Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
iyi akşamlar arkadaşlar.bende tca almak istiyorum fakat kapıda ödeme yapan bi site bulamadım.bir ay önce dermatologta kimyasal peeling yaptırtım ilk sefer olmasına rağmen gözle görülür sonuçlar vardı.tekrar gitmek istemiyorum seans başı 100lira çünkü.nerden ve hangi markayı temin edebilirim.kredi kartı kullanmıyorum.eminin daha önceki sayfalarda bu konular geçmiştir ama okumaya zamanın yok.şimdiden teşekkürler

iyi akşamlar arkadaşlar.bende tca almak istiyorum fakat kapıda ödeme yapan bi site bulamadım.bir ay önce dermatologta kimyasal peeling yaptırtım ilk sefer olmasına rağmen gözle görülür sonuçlar vardı.tekrar gitmek istemiyorum seans başı 100lira çünkü.nerden ve hangi markayı temin edebilirim.kredi kartı kullanmıyorum.eminin daha önceki sayfalarda bu konular geçmiştir ama okumaya zamanın yok.şimdiden teşekkürler

eğer çalışmıyorsan evde çok rahat yapabilirsin. Ben %25 lik uyguladığım için buruşma, kararma oldu. Garipti yani yüzüm. Ama sen %25lik yapma bence Lady ilk uygulayanlara %15 lik öneriyor tabi ten rengine göre değişir diyor. Beyaz tenliler için %15, buğday tenliler için %20, esmer tenliler için %25 diyor. Uyarıları (ilk sayfada) dikkate alırsanız evde çok rahat yapabilirsiniz. Bu arada doa kozmetik yaz google a. Oradan alıyoruz biz hem kapıda ödemede var

Ben geçen hafta pazartesi uygulamıştım. Çalıştığım için malesef kendim de müdahale ettim ve soydum ama buna rağmen gayet iyi sonuç. Yüzüm canlandı lekelerde de epey bir azalma var. 1 kez daha uygularsam lekelere son :) Diğer uygulamamı yarı yıl tatilinde yapacağım bu sefer müdahale etmeyeceğim . Uyguladım ve tavsiye ederim.

Ladycim sana çok çok teşekkür ederim. Bir de tek tük çok küçük soyulmayan yerler var oraları ne yapayım da soyulsun ?

Duşta sıcak suyla yumuşar tatlım o kısımlar ellerinle çok çekelemeden ovarak sever gibi yap dökülsünler:KK9:
Yılda bir defa bence yapmalısın hem cildin yenilenir hem dinçleşir:21:

eğer çalışmıyorsan evde çok rahat yapabilirsin. Ben %25 lik uyguladığım için buruşma, kararma oldu. Garipti yani yüzüm. Ama sen %25lik yapma bence Lady ilk uygulayanlara %15 lik öneriyor tabi ten rengine göre değişir diyor. Beyaz tenliler için %15, buğday tenliler için %20, esmer tenliler için %25 diyor. Uyarıları (ilk sayfada) dikkate alırsanız evde çok rahat yapabilirsiniz. Bu arada doa kozmetik yaz google a. Oradan alıyoruz biz hem kapıda ödemede var

amigo99 teşekkürler.sipariş verdim 4gün içinde elimde olcak

amigo99 teşekkürler.sipariş verdim 4gün içinde elimde olcak

Ladycim çok teşekkür ederim artık vazgeçmeyeceğim ürünler arasında TCA:)

yalnız uygularken lütfen Lady'nin önerdiği gibi uygulayın. Aynaya bakınca artık daha mutluyum belki de psikolojik bilmiyorum ama tek uygulamada bile gözle görülür değişiklik oldu :)

Ben de yaklaşık 1 seneden beri tca uygulamak istiyorum nihayet karar vermek üzereyim, ancak şöyle bir sorum olacak: Benim sadece ve sadece alın kısmında sivilcelerden kalma lekelerim var hatta yüzümün diğer kısımları övünmek gibi olmasın ama:-)1:) bebek teni gibi pürüzsüz ve lekesiz. Ben tca'yı sadece alın bölgeme uygulasam acaba yüzümün diğer bölgeleriyle arasında çok fark olurmu sizce? Hem daha sınırlı bir bölgeye uygulayınca soyulma sürecinde de daha az dikkat çekerim diye düşünüyorum. LadySubaru özellikle senden cevap bekliyorum, daha önce buna benzer bir soruya cevap verdiysen eğer kaçırmışım kusura bakma, şimdiden teşekkür ediyorum....

Ladycim çok teşekkür ederim artık vazgeçmeyeceğim ürünler arasında TCA:)

yalnız uygularken lütfen Lady'nin önerdiği gibi uygulayın. Aynaya bakınca artık daha mutluyum belki de psikolojik bilmiyorum ama tek uygulamada bile gözle görülür değişiklik oldu :)

amigo yüzün tamamen soyuldu mu acaba son durum baya kötü diyordun ???

amigo yüzün tamamen soyuldu mu acaba son durum baya kötü diyordun ???

yüzüm tamamen soyulmadı yani çok az tek tük yerler var kaloriferlerin yanmasını bekliyorum banyo yapınca birazcık onlarla uğraşacağım. Onlar da yumuşayarak çıkar bence :) Ben sonuçtan memnunum :) bir ay sonra tekrar yapacağım. Ama günlük yaşamı etkiliyor bence :) Öğrencilerim durmadan soru sordu. öğretmen arkadaşlar ise geçmiş olsun ne oldu filan dediler isteyerek mi yaptınız filan sordular. Ama buna gerçekten değer :))

yüzüm tamamen soyulmadı yani çok az tek tük yerler var kaloriferlerin yanmasını bekliyorum banyo yapınca birazcık onlarla uğraşacağım. Onlar da yumuşayarak çıkar bence :) Ben sonuçtan memnunum :) bir ay sonra tekrar yapacağım. Ama günlük yaşamı etkiliyor bence :) Öğrencilerim durmadan soru sordu. öğretmen arkadaşlar ise geçmiş olsun ne oldu filan dediler isteyerek mi yaptınız filan sordular. Ama buna gerçekten değer :))

çok mutlu oldum.ben şu sıralar evde olduğum için sorun olmaz.en çok da senin durumunu merak ediyordum sende böyle diyorsan denemeye devam:)

çok mutlu oldum.ben şu sıralar evde olduğum için sorun olmaz.en çok da senin durumunu merak ediyordum sende böyle diyorsan denemeye devam:)

Lekelerimden çok sıkılmıştım inan mucize gibi bir şey bundan sonra olur olmaz şeyler kullanmayacağım. Yağlarımla yüzümü destekleyeceğim :)) Böyle yüreklendiriyorum sizi ama bende gerçekten işe yaradı. İlk yüzüme sürdüğümde hissediyorsun yanmayı ben 60-70sn bekletip lavoboya gittim yüzümü soğuk suyla yıkadım aynaya baktım bembeyaz olmuştum korkutmasın seni 1-2 saat içinde geçiyor. Sonraki gün lekelerimin ya da cildimin hassas olduğu yerler karardı. Solaryuma girmiş gibi oldum :) Sonraki gün ise yüzüm buruş buruş hatta kendi kendime yaşlanınca böyle mi olacağım ne kadar da çirkin olacakmışım dedim :) Bu 2 günde nemlendiriciyi oldukça az sürdüm. Pazartesi yapmıştım perşembe günü de soyulmaya başladı ben de müdahale ettim soydum büyük parçaları :)) Ama sen soyma bak evdeymişsin de . Birazdan duş alacağım o küçükleri de soyayım kalıp kalmadığını yazarım :) Uyguladığında buraya yaz ama kendinden korkma sakın :) Olağan bir süreç bu :)

Lekelerimden çok sıkılmıştım inan mucize gibi bir şey bundan sonra olur olmaz şeyler kullanmayacağım. Yağlarımla yüzümü destekleyeceğim :)) Böyle yüreklendiriyorum sizi ama bende gerçekten işe yaradı. İlk yüzüme sürdüğümde hissediyorsun yanmayı ben 60-70sn bekletip lavoboya gittim yüzümü soğuk suyla yıkadım aynaya baktım bembeyaz olmuştum korkutmasın seni 1-2 saat içinde geçiyor. Sonraki gün lekelerimin ya da cildimin hassas olduğu yerler karardı. Solaryuma girmiş gibi oldum :) Sonraki gün ise yüzüm buruş buruş hatta kendi kendime yaşlanınca böyle mi olacağım ne kadar da çirkin olacakmışım dedim :) Bu 2 günde nemlendiriciyi oldukça az sürdüm. Pazartesi yapmıştım perşembe günü de soyulmaya başladı ben de müdahale ettim soydum büyük parçaları :)) Ama sen soyma bak evdeymişsin de . Birazdan duş alacağım o küçükleri de soyayım kalıp kalmadığını yazarım :) Uyguladığında buraya yaz ama kendinden korkma sakın :) Olağan bir süreç bu :)

evet duşumu da aldım ev arkadaşım cuma gününden beri yoktu gelişimini görememişti az önce ondan pekiştireç aldım yüzün çok güzel olmuş diye :)) Geldim yine aynaya baktım bir de gülücük attım :) Kime nasıl etki eder bilemem ama bana iyi etki yaptı :))

evet duşumu da aldım ev arkadaşım cuma gününden beri yoktu gelişimini görememişti az önce ondan pekiştireç aldım yüzün çok güzel olmuş diye :)) Geldim yine aynaya baktım bir de gülücük attım :) Kime nasıl etki eder bilemem ama bana iyi etki yaptı :))[/Q

senin adına sevindim ben %15 lik yaptığım için senin yaşadığın gibi omadı şu anda pul pul soyulma var bende o yüzden üç hafta sonra 20liği deneyeceğim senin yaşadığın gibi olur umarım.bide yarın okula gittiğinde öğretmen arkadaşların nasıl bulacak bakalım yazarsın artık:)

Selam herkese lady dün akşam 20lik olarak uygulamayı yaptım yüzümde çok fena kızarıklık var ve lekelerm çok belirginleşti ve büyüdüler yarın işe gidicem nasıl gideceğimi bilmiyorum:KK43:umarım bu kıZarıklık uzun sürmez benî rahatsız eden lekelerimin belirginleşmesi ve koyulaşması .uygulama yaptıktan sonra bepantenw sürdm ve bide bu sabah fesleğen kremini sürdm ama nasıl geçecek bu yarın nasıl işe gidecm .ACİL YArDıM..

Selam herkese lady dün akşam 20lik olarak uygulamayı yaptım yüzümde çok fena kızarıklık var ve lekelerm çok belirginleşti ve büyüdüler yarın işe gidicem nasıl gideceğimi bilmiyorum:KK43:umarım bu kıZarıklık uzun sürmez benî rahatsız eden lekelerimin belirginleşmesi ve koyulaşması .uygulama yaptıktan sonra bepantenw sürdm ve bide bu sabah fesleğen kremini sürdm ama nasıl geçecek bu yarın nasıl işe gidecm .ACİL YArDıM..

handanirem ilk 3 gün kabus bunu söyleyeyim insan aynaya bakmak istemiyor diğer insanlar sana garip garip bakıyor. ben kapanması için fondoten sürdüm ama daha kötü oluyor durmuyor zaten. elmacık kemiklerimin olduğu yerler ve alnım kararmıştı saçımı açık bıraktım biraz kamufle etmek için ama yine de belli oluyor. O yüzden yarın için mucize bekleme . Ama 1 hafta sonrası inan çekilen bu zahmete değiyor

Sanırım hava soğudu diye cildimiz renk tepkisi veriyor bakalım bende şubat başı yapmayı planlıyorum uygun vakit bulabilirsem tabi:44: vallahi yağ bakımı yapmaya bile kolum kalkmıyor bu ara.

İlk uygulama gecesi kızarıklık normal tatlım sık sık soğuk su ile yıka yüzünü ama çekelemeden hafifletir, bende tepkiler böyle olmadı 15lik yaptığımda günlük hayatıma devam ettim sorunsuz sadece soyulma başladığında garip durum oluşuyor tabi çok önemsemedim onuda özellikle o günleri cuma cumartesi pazara getirdim büyük soyulmalarım 3 günde bitti:KK1:

günaydın ..benim ilk 2 uygulamam da 15likdi bu 3.uygulamam ve 20lik olsun dedim çünkü 15likde pek bi değişim farketmedim soyulma bile tam anlamıyla olmamıştı herşey çok normaldi , ama 20liği 70 sn.bekletebildim ancak feci bi şekilde yanma vardı ve yüzüm bembeyaz oldu Allah'ım dedim nasıl geçecek bu ..neyse beyazlama 10 dk.içiçnde falan geçti sonra kızarıklık başladı ama o geçmedi çillerim feci şekilde kızarmış ve belirginleşmişti ,ve şu an işteyim saçlarımı açk bıraktım ama kaç gün devam edecek umarım kısa sürer :KK43:( bir an önce soyulsun ....annem zaten yüzümü o şekilde görünce çok kızdı bana bir daha yapmayacaksın dedi ama eğer sonuç beni memnun ederse tabiki kullanırım ama 15lik ve 20lik arasında bu kadar büyük bir farkın olması beni çok şaşırttı ...umarım derim döküldüğü zaman çillerim de birlikte giderler :) sadece bunu düşünerek kendimi avutuyorum ,yüzm şu an çok fena bugün hemen bitsin...

Kim sormuştu bilmiyorum ama geriye dönüp alıntılamak isterdim fakat vaktim yok..Telefon görüşmesi yaptım da firma sahibiyle tırnak izi geçer mi diye sordum..Tırnak izi 6-7 seansta geçer dediler.. Bilginiz olsun..

X