Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar benim bu gün 13.günüm hemenhemen tamamen soyuldu alttan pembe beyaz cildim çıktı ,cildim karma fakat ne sürersem süreyim kuru kuru olurdu şimdi nemli benim hoşuma gitti ,ladym,e teşekür ediyorum duaları kabul olsun inşallah,laktik asite yarın başlarım inşallah ,15 gün sonrada tekrar tca inşallah yeni yapanlar telaş yapmadan dikkatli sürsünlere ben biraz acemilik yaptım çok yanma olunca burnumun yarısına sürülmüş yüzün bazı yerlerine değmemiş gibi,diğer yapan ayrıntılı arkadaşlardakça yazarsa açık açık ladye yardımcı oluruz karınca kararınca

ladyim neredesin :KK43:
işyerinde herkes benimle dalga geçti :KK43: moralmen çöküntü içindeyim ,bana lütfen bunun bir an önce bitmesi için bişeyler söyle lütfen ......patronum izin verdi git dedi ama çok işlerim var ve de gidemiyorum ...çıldırıcam birazdan ..

bu uygulamaları izinli günlerde evde geçirmek lazım sanırım aynı sıkıntıyı amigoda yaşamıştı.biraz daha sabretmek lazım aşamalar bu şekilde ilerliyor çünkü.

Arkadaşlar tam tca ya karar vermiştim son yapan arkadaşların yaşadıkları beni gene korkuttu. TCA yapan arkadaşlar yüzünüzün fotoğrafını koyabilirmisiniz çokmu kötü oluyor yüzünüzün formda çıkmasını istemezsiniz tabiki sizi çok iyi anlıyorum sadece yanağınızın veya alın kısmının fotoğrafını çekebilirsiniz. Uygulamaya cesaret edemeyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.En Büyük KK

arkadaşlar ben deli cesaretimi toplayıp ilk uygulamamda %25lik kullandım. buraya da yazdım gelişmeleri. 3-4 gün yüzümüzde o kararma malesef oluyor. Geçen hafta rezil gibi okula gittim geldim . Ama kesinlikle buna değer. Bugün herkes yüzüm ne kadar güzel olmuş lekelerin gitmiş dediler. Gerçekten de öyle :))
Ben fotoğrafımı çekmek istemiştim ama fotoğraf makinemde pil yoktu . Solaryumda yanmış gibi olmuştum zaten esmerim kapkara olmuştum :) Ama sonrası :)) Pişman değilim yine yapacağım

Arkadaşlar tam tca ya karar vermiştim son yapan arkadaşların yaşadıkları beni gene korkuttu. TCA yapan arkadaşlar yüzünüzün fotoğrafını koyabilirmisiniz çokmu kötü oluyor yüzünüzün formda çıkmasını istemezsiniz tabiki sizi çok iyi anlıyorum sadece yanağınızın veya alın kısmının fotoğrafını çekebilirsiniz. Uygulamaya cesaret edemeyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.:

arama butonuna 20 tca resimli diye yazarsan orada bir bayan resimlerini koymuş belki fikir verir.....

Arkadaşlar tam tca ya karar vermiştim son yapan arkadaşların yaşadıkları beni gene korkuttu. TCA yapan arkadaşlar yüzünüzün fotoğrafını koyabilirmisiniz çokmu kötü oluyor yüzünüzün formda çıkmasını istemezsiniz tabiki sizi çok iyi anlıyorum sadece yanağınızın veya alın kısmının fotoğrafını çekebilirsiniz. Uygulamaya cesaret edemeyen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.:

arama butonuna 20 tca resimli diye yazarsan orada bir bayan resimlerini koymuş belki fikir verir.....

ben çok pişmanım resim çekmediğime . Ama yaşadıklarımı anlattım ben %25 uyguladığım için benim günlük hayatımı etkiledi o bayanın suratı gibi oldu hatta ben esmer olduğum için daha da karardım. Geçen hafta bugün bu saatlerde TCAyı uyguluyordum :)) Ama şu an yüzümde bir şey yok. Kızlar cesaret edip yapın 2-3 zombi gibi dolaştım ama sonrası missss :)))

Kızlar cesaret veriyosunuz ama gerçekten bugünüm çok kötü geçti kimsenin yüZüne bakamadım nasıl geçecek bu bi kaçgün bide şimdi buruşmaya başladı bugün işten erken çıktım ama yarın nasıl gidicem onu düşünmeye başladım umarım bu çektiklerime değecek bi sonuç olur

Kızlar cesaret veriyosunuz ama gerçekten bugünüm çok kötü geçti kimsenin yüZüne bakamadım nasıl geçecek bu bi kaçgün bide şimdi buruşmaya başladı bugün işten erken çıktım ama yarın nasıl gidicem onu düşünmeye başladım umarım bu çektiklerime değecek bi sonuç olur

handanirem ben 2-3 sayfa önce yani çarşamba perşembe cuma günleri foruma yazdım yaşadıklarımı önce kızardı sonra karardı daha sonra buruştu 20 yaş yaşlanmış gibi oldum. sonra da soyuldu yapacak bir şey yok 2 gün kadar öylesin canım. Ben köşe bucak kaçtım o günlerde insanlardan. Seni çok iyi anlıyorum ama değiyor inan. İzin alabiliyorsan al rahat edemiyorsan

Bu arada kızlar yüzüm çok kurudu ve buruş buruş oldu ama hiç nemlendirici. Sürmedim sadece sabah güneş kremi sürdüm başka da bişey sürmedim doğrumu yapıyorum acaba yani yüzüm şuan kurudu

Handanirem ben ilk 2 gün sadece 2-3 nemlendirici sürmüştüm. Yumuşatmasın dedim deriyi . Bir an önce yüzümden çıksın diye. Gerilme yapıyor daha sonra o deri buruşuyor sonraki gün de soyulmaya başlar. Ben buruştuktan sonra okulda iken bol bol nemlendirici sürdüm en azından o buruşukluk yüzümden çıksın diye zaten 4. gün yüzümün büyük bölümü soyulmuştu. Sen hangi gün yaptın bu işlemi?

Ctesi günü akşam uyguladım ve uyguladıktan sonra bepantene sürdm pazar günü de sadece sabh fesleğen kremi sürdüm bugünde işe giderken güneş kremi sürüp çıktım daha da bişey sürmedm yarın da yine işe gitmedn gneş kremi sürüp çıkıcam ama eksik bişeyde yapmakda istemiyrm

Buruşmuş olması iyiye işaret :) 1 gün daha çekersin o halini sonraki gün soyulur zaten. sen yine de iş yerinde arada nemlendir cildini daha da buruşuyor çünkü. Ben pazartesi akşamı yapmıştım perşembe günü soyulmaya başladı ben de müdahale ederek o halime dayanamadığımdan büyük kısmını soydum. Çok şükür iz kalmadı ama 1 kez daha yapabilirsem çok çok iyi olur

Şu ikigünüde atlatırsam rahatlıycam ama nasıl dayancm bilmiyorum az
Önce aynaya bakıp çenemi birazcık soydum kızarık şuanda.sabh o zamn güneş kremini sürüp güniçinde ise 1defa fesleğen kremini süreceğim hemn soyulup temiz bi şekilde biter umarım

Sağolasın canım dediğin bayanın resimlerine baktım çok kötü olmuş ya sonucunu beğenmiş fakat kendiside korkmuş bende %20 tca almayı düşünüyordum vazgeçtim görünce....

Şu ikigünüde atlatırsam rahatlıycam ama nasıl dayancm bilmiyorum az
Önce aynaya bakıp çenemi birazcık soydum kızarık şuanda.sabh o zamn güneş kremini sürüp güniçinde ise 1defa fesleğen kremini süreceğim hemn soyulup temiz bi şekilde biter umarım

Canım geçmiş olsun inşallah sorunsuzca lekelerinden kurtulursun sen kaçlık TCA kullandın ve ne kadar süre yüzünde beklettin??

Bugün işe gitmedim izin aldım patronumdan inş. Bugün sorunlu olan yerlerim birazda olsa geçer sabah fesleğen kremi sürdüm yüZüm gena buruşuk ve de geriliyo. Cnm teşekkür ederim dileklerin için Ben 2 defa 15 lik kullandım ve soyulma olmadı bile bu defada 20lik olsun dedim ve ancak 70 sn. Tutabildim bırak 2.katı sürmeyi tek bir kere bile zor sürdüm bu kadr fark olabileceğini hiç düşünmedim Zaten hemen beyazladı ve feci şekilde yanma başladı saniyenin dolmasını zor bekledm ve yıkadım hemn bugünde 3. Günm umarım bugün biraz daha iyi olur ve yarın işe gidebilirm

Bugün işe gitmedim izin aldım patronumdan inş. Bugün sorunlu olan yerlerim birazda olsa geçer sabah fesleğen kremi sürdüm yüZüm gena buruşuk ve de geriliyo. Cnm teşekkür ederim dileklerin için Ben 2 defa 15 lik kullandım ve soyulma olmadı bile bu defada 20lik olsun dedim ve ancak 70 sn. Tutabildim bırak 2.katı sürmeyi tek bir kere bile zor sürdüm bu kadr fark olabileceğini hiç düşünmedim Zaten hemen beyazladı ve feci şekilde yanma başladı saniyenin dolmasını zor bekledm ve yıkadım hemn bugünde 3. Günm umarım bugün biraz daha iyi olur ve yarın işe gidebilirm

%20 tca resimli yazan sitedeki bayanın resimleri var onun gibi derin yanıklarınmı var acıyormu? %15 lik tca hiçbir işe yaramadımı?

O resimleri görmedim ama bakarım tabi. Acı derken geriliyo sabah dişimi fırçalarken biraz zorlandım yani ağzımı açmakda güçlük çekiyodum çok fena geriliyo az önce krem sürdüm ve çene kısmını soydum şu anda birazcık kızarma var orda bakalım birazdan banyo yapıcam belki sıcak suda dahada yumuşar ve deri artık atar kendini

günaydın ..benim ilk 2 uygulamam da 15likdi bu 3.uygulamam ve 20lik olsun dedim çünkü 15likde pek bi değişim farketmedim soyulma bile tam anlamıyla olmamıştı herşey çok normaldi , ama 20liği 70 sn.bekletebildim ancak feci bi şekilde yanma vardı ve yüzüm bembeyaz oldu Allah'ım dedim nasıl geçecek bu ..neyse beyazlama 10 dk.içiçnde falan geçti sonra kızarıklık başladı ama o geçmedi çillerim feci şekilde kızarmış ve belirginleşmişti ,ve şu an işteyim saçlarımı açk bıraktım ama kaç gün devam edecek umarım kısa sürer :KK43:( bir an önce soyulsun ....annem zaten yüzümü o şekilde görünce çok kızdı bana bir daha yapmayacaksın dedi ama eğer sonuç beni memnun ederse tabiki kullanırım ama 15lik ve 20lik arasında bu kadar büyük bir farkın olması beni çok şaşırttı ...umarım derim döküldüğü zaman çillerim de birlikte giderler :) sadece bunu düşünerek kendimi avutuyorum ,yüzm şu an çok fena bugün hemen bitsin...

Geldim tatlım bende hastaydım yeni kaldırabildim kafamı:KK5:
panikleme e diyorum ya 15 liği kat kat sürecektiniz hiç sorun yaşamayacaktınız 20-25lik tca karartıyor ve onun süresini düşük tutmalısınız mesela en fazla40-50sn arası.
Mantık olarak çok değişim olmaz gibi duruyor ama bak o %5lik oran nasıl farklı en başından beri size bunu anlatmaya çalışıyorum.
O buruşukluk bir soyulsun çok güzel sonuç alacaksın.

arkadaşlar benim bu gün 13.günüm hemenhemen tamamen soyuldu alttan pembe beyaz cildim çıktı ,cildim karma fakat ne sürersem süreyim kuru kuru olurdu şimdi nemli benim hoşuma gitti ,ladym,e teşekür ediyorum duaları kabul olsun inşallah,laktik asite yarın başlarım inşallah ,15 gün sonrada tekrar tca inşallah yeni yapanlar telaş yapmadan dikkatli sürsünlere ben biraz acemilik yaptım çok yanma olunca burnumun yarısına sürülmüş yüzün bazı yerlerine değmemiş gibi,diğer yapan ayrıntılı arkadaşlardakça yazarsa açık açık ladye yardımcı oluruz karınca kararınca

Hayırlı olsun tatlım çok sevindim başarılı olmana:KK16:

bu uygulamaları izinli günlerde evde geçirmek lazım sanırım aynı sıkıntıyı amigoda yaşamıştı.biraz daha sabretmek lazım aşamalar bu şekilde ilerliyor çünkü.

Tatlılarım soyulmalar 3. gün başlıyor buna göre planınızı yapın:KK34:

arkadaşlar ben deli cesaretimi toplayıp ilk uygulamamda %25lik kullandım. buraya da yazdım gelişmeleri. 3-4 gün yüzümüzde o kararma malesef oluyor. Geçen hafta rezil gibi okula gittim geldim . Ama kesinlikle buna değer. Bugün herkes yüzüm ne kadar güzel olmuş lekelerin gitmiş dediler. Gerçekten de öyle :))
Ben fotoğrafımı çekmek istemiştim ama fotoğraf makinemde pil yoktu . Solaryumda yanmış gibi olmuştum zaten esmerim kapkara olmuştum :) Ama sonrası :)) Pişman değilim yine yapacağım
:KK9::KK16::KK16::KK16::KK16: Katılıyorum

ladyim neredesin :KK43:
işyerinde herkes benimle dalga geçti :KK43: moralmen çöküntü içindeyim ,bana lütfen bunun bir an önce bitmesi için bişeyler söyle lütfen ......patronum izin verdi git dedi ama çok işlerim var ve de gidemiyorum ...çıldırıcam birazdan ..

O resimleri görmedim ama bakarım tabi. Acı derken geriliyo sabah dişimi fırçalarken biraz zorlandım yani ağzımı açmakda güçlük çekiyodum çok fena geriliyo az önce krem sürdüm ve çene kısmını soydum şu anda birazcık kızarma var orda bakalım birazdan banyo yapıcam belki sıcak suda dahada yumuşar ve deri artık atar kendini

Tatlım sakin ol işte 15 ile 20 nin farkı böyle oluyor o buruşan yerler soyulacak korkma bebek deri gelecek çok fazla nemlendirme gün içinde fırsat bulukça yıka yüzünü ve biraz sabırlı ol.
Cildini ovalama tatlım yada keseleme ama istediğin zaman yıka yüzünü.
Üzülme bakmayan bakmasın yüzüne, o buruşuk deri soyulsun ay parçası gibi taze cildin çıksın o zaman bakanlara da sen bakmayın dersin:KK16::KK34:

X