Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba, benim cildimde geniş gözenek, kızarıklıklar hafif lekeler ve küçük delikler var. Beyaz tenliyim ilk kullanımda %20 ile mi başlasam yoksa %15 mi bilemedim. Lütfen biri yardımcı olabilir mi sipariş vericem hemen cevabınızı beklicem

Merhaba, benim cildimde geniş gözenek, kızarıklıklar hafif lekeler ve küçük delikler var. Beyaz tenliyim ilk kullanımda %20 ile mi başlasam yoksa %15 mi bilemedim. Lütfen biri yardımcı olabilir mi sipariş vericem hemen cevabınızı beklicem
Merhaba, ten renginiz nedir acaba ?

Merhaba, ten renginiz nedir acaba ?
Beyaz tenliyim, fondotende falan en açık ya da açığın bir koyusunu kullanacak derecede. Dünden beri yazılanları okuyorum doa kimyadan alıcam siz de oradan almışsınız %15 az geliyorsa %20 ile başlayayım dedim ama ilkinde hemen %20 kullanmanın bi zararı olmaz sanırım dimi

Beyaz tenliyim, fondotende falan en açık ya da açığın bir koyusunu kullanacak derecede. Dünden beri yazılanları okuyorum doa kimyadan alıcam siz de oradan almışsınız %15 az geliyorsa %20 ile başlayayım dedim ama ilkinde hemen %20 kullanmanın bi zararı olmaz sanırım dimi
Mesajınıza özelden cevap verdim.

%15 lik sipariş verdim korktum biraz:) e vitamini de aldım doa kimyadan. İlk gün bepanthen sürücem diğer günler oksizincle e vitaminini karıştırıp sürücem. Evde de olsam güneş kremi de sürücem. İnşallah yanlış anladığım bi şey yoktur:) yanlış bi şey varsa düzeltirseniz sevinirim:)

Cildinizi nemlendiriyor musunuz ?
Merhaba heureux.sanirim bu konuda bilgilisiniz.son sayfa
Öncelikle +50 faktörlü güneş kremini kullanmaya devam et.Nemlendirici olarak da ben E vitamini ve çinko oksit karışımını kullanıyorum.Bepanten soyulmayı azaltıyor.Onu kullanma derim.Birde ten renginiz ne ?
Merhaba heurex sanirim tca konusunda bilgilisiniz o yuzden oncelikle size sormak istedim.beyaza yakin bugday tenliyim.sirt bacak kol ve yuzumde ciddi leke ve izler var.cogu sivilce ve epilasyondan kaldi.derimin de kalin oldugunu biliyorum.yuzumde de cok kucuk sivilce cukurlari da var.

Ilk sorum yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum ve tca yi yaz gelmeden yapmak istiyorum agustosa dugunum var.napsam bilemedim :/ ama

Ikinci sorum yaptirdigimda yuzume yuzde kaclik vucuduma yuzde kaclik tca kullanmaliyim

Yardimci olursaniz cok smutlu olurum :)

Ben dün gece yaptım %15 lik tca. 70-80 saniye bekletip bol suyla yıkadım. Üstüne %40 çinkolu kremle 5ml e vitaminini karıştırıp sürdüm. Yalnız sanki cildim hiç soyulmayacakmış gibi şu an. Gözeneklerim kocamandı küçüldü berrak bi hal aldı yüzüm. Ben daha kötü yanık gibi olucak diye beklerken dışarı çıkamam derken fondotensiz dışarı çıkabilicek hale geldi şu an. Bakalım ilerleyen günlerde soyulacak mı bekliyorum:)

Ben dün gece yaptım %15 lik tca. 70-80 saniye bekletip bol suyla yıkadım. Üstüne %40 çinkolu kremle 5ml e vitaminini karıştırıp sürdüm. Yalnız sanki cildim hiç soyulmayacakmış gibi şu an. Gözeneklerim kocamandı küçüldü berrak bi hal aldı yüzüm. Ben daha kötü yanık gibi olucak diye beklerken dışarı çıkamam derken fondotensiz dışarı çıkabilicek hale geldi şu an. Bakalım ilerleyen günlerde soyulacak mı bekliyorum:)
Gozunuz aydin en kisa zamanda ben de yapmak istiyorum :) yanliz yuzunuzu nasil yikamayi basarabiliyorsunuz ben gozume gelir diye korktugumdan yapamiyorum :KK70:

Gozunuz aydin en kisa zamanda ben de yapmak istiyorum :) yanliz yuzunuzu nasil yikamayi basarabiliyorsunuz ben gozume gelir diye korktugumdan yapamiyorum :KK70:

Suyu çarpa çarpa yıkadım valla:)) göze gelmiyor merak etmeyin suyla akıp gidiyo bulaşmıyo öyle. Bi de burnum ameliyatlı suyu çarparken burundan oluyodum o acıyla :)) şu an hafif bi soyulma başlamış inşallah sonucu güzel olur. Korkulucak bi şey yokmuş ama yapın gitsin:) ben birz acıya dayanıklı bi insanım gerçi:)

Merhaba benim soyulmam bazı bölgelerde sadece halbuki her yere eşit sürmüştüm tca'yı. Oksizinc le e vitamini karışımı uyguluyorum acaba biraz sürmesem mi deneyimli biri cevap verirse sevinirim. Kremi sürmesem daha mı iyi soyulur sizce?

Arkadaşlar günaydın,

Acil yardım :KK43:

Dün %25 çözünürlüklü TCA uyguladım yüzüme. DOA Kozmetik'ten aldım. Yüzümde 1 dakika beklettim. Bol su ile yıkadım. Bol bol bepanthane sürdüm. Bugün ikinci gün ve kahverengi siyaha dönük lekeler var. Ayy çok korkuyorum böyle mi kalacak bunlar :KK43:

Ben yaklasik biryili askin suredir sicak agdayla dudak ustumu aldirdiktan sonra cildimde kararmalar oldu biyiklarim varmis gibi duruyordu bundan kurtulmak icin %25 tdc yapmaya karar verdin elimdegmiskende tum yjze yapip o yuzdeki gunes ve hamilelik lekelerinden kurtulayim dedim yapacak olanlar tavsiyelerim surmeye baslarken anlinizdan baslayin cunki en gec alin aciliyor sonra burnunuzdan sonra cok hizli bi sekilde yanak , cene ve dudak ustune surun zaten surdukten sonra tiras köpugunu andiran beyazlamalar baslayacaktir yuzunuzde cok fazla bekletmeyin bence 1dk kesinlikle asmayin zaten cildinizde yanmalar olacagi icin hemen yikayamak isteyeceksinizdir bu islemi arkadasinizla yapmanizi öneririm siz bi taraftan yaparken oda beyaza burunen yanagi kolayca sonlandirabilir islem bittikten sonra yuzunuzu bol soguk suyla yikamaniz yeterli hemen yuzunuze bol nemlendirici surun ve sskin ben ne yaptim diye pismanliklar yasamayin cildiniz pörsumeye baslayacak ertesi sabah uyandiginizda kararmalar baslamis hafifte sislik hissedeceksiniz yapmaniz gereken sadece bol bol nemlendirici surmek korku filminden firlamis gibi bi haliniz olacak sakin kimselere görunmeyin surec cok hizli ilerliyor ucuncu gun cildiniz catlayacak yavas yavas dökulmeye baslayacak cok burusuyor onun icin biraz rahatsiz ediyor sakin tutup kaldirmayin birakin dökulsun ben cildirdim kendimi o halde görunce onun icin aynalara uc bes gun kusun derim ama altindan gelen cilt o kadar guzel o kadar purussuz ve parlaktiki butun fondetenlerinizi tereddutsuz cöpe atacaksiniz derim ben dayanamayip ucuncu gun sökup attim onun icin su an yuzumde kirmiziliklar var ama daha cok yeni birkac gune oda gececek söyleyecegim tek sey tereddutsuz yapin ve sakin paniklemeyin aman allahim ben ne yaptim böylr kalirmiyim korkusu yasamayin inanin yuz kendini cok hizli topariyor

Hanımefendi selamlar.

Ben dün uyguladım %25 ve çene ile şakak bölgelerim karardı. Diğer kısımlar kırmızı. Bazı arkadaşlar bepanthane sürmeyin soyulmayı engelliyor demiş. Sizin kararmalar da soyuldu mu :KK43:

Be
Arkadaşlar günaydın,

Acil yardım :KK43:

Dün %25 çözünürlüklü TCA uyguladım yüzüme. DOA Kozmetik'ten aldım. Yüzümde 1 dakika beklettim. Bol su ile yıkadım. Bol bol bepanthane sürdüm. Bugün ikinci gün ve kahverengi siyaha dönük lekeler var. Ayy çok korkuyorum böyle mi kalacak bunlar :KK43:
Ben henuz denemedim ama yuzde 25 cok degilmi.Ilk sayfada lady subarunun tarif ettigi sekilde destek maddeler uygulayin ki soyulmasi hizlansin.

Hilal hanım bende % 25 kullandım. Doğadan aldım iyi çıktı saniyeler içinde nötrelize oldu. Yaptığım araştırmalarda en fazla 30sn içinde gerçek tca nın nötrölize olması gerekiyormuş kullandığım ürünün doğru olduğunu düşünüyorum. Benim hatam ilk önce daha düşük oranla başlamamak sanırım. Yüzüm çok karardı ve gece uyurken yüzümün yastığa değen kısımlarında sürtünmeye bağlı soyulmalar var bunlar beni korkutuyor daha çok leke kalmaz inşallah sizde süreç nasıl işlenmişti ve yüzünüzde kararma olmuşmuydu
Hanımefendi günaydın. Kararmalar geçti mi?

Merhaba heurex sanirim tca konusunda bilgilisiniz o yuzden oncelikle size sormak istedim.beyaza yakin bugday tenliyim.sirt bacak kol ve yuzumde ciddi leke ve izler var.cogu sivilce ve epilasyondan kaldi.derimin de kalin oldugunu biliyorum.yuzumde de cok kucuk sivilce cukurlari da var.

Ilk sorum yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum ve tca yi yaz gelmeden yapmak istiyorum agustosa dugunum var.napsam bilemedim :/ ama

Ikinci sorum yaptirdigimda yuzume yuzde kaclik vucuduma yuzde kaclik tca kullanmaliyim

Yardimci olursaniz cok smutlu olurum :)
Merhaba, yüz için %15likle başlayarak deneme yapmanızı öneririm.Vücut içinde %30 ile başlamalısınız.Ladysubarunun ilk sayfada yazdığı önerileri de dikkatle okumalısınız.Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama benim oturduğum şehirde hava çok güneşli ve ben TCA uygulamayı Ocak ayında bıraktım. İlkbahar, yaz aylarında Tca uygulanmasını önermiyorum. Cildinizdekinden daha fazla lekeye sahip olmak istemiyorsanız, lütfen önerimi dikkate alın.

Benim soyulmam hala tamamlanmadı yanaklarım ve alnımda. Yalnız soyulmam çok yüzeysel oldu %15 az geldi bana. Cildim normalde çok yağlı ve hassas değildir pek. Soyulan yerlerimde pek bi değişiklik olmadı açıkcası çenemdeki lekeler duruyor gözeneklerim küçüldü sadece biraz. Bi dahakine %20lik uygulamayı düşünüyorum ama mart ayında uygulamak sakıncalı olur mu ki evden çıkmasak bile

X