Yüz germe için güvenilir ve makul bir cerrah

ben bir şey öğrendim eğer kemik törpülenmeden germe yapılırsa tuhaf göz çekikliği ve germe görüntüsü oluşabiliyormuş bu sebeple korede yapılan işlemlerde çeneye ve kaş üstüne ufak bir törpü yapılıyor (facial feminization surgery - ffs genel adıyla). kiminde çok törpü yapılıyor kiminde az,biraz da isteğiniz ve doktorun yönlendirmesine göre türkiyede yapılan yüz germelerde tufaf göz çekikliği ve sanki maske takılmış gibi görüntü yüzün geniş ve düz olmasından kaynaklı. hatta düz yüzü giderebilmek için yanak ve çene implantı bile kullanılabiliyor ki yüz germe tuhaf durmasın. ufak yüzlerde bu kontüre ihtiyaç duyulmayabiliyormuş. genelde hollywood ve korede yüz germeler bu şekilde yapılıyormuş.

türkiyede bu şekilde kaş üstü törpü yapıp germe yapan bir tek gökhan uğur var. işte o işlem doğallık katıyor. ama yurtdışında bunu yapan ünlü doktor charles sung-chull lee (abd'de) ve bu konuda bilgi veren braun plastic surgery (videolarını izleyebilirsiniz) , yine korede id plastric surgery hospital.

Son düzenleme:
Merhaba,9 mayıs da temporallift ve boyun germe oldum 24. Günümdeyim ameliyat sonrası ağrım sızım olması rahat geçti ama şişlerim gözlerimin altı çok morardı kapandı 2 gün..İlk başta temporallift için bende tereddüt ettim eski haline dönermi diye ama sanırım bazı arkadaşlar kaş germe ile temporallift ameliyatını karıştırıyorlar.Ameliyatım 5 saate sürdü.saçımın aralarından kesikler atılıp yüz altındaki dokularla yukarı çekip fazla deri alınıp ip ile sabitlendi..dokular yeri yerine kaynadıkca ip eriyecekmiş.Bu arada yüz üstü,yada yana yatmak yasak..Bu işlemi yaptırıp uzun süre kullanan hastalarla konuştum içime sindi..ameliyat sonrası psikolojik olrak oldukca zor bi süre ve yüzünüz 2-3 ay sonrası oturmaya başlıyor..Ben şu an kendime hiç benzemiyorum..Bu kadar zor ve büyük bi ameliyatın kalıcılığının 1-2 sene olması imkansız gibi bişey gerçekten süreç çok zor..arkadaşlar iple kaş askılamayla karıştırıyorlar sanırım.Bu arada ameliyatım için oldukca ciddi bir rakam verdim..Ve ameliyatımı sevgili dr Akın Demiralay yaptı süreç aynı dr.söylediği doğrultuda ilerliyor şimdilik :))

Tamamen erimiyor her dolgunun yüzde 30 civarı kalıyor

bu ameliyat kafamı çok karıştırdı araştırma aşamasındayım sorduğum doktorların bazısı 5 saat genel anestezili ameliyat diyor bazısı muayenehanede lokalle 1 saat diyor .bazı germelerde yüz Aslan surata dönmüş gibi acaba bu lokalle sadece deriyi gerdikleri için mi oluyor

Merhaba hanimlar, icinizde veya yakin cevrenizde Erdem Tezel veya Hakan Gence'ye orta yuz germe / endoskopik facelift ameliyati yaptiran var mi? Sonuclardan memnun kaldiniz mi? Bu iki doktor hakkinda varsa orta yuz germe / endoskopik facelift tecrubelerinizi ve yakin cevrenizden aldiginiz duyumlari paylasabilirseniz cok sevinirim. Simdiden yorumlariniz icin cok tesekkurler.

Bu fiyatlar ne böyle? (( sanki yuz nakli yapıyorlar ((

Çok geçmiş olsun. Acaba nerede takip ediliyor kongre, link paylaşabilir misiniz rica etsem?

Gökhan Uğur Antalyada doğrumu?

Merhaba hanimlar, endoskopik yuz germe ameliyati yaptiran var mi aranizda? Ben de bu ameliyati yaptirmak istiyorum ama yaptirip da aradan zaman gectikten sonra bir sikayeti olan , memnun kalmayan ya da memnun kalan ve kesinlikle tavsiye eden bir var mi merak ediyorum. Internette bu islem hakkinda hem olumlu hem de olumsuz seyler okuyorum. Karar vermekte cok zorlaniyorum acikcasi. Ameliyat yaptiranlar goruslerini paylasabilirse cok sevinirim. Ameliyati yaptirdiginiz doktorlarin isimlerini de paylasabilirseniz harika olur. O kadar cok doktor ismi var ki, hangisi endoskopik yuz germe konusunda uzman bilmiyorum. Simdiden tesekkurler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…