Yüz kızartan tablo ( tüm anne ve babaların okuması gereken bır konu )

evet sana katılıyorum arkadaşım 4,5 yaşında oğlum var ve inan çok korkuyorum napmam lazım nasıl davranmam lazım bunları düşünmek beni panik atak paranoyak yapıyor.ya oğlum kötü bi çocuk olursa kötü şeyler yaparsa bunlar da var bunlarıda düşünüyorum mahvediyor benii bunları düşünmek nasıl davrancağımı sapıtdım
allahım bütün evlatlarımızı korusun inşallah hepsi ahlaklı olsun inşallah

yapabileceğimiz tek birşey var allaha sürekli dua etmek; hayırlı evlat olsun,iyilerle karşılaştırsın,kazalardan belalardan,şeytanın şerrinden korusun diye hergün dua ediyorum.allah kabul eder inşallah dualarımızı.evlat başka bişey.acılarını göstermesin...

öncelikle Allah hepimizin evlatlarını kazadan beladan kötü niyetli insanlardan kötü olan herşeyden korusun.ben hergun böyle dua edıyorum.kızıma baktığımda içim titrıyor kısmetse2 .kızım da yolda.zamanında kızardık ablamla babama orya buraya salmıyo vs dıye.şimdi o kadar hak verıyorum kı ona.adamın bı bıldıği varmış.

ben kızıma 1,5 yaşından berı hayır demeyı öğretmeye çalışıyorum.dışarıda gel bı opeyım vs dıyen insanlara asla gıdılmemesi gerektıgını öğrendi gibi bişey.çünkü bi kaç kez deneme fırsatımız oldu.ayrıca anne baba ve dedeleri vs dışında kımseden para şeker falan kabul etmek kesınlıkle yasak.üzerine basa basa tekrarlıyorum bunu.allah şaşırtamsın 2.5 yaşında ve şimdilik uyguluyor bunu ama sureklı 3-4 gun aralıklarla o tv ızlerken ya da oynarken çaktırmadan tekrarlayıp ıbılınç atlına işliyorum.benım babam bıle musade ıstıyor operken hayır derse prenses tamam deecim dıyıp 2 letmıyor.

ayrıca sokakta gel bı öpeyım seveyım falan dıyen ınsanlara da tepkı gösterıyorum uygun bi dille.varsın buldumcuk desınler umrumda değil.:KK20:

Okudukça içime sıkıntı girdi.Bu nasıl bi insanlık.Hatta hayvanlık.Ya anlamıyorum insan o kadar saf bi varlığa nasıl o açıdan bakabilir.Allah kimsenin çocuğuna yaşatmasın

hadım yasasının çıkması lazım. yoksa çok daha kötüye gidecek her şey.

hadım yasası çıkarsa en azından %10-20 azalma olur.

eğer gerçekten hadım ederlerse (ki bence bu sapıklığın önü ancak bu şekilde alınır) o zaman en az %70 azalma olur bu sapıkların sayısında.

bir tanıdığımın oğlunun başına gelmişti, neyse konuya girmemeyim.
çok korkunç bir şey! Allah kimsenin başına vermesin.

Hadım madım yetmez o şerefsizlere. İbreti alem için hepsini insanların gözü önünde kurşuna dizmek gerek. yaa tüylerim diken diken sen binbir emekle doğur yedir içir büyüt. Adi pisliğin teki senin minicik yavrun hakkında ne pis fanteziler kursun, üstelik o iğrenç emellerini küçück çocuk üzerinde gerçekleştirsin. Aşağılık hayvanlar.

çocuklarda mahremiyet egitimi- pedegog adem günes mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Benimde 26 aylık bir kızım var cok korkuyorum tedirgin oluyorum. Bu kıtabı okuyunca biraz kendime guvenim geldi en azından kızımı nasıl egitebilecegimi ogrendim. Meger kucuk ayrıntilar ne kadar önemliymis

bu kitabı ben de öneririm.her anne,baba çocuğunu tacizden korumak için muhakakak bu kitabı alıp okumalı.çevresine de tavsiye etmeli..

kitabın ismi esasında mahremiyet eğitmi,ama farklı yayınevleri labirent,anne-babaların kokrulu rüyası taciz ismiyle de yayınlamış.

Yazıyı okuyunca kanım dondu resmen bu nasıl bir rezilliktir ya.Gelinen ahlak noktasına bakın. Anne baba olarak bizlere çok iş düşüyor.Herşeyden önce çocuklarımıza güzel ahlakı öğretmeliyiz elimizden geldiğince korumalıyız onları.Malesef masum sandığımız cizgifilimlerle bile çocuklara cinsellik empoze ediliyor.Sürekli cinsel uyarılarla büyüyen bir nesilden ne beklenirki...:KK14:

Yazıyı okuyunca kanım dondu resmen bu nasıl bir rezilliktir ya.Gelinen ahlak noktasına bakın. Anne baba olarak bizlere çok iş düşüyor.Herşeyden önce çocuklarımıza güzel ahlakı öğretmeliyiz elimizden geldiğince korumalıyız onları.Malesef masum sandığımız cizgifilimlerle bile çocuklara cinsellik empoze ediliyor.Sürekli cinsel uyarılarla büyüyen bir nesilden ne beklenirki...:KK14:

bu olanların üzerine söylenebilinecek tek söz
"İman, insanı insan eder. Belki insanı sultan eder. Öyle ise, insanın vazife-i asliyesi, iman ve duadır. Küfür, insanı gayet âciz bir canavar hayvan eder." (Bediüzzaman said nursi)

X