Yüz germe hangi Dr iyi yardım edin lütfen??

Giganten

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2022
11
8
53
Slm kızlar sayfada yeniyim. Uzun zamandır araştırıyorum yüz germe ile ilgili tam güven veren bir Dr bulamadım. Yardımınıza ihtiyacım var 🙏

Artık delirecem beynim yandı internette araştırmayla olmuyor

Burda yazılanlari da defalarca okuyorum işin içinden çıkamıyorum
Aynen bende çıldırma eşiğindeyim. Ben doktorlarlada gorustum ama turk hastalara pek yuz vermıyorlar artık acayıp bır yabancı musterı potansıyelı var turkıyede

Daha gecen seneye kadar ozan bitik tl üzerinden alıyor diye biliyorum. Hem Türkiyede yaşayıp insanların durumunu görüp hem de döviz kuruna endekslemeleri ameliyatları çok
Daha gecen seneye kadar ozan bitik tl üzerinden alıyor diye biliyorum. Hem Türkiyede yaşayıp insanların durumunu görüp hem de döviz kuruna endekslemeleri ameliyatları çok yazık. Parayı veren düdüğü çalar hesabı fıkra gibi.
Ne yazık ki öyle.. O yüzden aklım karıştı Dr seçimi çok zor

Kizlar bence dr a gidip fiyat alan bu konuya yazsin en azindan hepimiz bilgilenmis oluruz. Buraya rakam yazmak sakincaliysa mesaj kismindan coklu mesajlasma yapabilir sanirim.

Bu fıyatları bu hale getıren yurt dısı hasta potansıyelı gıttıgım her doktorun bekleme odası sadece yabancı hastalardan olusuyordu dunyanın öbur ucundan kalkıp amelıyata gelıyorlar ve her doktor agzına kadar dolu. Bu nedenle bızım gıbı uc amelıyat ıcın para bırıktıren kredı ceken turk musterıler kıösenın umrunda degıl. Bır goz kapagı amelıyatı nasıl en oahalı amelıyat halıne gelmıs ben anlamıyorum. Nerdeyse yuz germe kadar fıyat verıyorlar.

X