet 15sn dahşa yükseltmek uygun olur ve bekleme sürenin içinde lütfen 3-4 defa daha tca sür aynı yerlere

Eee tabi tca yapmak istemeyecekler çünkü seans başı lazerden çok daha yüksek ücretler talep etme şansını o tarz yerler kaçırır mı? Açıkça söyleseler ya yada biz kimyasal peeling uygulamayı bilmiyoruz diye Tüm dünya tca yı sivilce izleri ve lekeler için kullanırken o bayanın tek derdi sizi gerçekten lazere yönlendirmek olmuş lütfen böyle tuzaklara düşmeyin.

Soyma kendin tatlım zaten onlar az bir süre sonra dökülüp gidecek.
Kesinlikle soyulman bittiğinde görsünler birde

Lady,nasilsin?:) ben doakozmetikteki beyle gorustum.15 lik tca uyguladigimi ve cok fazla olmamak kaydiyla pul pul dokuldugumu soyledim.onlar da bana 20 lik hatta 25lik tca almami soyledi.sen ne dersin bu konuda??
İyilik sağlık tatlım merhaba
Tatlım benim gibi tam beyaz tenli değilsen 25lik kullanabilirsin ama ben bqeyazım diyorsan 20lik kullanman daha doğru olur

şimdi iyice tırstım..

Konuyu açarken en başında yazdım kimseye cesaret veremeyiz sadece ben yaptım sizlerde bu şekilde yapabilirsiniz diye tecrübemle sizlere yol gösterebilirim ve lütfen şunu unutmayın sizin kuzeninizin kullandığı solüsyon ile benim tecrübe edip paylaştığım aynı ürün değil! (Hep söylediğim gibi gg de satılanların karışım asitler olduğunu ve cildi ciddi irite ettiğini düşünüyorum)

Tatlım sen aylardır zaten sadece tedirgin oluyorsun ve buna rağmen bir yandan uygulamakta istiyorsun. Benim dediklerimin dışında uygulama yapılmadığı sürece bir tane memnun değilim diyen gördün mü?
Göremezsin çünkü yok, memnuniyetsizlik yada başarısız bir uygulama varsa mutlaka benim dediklerimin dışında uygulama yapılmıştır
Ve bu şekilde her mesajında korkuyorum, tedirginim gibi cümleler kurduğun için bir çok kişiyide korkutuyorsun. Biraz cesur olun yahu biz kadınız bizlerin elinden ne kurtulmuş ki bir kimyasal peeling uygulaması kurtulsun?

Lady cok alemsin yaa aksam aksam guldurdun beni:)) evettt kizlarrrr korkmayinn..ben de korkuyordumm ama hic bisi olmadi:) lady,ben acik bugday tenliyim.22,5 lugu yok mu bu tca nin yaaa:)))) ben o zaman 20 lik mi kullansam 25 lik mi ne dersin?

Lady cok alemsin yaa aksam aksam guldurdun beni:)) evettt kizlarrrr korkmayinn..ben de korkuyordumm ama hic bisi olmadi:) lady,ben acik bugday tenliyim.22,5 lugu yok mu bu tca nin yaaa:)))) ben o zaman 20 lik mi kullansam 25 lik mi ne dersin?
Tatlım bence 20lik kullanman daha doğru olur. 20liği bitirdikten sonra yeterli gelmediğini düşünürsen 25liğe geçersin adım adım gitmekte fayda var

Soyulmam en sonunda bitti, geç soyuldu benim yüzüm ama kabuk kabuk soyuldu. Sonuç olarak daha parlak bir cilt ve renk tonlaması daha düzgün. 1-2 sivilce izim vardı çok eski oldukları için şuan için sonuç alamadım. Dikiş izlerinde de pek değişiklik yok gibi ama daha ilk uygulama sonuçta. İleriki uygulamalarda sonuç alırım diye düşünmekteyim.

Lady, tca yaptıktan sonra kil maskesini ne zaman yapabiliriz. 30 gün sonra tekrar uygulayacaksak kil maskesi uygulayalımmı? Eğer 30 gün sonra tekrar tca yapmayacaksak ne zaman uygulayabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…