Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Evet zaten söylenen o ,stres üzüntü tetikliyor deniliyor. Oğlum 1,5 yaşındayken böbrek rahatsızlığı geçirdi. Hastanede 7 sefer yattık. İlk yattığımızda başladı bende o gün bugündür üzülmemek elde değil zaten.Sadece lekelerimin olduğu dönemde bu işlemei yapsam nasıl olur acaba? Doktorların ilgilendiği yok çünkü. En az 6-7 hastaneye başvurdum. Özellerede gittim onlarda para derdinde. Şansıma iyi bi doktor düşmedi. Bi ara PUVA tedavisi gördüm. Bi nevi solaryum gibi o biraz rahatlattı ama ona da devamlı giremiyorsun sağlık açısından. Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.. İyi günler
çok geçmiş olsun canım.. rica ederim ne demek yardımcı olamadım ki.. ama şöyle bir öneride bulunayım bir psikologla görüşmeyi düşünebilirsin bence daha yararlı olur, bunlar iyi gelse de ki benim pek aklıma yatmadı çok hassas cildin şu an zaten çünkü, tekrar çıkacak ve tekrar uğraşmak durumunda kalacaksın.. sorunun temeline inmek daha mantıklı geldi bana.. bu arada ben bir psikologla görüşüyorum ve kesinlikle çok memnunum, öyle daha doğru düzgün psikoloji bilmeden psikologların arkadaşla dertleşmekten bir farkı olmadığını söyleyenler varsa etrafında hiç aldırma onlara derim, bu insanlar bunun okulunu okuyup eğitimini alıyorlar ne dertleşmesi bir tedavidir bu.. işte böyle tatlım umarım bir nebze de olsa yararım olmuştur.. :KK54:

Teşekkür ederim. Psikoloğa da gittim canım.9 ay ilaç tedavisi gördüm. İlk zamanlar çok kötüydüm şimdi sadece lekeleri var.Onlardan kurtulmaya uğraşırken stres ve üzüntü oluyor tabii. Oğlumun sağlık sorunları iyi çok şükür beni de etkiliyordu haliyle. O bitti şükür benim lekeler başıma dert kaldı. Neyse başını ağrıttım. Konunun takipçisi olup iyice bi araştırıcam tekrar teşekkür ederim... post: 41859956, member: 646529"]çok geçmiş olsun canım.. rica ederim ne demek yardımcı olamadım ki.. ama şöylekeler canımı sıkıyor. Onları da yazın tatilde biraz yok edebiliyorum.Belki iyi gelir diye düşünüyorum. Konunun takipçisi olmöneride bulunayım bir psikologla görüşmeyi düşünebilirsin bence daha yararlı olur, bunlar iyi gelse de ki benim pek aklıma yatmadı çok hassas cildin şu an zaten çünkü, tekrar çıkacak ve tekrar uğraşmak durumunda kalacaksın.. sorunun temeline inmek daha mantıklı geldi bana.. bu arada ben bir psikologla görüşüyorum ve kesinlikle çok memnunum, öyle daha doğru düzgün psikoloji bilmeden psikologların arkadaşla dertleşmekten bir farkı olmadığını söyleyenler varsa etrafında hiç aldırma onlara derim, bu insanlar bunun okulunu okuyup eğitimini alıyorlar ne dertleşmesi bir tedavidir bu.. işte böyle tatlım umarım bir nebze de olsa yararım olmuştur.. :KK54:[/QUOTE]
Canım gitmedim mi? Gittim tabii ki 9 ay ilać tedavisi de gördüm zamanın da.İlk zamanlar ćok kötüydüm şimdi daha iyiyim.İşte lekeker
çok geçmiş olsun canım.. rica ederim ne demek yardımcı olamadım ki.. ama şöyle bir öneride bulunayım bir psikologla görüşmeyi düşünebilirsin bence daha yararlı olur, bunlar iyi gelse de ki benim pek aklıma yatmadı çok hassas cildin şu an zaten çünkü, tekrar çıkacak ve tekrar uğraşmak durumunda kalacaksın.. sorunun temeline inmek daha mantıklı geldi bana.. bu arada ben bir psikologla görüşüyorum ve kesinlikle çok memnunum, öyle daha doğru düzgün psikoloji bilmeden psikologların arkadaşla dertleşmekten bir farkı olmadığını söyleyenler varsa etrafında hiç aldırma onlara derim, bu insanlar bunun okulunu okuyup eğitimini alıyorlar ne dertleşmesi bir tedavidir bu.. işte böyle tatlım umarım bir nebze de olsa yararım olmuştur.. :KK54:
Teşekkür edeeim

Siteyi yeni kullanıyorum kusura bakmayın. Tüm yazılanlar birbirine karıştı.Cevap kısmını yeni keşfettim. Bi de mobilden zor oluyor

Evet zaten söylenen o ,stres üzüntü tetikliyor deniliyor. Oğlum 1,5 yaşındayken böbrek rahatsızlığı geçirdi. Hastanede 7 sefer yattık. İlk yattığımızda başladı bende o gün bugündür üzülmemek elde değil zaten.Sadece lekelerimin olduğu dönemde bu işlemei yapsam nasıl olur acaba? Doktorların ilgilendiği yok çünkü. En az 6-7 hastaneye başvurdum. Özellerede gittim onlarda para derdinde. Şansıma iyi bi doktor düşmedi. Bi ara PUVA tedavisi gördüm. Bi nevi solaryum gibi o biraz rahatlattı ama ona da devamlı giremiyorsun sağlık açısından. Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.. İyi günler

öncelikle geçmiş olsun. özel hastaneler dediğiniz gibi çok para almak için uğraştırıp duruyorlar. Cerrahpaşa Hastanesine gittiniz mi hiç? annem orada guatr ameliyatı oldu çok memnun kaldı ona refakatçıyken bi çok hastayı dinleme imkanı buldum doktorlardan genellikle memnunlar araştırıyolar her hastalığı ona göre tedavi uyguluyolar siz de isterseniz bi şansınızı deneyin

öncelikle geçmiş olsun. özel hastaneler dediğiniz gibi çok para almak için uğraştırıp duruyorlar. Cerrahpaşa Hastanesine gittiniz mi hiç? annem orada guatr ameliyatı oldu çok memnun kaldı ona refakatçıyken bi çok hastayı dinleme imkanı buldum doktorlardan genellikle memnunlar araştırıyolar her hastalığı ona göre tedavi uyguluyolar siz de isterseniz bi şansınızı deneyin

Teşekkür ederim. Ankara da bir çok hastaneye gittim. Lekelerle uğraşmak istemiyirlar . Özeller zaten bjldiğiniz gibi, bi seans daha fazla gelsin diye kırk takla atıyorlar. Bakalım bi çaresi vardır elbet..

Teşekkür ederim. Ankara da bir çok hastaneye gittim. Lekelerle uğraşmak istemiyirlar . Özeller zaten bjldiğiniz gibi, bi seans daha fazla gelsin diye kırk takla atıyorlar. Bakalım bi çaresi vardır elbet..
siz bence dediğimi yapın Cerrahpaşaya bi görünün derim biz çok memnun kaldık her yönüyle güzel ilgileniyolar. Allah inş şifasını verir. bende de tırnak mantarı var başkalarına basit gelen bi durum ama çeken bilir. herkesn kendine göre derdi var umarım sizin derdinize de deva bulunur

siz bence dediğimi yapın Cerrahpaşaya bi görünün derim biz çok memnun kaldık her yönüyle güzel ilgileniyolar. Allah inş şifasını verir. bende de tırnak mantarı var başkalarına basit gelen bi durum ama çeken bilir. herkesn kendine göre derdi var umarım sizin derdinize de deva bulunur

Ankara'dayım benim için zor olur . Yine de ilginize teşekkür ederim. Size de çok geçmiş olsun. Evet çeeken biliyor maalesef.

merhaba benimde alın ve yanak bölgemde doğumlekesi gibi kahverengi koyu lekeler var 1 senedir denemediğim ilaç ve kapatıcı fondeten kalmadı kullanmaktan bıktım dr gittim sebep i ya kansızlık yada doğum kontrol hapı kullanıyosan yapabilir dedi kolay kolay geçmez hormon ilaçalrı kullanmış ondan kaynaklı olabilir daha önce böyle sorunum yoktu peki tca %20 almayı düşünüyorum sadece koyu lekelerin üstüne uygulasam renk tonu farkı olurmu buğday tenliyim melissa kremi birde fesleğen nerden alacağım normal su bazlı bi kremde olabilirmi tşkler

merhaba arkadaşlar bir süredir bunu araştırıyordum. doa kimyada tca gördüm almayı çok istiyorum ama nasıl kullanılır hiç bilmiyorum? yardım edecek var mı? nasıl kullanıyorsunuz?

Ben aldım leydinin anlattığı gibi yaparım o şekilde yapanlarda pek sorun olmuyor.206 sayfaya kadar çok dikkatli okudum ve deneyim kazandım umarım güzel sonuç alırsam paylaşırım

merhaba arkadaşlar bir süredir bunu araştırıyordum. doa kimyada tca gördüm almayı çok istiyorum ama nasıl kullanılır hiç bilmiyorum? yardım edecek var mı? nasıl kullanıyorsunuz?
Konunun ilk sayfasında LadySubaru gayet açık bir şekilde anlatmış canım.İlk sayfayı okuyup uygulama yapabilirsin.Eğer aklında soru işareti oluşursa bana sorabilirsin seve seve cevaplarım :cool:

Konunun ilk sayfasında LadySubaru gayet açık bir şekilde anlatmış canım.İlk sayfayı okuyup uygulama yapabilirsin.Eğer aklında soru işareti oluşursa bana sorabilirsin seve seve cevaplarım :cool:
meraba bende tca piling yapdim songradan çenemde kararma oldu ne yapabilirim lutfen yardimci olun şimdiden teşekkurler

meraba bende tca piling yapdim songradan çenemde kararma oldu ne yapabilirim lutfen yardimci olun şimdiden teşekkurler
Güneş kremini düzenli kullan, nemlendirmeyi unutma.Bunun dışında bi şey yapmana gerek yok.Zamanla soyulacak cildin ve o kararma da geçecek.

bunu yapmak yerine acnelyse de kullanabilirsiniz o da soyuyor baya eğer ardarda iki gün kullanırsanız..

Güneş kremini düzenli kullan, nemlendirmeyi unutma.Bunun dışında bi şey yapmana gerek yok.Zamanla soyulacak cildin ve o kararma da geçecek.
meraba sabah ahşam bebantin ve 50 faktorlu guneş korayici kullanyorum soyulmam bitdi ama cenemde kara kara lekeler var bır ay ara ilan yapsam olurmu bu arada tca 30% ondan olabilirmi teşekkur ederim cevabiniz için

X